Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
4
Favori
13.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı fikirdeyim. İşlemciler iyi durumda, fiyata bakarak karar vermek şu aşamada daha sağlıklı olacaktır. Samsung fanları lg g6 için; sd835 ile gelmedi bu alınmaz diyor o sebeple yazdım. Yoksa bende ne Samsung ne lg kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    bi iphone se bide 7 kaldı o çözünürlükte maalesef
  • Güzel telefon olacak rez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    Bol keseden salliyorsun ona karsilik. Cihazi kullanmayan adam 4 gun gitsin diye sitem etmez. Kaldi ki 2 gunden fazla giden cihaz yok. Tuslu cihazlara bakin siz, ne isiniz var akilli telefon bolumunde. 4 gun sureyi her turlu tuslu cihazda alirsiniz. Burada da sirf konusma olsun diye 4 gun giden cihaz isterim diyen her gereksize yazarim ayni seyleri..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G5 varken bunun alınması saçma olur

• Android Authority ve The Verge incelemis cihazlari.

Bide bu ki var pek tanimam ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Ben de 1.400 tl'ye aldığım mi5s ile snapdragon 821 kullanıyorum

Çok vermişsin ben 1350 ye aldım

Sende çok vermişsin ben 1200e aldım :)

• Ekran oranı ergonomiyi artırmış olabilir ama tasarım Samsung'a benzemiş. G4 den G6 ya tasarım bariz yön değiştirmiş.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Karsilikli bloklasalim. Cunku ben bloklayacam sizi. Su konudaki kisilere verdiginiz cevaplar bile okdar saygisizki... Yasiniz kac bilmiyorum ama muhtemelen kucuksunuz.(kucuk degilseniz bile kendinizi gelistirmenizi tavsiye ederim)

Iyi gunler.

• Lg sonunda doğru yolu buluyor, fiyatlandırmayı da doğru yapabilirse iş yapacaktır. Bu arada işlemci şöyle, batarya böyle diyenler; bu altı üstü bir telefon bu kadar da kasmayın arkadaşlar...iki yıldan fazla oldu Huawei G7 kullanıyorum. Her şeyiyle bana yetiyor... varsın son çıkan oyunları oynatmasın. Oyun merakım olsa Bim'e 500 Tl ye oyun konsolu gelmişti, alır televizyonda mis gibi oynarım. Gece gündüz en süper fotoğrafı çeksin de demiyorum. Biliyorum ki Lg G20 ya da Samsung S30 da olsa 300 Tl'ye aldığım Nikon fotoğraf makinesi gibi fotoğraf çekemeyecek. Yani işin özü sonuçta kullandığımız telefonların en temel işlevi iletişim; konuşmak, mesajlaşmak. Kaliteyi uygun fiyata veren f/p oranı yüksek bir telefon alın ve rahatınıza bakın. Unutmayın; her zaman daha iyisi olacaktır.

• Neden insanlar chipseti işlemciden ibaret sanıyorki.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam ama benim açımdan farklı senin açından farklı bir olay berkide türkiye'de exynox işlemci ile gelicek bilemessin samsung'a çok güvenme derim. Farklarıda yadımsanmıyacak derecede
  • Halen piyasada en iyisinin s7 edge olmasına sevindiğim bir haber :) Samsungu hic bir telefon ureticisi tasarımda gecemez şu saatten sonra. LG G5 ten iyidir ama geç atılan bir adım. Cok büyük degisikliklerde getirdiğini düşünmüyorum. Cift kamerada tamamen saçmalık. Bokeh efekti uyguluycaz diye kullanilan israf.

• Snapdragon 821?

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

videosunun 2dk'lık kısmı sadece kameraya ayrılmış ahım şahım özellikler olmasa da yazılım olarak epey geliştirmişler..

sd 821 konusu s8 sd835 ile gelirse sıkıntı olur

tabii en mühimi fiyat bandı. evet belli ki dizayn ve arge olarak masraflı olmuştur G5 gibi bir telefondan sonra ama G2 gibi agresif fiyat politikası izlemezlerse üzgünüm yine LG'ye hüsran yine LG'ye zarar var

835 ile at mı koşturacaksiniz?

2.0ghz üstü bir frekans ne zaman ihtiyaç oldu mobilde?

G2 gibi fiyatlandırılmalıymış bak hele..

821 ile milyonlarca satacak, yine de satacak..

2500 den asagi olmayacak o kesin.

4-5 ay sonra gg de 1900 lere bulursunuz paralel cihazlari o zaman alirsiniz..

evet at koşturacam

önce okuduğumuzu anlayalım
    rakibi daha üst işlemci ile gelirse ve bizimki en hızlısı performans olarak en iyisi derse LG'nin albenisi ne olacak?

donanımda geri kaldı hadi tasarım? S8 üç aşağı beş yukarı aynı tasarımla gelir dersek S7 edge tasarımından daha iyi mi G6?
    kamera yazılımı? video da o kadar bahsedildi dedik ama Samsung kameraları en iyi kamera performanslarından
    fiyatı harici ne kalır elde daha iyisini almak varken aynı fiyatlara(HTC'yi yada Sony'i daha katmadık bile bu karşılaştırmaya)

tekrar yazayım da;
    aynı fiyatlara her anlamda daha iyi bir telefon almak varken neden G6'yı seçsin tepe model bir telefon almak isteyen!!

alan alsın hayrını görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokuzcanlicanavar -- 26 Şubat 2017; 21:45:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

LG G2'ime bakıp sigara içiyorum

hocam valla alalı 3 sene oldu hala taş gibi.Az bir batarya da sıkıntı var eskisi gibi uzun gitmiyor ama onun dışında performans,hızlılık falan şuan piyasaya yeni çıkan telefonlara bile rahatlıkla taş çıkartır.2017 yılında çıkan oyun-program hepsini hala kusursuzca çalıştırıyor(android 5.0 ile kullanıyorum).Aldığım günden beri bir kere bile ekran koruyucu veya kılıf takmadım ona rağmen ne ekranda bir tane çizik var ne de yanlarda veya arkada tarafta herhangi bir boya çıkması.Verdiğim her kuruş helal olsun :)
  • Her şey tamam ancak kağıt üzerinde performans anlamında geri kalmamak amacıyla 835'li bir modeli duyurulmalı. Fiyatı ise ülkemizde V20'den ucuz olmayacaktır. 2500 lira hayal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Gb ram hadi onda gectim 821 çöp

• Bu senenin telefonlari genel anlamda cop.

Hala 4GB ram samsung 6 koysa s8 e efsane olurdu

• Hatırlarsanız 810 çıktığı dönemde G4'ün 808 ile gelmesi de bu kadar konuşulmuştu. 15 aydır kullanıyorum, işlemciden kaynaklı performans olarak hiçbir eksikliğini görmedim (kronik konusunda girmiyorum). Herhangi bir eksiklik yaşayan olduğunu da düşünmüyorum.

Cihazı bence çok güzel olmuş. İşlemci olayına (beklentiler ölçüsünde) çok takılmamak lazım, sonuçta 821 kötü bir işlemci değil. Takılmak gereken tek yer fiyattır. Umarım astronomik rakamlar söylemezler ve hi-fi ses çipinin bölgeye özel olacağı söylentileri de doğru değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhndrn -- 26 Şubat 2017; 22:18:37 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.