Şimdi Ara

LG G5 inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
2.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli G5'in merak edilen tüm detayları, yeni özellikleri, performans ve kamera yeteneklerini sizler için inceledik, iyi seyirler.

• Önlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 seviyesini inşallah G7 ile yakalayacak. Zira bu G.Koreli üreticiler var olanı götürüp sonra geri getirmeyi seviyorlar galiba.

• sıra yeni geldi herhalde

ekleme: 4k da ois çalışıyor mu ve 5 dk sınırı var mı ayrıca tiz ses kaydı sorunu devam ediyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 22 Şubat 2016; 8:06:59 >
  • Tasarım için bişey diyemem göreceli bi durum ama inovatif gelişmeler tasarımın önünde özellikle metal kasada pilin degisebilecegini bize göstermeleri güzel bi gelişme

• Alınır bu telefon hiç tatava yapmayın gayet güzel tasarım en azından yenilikçi şeyler deniyorlar Apple yada samsung gibi bi tasarımı yıllarca sömürmüyorlar.

• G2 den G4e geçen biri olarak telefonu beğenmedim. Bu sefer olmamış. S7 edge çok daha guzel görünüyor ve 3600mah gibi bir bataryası var ve bu büyük avantaj. G4te bile 3000mah batarya yetmezken G5te 2800e düşürerek kendi ipini çekti Lg

• Pil süresi dediğiniz gibi iyiyse eksik yani yok gibi. Belki daha hızlı bir Usb bağlantısı kullanılabilirdi. Artık satış miktarını fiyatı belirler.

• Abi o değilde beni asıl heyecanlandıran şey alttaki modülün yerine çinlilerin çıkartacağı alternatif modüller.

Düşünsenize şu LG yazısının olduğu bölümün hiç olmadığını.

Çok süper olur ya..

LG G5 inceleme videosu
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG G5 inceleme videosu
  • s7edge gibi bir tasarım varken buna bakılmaz....

• Özelliklerini bilmem ama bu telefonda ki tasarım göreceli falan olamaz Bildiğin kötü bir tasarıma sahip.
  • 4K video çekme hevesinde olanları anlamıyorum. Sanki o videoyu işleyip kurgu yapacak donanımlara sahip gibi..

Profesyonel işler yapıyorum diyen zaten telefon ile uğraşmaz. Yani, geçiniz.

• Telefon çok güzel ve güçlü emeğinize sağlık güzel ve detaylı inceleme olmuş.Erdi farkıyla bir telefonu daha gördük fiyat güzel olursa dediği gibi ses getirir.

• LG mühendislerine helal olsun her zaman rakiplerinden 2-3 yıl ilerde oluyorlar. yine bir sürü yenilik çıkarmışlar ortaya resmen sektöre yön veriyorlar.
  • çerçeveleri neden kalın.. :( bi v10 a g2 ye bakın bide bunun çerçevelerine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 22 Şubat 2016; 8:30:37 >
  • çok heycanla beklemiştim bu sefer olmamış LG başka markalara bakacagız artık yazık
    htc gibi kendi kendini vurmuş.

• Herşeyi geçtimde,şu modül olayı hakikaten devrim. Lg'yi sevmezdim hatta zamanında kaç tane g2 elimde patladı ama bunu iyi düşünmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhdh -- 22 Şubat 2016; 8:43:42 >
  • bence sonuç= sıfır (beğenmedim)

• İlk gözüme çarpan şey ekranin kenarlarindaki siyah anlamsiz boşluklar oldu, keşke batarya cikmasaydida daha büyük olsaydı. Parmak izi okuyucu olması güzel ama arkadaki tuşlar karekteristik özelliğiydi o gitmiş üzülsem mi sevinsem mi bilemedim alisinca cok guzel kullaniliyorlar aslinda sonuç olarak g2 ile devam 2k ekran olmadığından sd800 oldukça yetiyor zaten 820'ye gerek yok

• Modül olayı gerçekten çok iyi düşünülmüş. Kullanışlı olur mu göreceğiz. Ancak g2 de görüp hayran kaldığımız incecik çerçeveler yok olmuş. g5 tasarım ve pilde geriye gitmiş.
    Galaxy s7 egde ile aynı ebatlara sahip ancak biri 3.600 mah. biri 800 mah.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.