Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
4
Favori
13.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ufak telefon dedikleri takoz s7edge'le aynı dikey ölçüye sahip 148mm.hangi cebe sığacaksa artık anlayamadık.g6'nın 135mm uzunlukta olması gerekirdi.büyük isteyene de sonra v30'u sunardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 27 Şubat 2017; 16:11:36 >
  • Psikolojik sınır olan 1999 TL'den satışa çıkarsa ikinci G2 patlaması yaşatır
  • güzelmiş :)
  • rosedaled3 kullanıcısına yanıt
    Çinden getirttim hasan bahardan. 4/32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 de kronik bootloop ve ghostscreen sorunları yüzünden telefonu kullanmaya korkar olduk her an kapanıp açılmayacak diye bekliyoruz.Yetkili servisler sıkıntılı garantiden dönen telefonlar yine aynı arızayı veriyor. İnsanlar haftalarca telefonsuz kaldı, para iadesi için uğraşanlar telefon trafikleri yıpranan sinirler lg twitter da yüzlerce binlerce şikayet vs kısaca LG kendisinden soğuttu insanları. G6 da bootloop ve ghostscreen gibi sorunlar çıkmaz umarım.
  • LG G6 Resmi Duvar Kağıtları toplamda 10 tane

http://s6.dosya.tc/server8/7bk4n2/LG-G6-Wallpapers.zip.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

kronik bir sorunu olacaktır nasılki g2 g3 g4 te insanları illallah ettiren problemler ortaya çıktı. bunada o şekilde yaklaşırım millet kullanmadıkça, telefonlar elinde kalanlar olmazsa fiyatıda 3 bin olmazsa almayı düşünürüz. g4 kullancısıyım güzel telefon ama almayın

G2de illallah ettirecek bir problem filan çıkmadı sallamayın.Sarı leke olayını serviste çok rahat hallediyorsunuz.Estetik dışında da bir zararı yok.Öyle g4deki gibi anakart sorunu filan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Hayatımda ilk defa LG marka ürünler soktum evime Bir daha LG mi tövbe... asla ...

Neden mi ... Telefonunu aldım G3 ılk cıktıgında 1600 700 idi sanırım rakıp telefonlar coktu iphn 6 plus felan alma şansım vardı. LG Seçtik

Kronik yanan ana kart sorunu... benimki yandı .. araştırdım g3 g4 lerde kronik sorumuş ana kart yanma problemi... düzenli oyun ve hd film izliyosanız karşılaşılıyor.. ana kart yanında attım çöpe telefonu bitti.... garanti süresi içindeo olmasına rağmen LG ilgilenmedi...

Aşırı şarj tüketen quadro ekranı ..

Belli zaman sonra telefonda oluşan donma ve kasılmalar ççözümü yok donanımsal sanıyorum....

4K TV sini aldım Dünya standartı dahi 50P mi ne olan 4K İzlemeye yarayan uydu alıcı anakart özelliğini 30p koyduğu için.. 4K YAYIN İZLEYEMİYORUM İZLEMEK istersem Harici uydu alıcı almak zorundayım 3-5 lira ucuz yapıcam diye dandık mal koyup kalite algısını düşüren firma gibi firma.!!!!!!!!!!

KISACA 3.500 TV VERDİM BOŞA GİTTİ 1600 1700 TELEFONUNA VERDİM BOŞA GİTTİİ... BİRDAHA ASLA LG !!!!

hocam bende de tam tersi evdeki pek çok ürünüm lg. Smart tv'im,telefonum,hoparlörüm hepsi de daha bir kere arıza çıkarmadı ve hepsi de f/p ürünlerdi.Çok memnumum ben lg'den.Demek gerçekten baya şans işi bu elektronik bide sizin başınıza gelenlere bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

kronik bir sorunu olacaktır nasılki g2 g3 g4 te insanları illallah ettiren problemler ortaya çıktı. bunada o şekilde yaklaşırım millet kullanmadıkça, telefonlar elinde kalanlar olmazsa fiyatıda 3 bin olmazsa almayı düşünürüz. g4 kullancısıyım güzel telefon ama almayın

G2de illallah ettirecek bir problem filan çıkmadı sallamayın.Sarı leke olayını serviste çok rahat hallediyorsunuz.Estetik dışında da bir zararı yok.Öyle g4deki gibi anakart sorunu filan değil.

Sarı lekeyi hangi servisden nasıl rahat hallediyormuşuz acaba hocam....

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    ha söylemeyi unuttum ... ses sistemide almıştım oda LG... ama allahtan bir o düzgün çıktı ama sanırım ona çok para vermedim diyee düzgün çıktı ...

LG ÇOK ÇAKAL BİR FİRMA HOCAM... MİLYARLIK TV YAPIP SATIYOR İÇERİSİNE DANDIK PARÇAYI KOYUYOR DÜNYA STANDARTI DAHI BELLI OLAN URUNU AZ MALIYET ICIN DAHA DANDIGI KOYUYOR SATTIGI TELEVIZYONDA YAYIN IZLEYEMIYOSUN .. YANİ ÜRÜNDEN DEĞİL LG DEN KAYNAKLANIYOR... ARAŞTIRIRSAN GÖRÜRSÜN DEMEK İSTEDİĞİM OLAYI ..

lg çok çakal bir firma ama müşteri yorumlarına göre düzenliyo kendini vestelin aynısı firma tırt parcalarla malzeme topluyor ama musterı begenmezse duzeltıyo yeni seri çıkarıyor vestelde casperde o da yok ...

müşteriyi deneme yanılma yoluyla ugrastırıp urun cıkarıyo urunu musterıde denıyo tutarsa satıyo tutmazsa degısıyo tutmayan urun musterıde kalmıs umrunda degıl.. elektronıgın volkswageni... anlayan anlar bu yorumu
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    lg için başka sorun yok değil ya onlar olmasa başka sorunları çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Hayatımda ilk defa LG marka ürünler soktum evime Bir daha LG mi tövbe... asla ...

Neden mi ... Telefonunu aldım G3 ılk cıktıgında 1600 700 idi sanırım rakıp telefonlar coktu iphn 6 plus felan alma şansım vardı. LG Seçtik

Kronik yanan ana kart sorunu... benimki yandı .. araştırdım g3 g4 lerde kronik sorumuş ana kart yanma problemi... düzenli oyun ve hd film izliyosanız karşılaşılıyor.. ana kart yanında attım çöpe telefonu bitti.... garanti süresi içindeo olmasına rağmen LG ilgilenmedi...

Aşırı şarj tüketen quadro ekranı ..

Belli zaman sonra telefonda oluşan donma ve kasılmalar ççözümü yok donanımsal sanıyorum....

4K TV sini aldım Dünya standartı dahi 50P mi ne olan 4K İzlemeye yarayan uydu alıcı anakart özelliğini 30p koyduğu için.. 4K YAYIN İZLEYEMİYORUM İZLEMEK istersem Harici uydu alıcı almak zorundayım 3-5 lira ucuz yapıcam diye dandık mal koyup kalite algısını düşüren firma gibi firma.!!!!!!!!!!

KISACA 3.500 TV VERDİM BOŞA GİTTİ 1600 1700 TELEFONUNA VERDİM BOŞA GİTTİİ... BİRDAHA ASLA LG !!!!

Neden tüketici haklarına başvurmadınız? Sadece merakımdan soruyorum, bu konularda yanlarına bırakmamak gerekir.
  • 32 hafıza ve 4 GB ram LG nin en iyi telefonuna hiç yakışmamış.

Sonunda değiştirilemeyen bataryayı kabullenmeleri güzel.

Ekran boyutunu bu kadar büyük yapmaları gereksiz, %70 kesime hitap etmeyecektir.

Ekranda Corning Gorilla Glass 3 kullanılması da komedi resmen, 5 çıktı yav ayıptır.

Batarya günü zar zor çıkarır mı belli değil, su ve toz olayı güzel kamerası güzel.

• Donanımhaber bey napıyorsunuz?
    10 inclik versiyon da var herhalde

• Suan sunu fark ettim Lg electronics turkiye facebook sayfasinda lg g6 nin tanitimi yapilirken yasadigim sorunlari dile getiren bir yorum yaptim. Suan baktigimda yorumum silinmis ve sadece lg ye ait olumlu yorumlar var. Ilgileniliyormus gibi arz talep varmis gibi bir algi yaratilmis facebookda tuzaga dusmeyin 😁 aklimizada bir fikir geldi. Telefona cikmayan lg ucret iadesi departmani ve teknik servisi her gun arayarak ses kaydi yapip paylasmayi planliyorum. 1 ayda 10 kere aramama ragmen 4 kere mail atildiginin teyitini aldim. Her gun mailleri saydira saydira arayacagim.

• gayet guzel olmus cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

Sarı lekeyi hangi servisden nasıl rahat hallediyormuşuz acaba hocam....

Lg turkiye ekran degisimi yapiyordu.

• Valideye aldım açıkçası pişman olmuştum g2 yi. Konuşma esnasında bir ton problem seslerin yankilanmasi boğuk gelmesi vs. İllaki hallediliyordur belki ama uğraşacak olduktan sonra.

• Ekranda Corning Gorilla Glass 3,
    Snapdragon 821 işlemci
    32 Gb dahili hafıza
    kocaman ekrana 3300 mAh batarya

LG G6 alacak olan arkadaşlar çok şanslı, çok uygun fiyata sahip olacaklar muhtemelen.

Tamam işlemciyi anladık ama Corning Gorilla Glass 3 nedir ? bunun nasıl bir açıklaması olabilir ?

İdda ediyorum bu ekranda da iyileşme yoktur ve ghost screen sorunu aynen devam ediyordur... Adamlar daha Gorilla Glass 5 e geçememiş ekranda mı iyileştirme yapacak... Şaka gibi gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Ekranda Corning Gorilla Glass 3,
    Snapdragon 821 işlemci
    32 Gb dahili hafıza
    kocaman ekrana 3300 mAh batarya

LG G6 alacak olan arkadaşlar çok şanslı, çok uygun fiyata sahip olacaklar muhtemelen.

Tamam işlemciyi anladık ama Corning Gorilla Glass 3 nedir ? bunun nasıl bir açıklaması olabilir ?

İdda ediyorum bu ekranda da iyileşme yoktur ve ghost screen sorunu aynen devam ediyordur... Adamlar daha Gorilla Glass 5 e geçememiş ekranda mı iyileştirme yapacak... Şaka gibi gerçekten.

Gerçekten anlamak mümkün değil. Şimdi sen 2017'de amiral gemine Gorilla Glass 3 koyarsan ve 2k ekrana 3300 mAh koyarsan o zaman pek tabi ki insanların aklına "kronik sorunlarda devam ediyordur" gibi bir düşünce gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 28 Şubat 2017; 10:29:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.