Şimdi Ara

LG G5 inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
2.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence güzel telefon. Ha almayacağım ama güzel yani...
  • Ben hiç ısınamadım tasarıma.Batarya yapısı eski Motorola'ları hatırlattı.
  • Benim anlamadığım bazı şeyler var. Şimdi iki kamera olayı sanırım birbirinden bağımsız derinlik filan ölçmüyor sadece birinin görüş açısı geniş. Şimdi burda sırf görüş açısı geniş diye ek bir sensör kullanmak ne derece mantıklı? İkinciside G2'de çıkarılamayan batarya 3000 mah bunda çıkarılabilen bir batarya 2800 mah. Kaç kişi yanında batarya taşıyor ki? Küçük çıkarılabilir olana kadar büyük çıkarılamayan batarya benim için daha makbul. Son olarakta şahsi fikrim tasarımını hiç beğenmedim ayrıca uygulamala çekmecesi olmamasıda bir eksi yön. Arayüz hep bu şekilde olsa eyvallahta sonradan bu tarz bit arayüze dönmekte yanlış bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tasarımı beğendim en azından hayvan gibi çerçeve yok.üstelik modüler.

• Exynos un s820 den daha güçlü olduğu hatta 30 bin puan fazla aldığı söyleniyor. Samsung yine yapmış.

• Dikkat edin her konu altında Exynos reklami yapilmakta yorumlarda.Oysaki hem gpu hem cpu da SD820 fark atiyor.Anlasilan samsung turkiyeye exynoslu cihaz getirecek alttan alttan reklama basladilar.He gardas he exynos bildigin f16

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Benim anlamadığım bazı şeyler var. Şimdi iki kamera olayı sanırım birbirinden bağımsız derinlik filan ölçmüyor sadece birinin görüş açısı geniş. Şimdi burda sırf görüş açısı geniş diye ek bir sensör kullanmak ne derece mantıklı? İkinciside G2de çıkarılamayan batarya 3000 mah bunda çıkarılabilen bir batarya 2800 mah. Kaç kişi yanında batarya taşıyor ki? Küçük çıkarılabilir olana kadar büyük çıkarılamayan batarya benim için daha makbul. Son olarakta şahsi fikrim tasarımını hiç beğenmedim ayrıca uygulamala çekmecesi olmamasıda bir eksi yön. Arayüz hep bu şekilde olsa eyvallahta sonradan bu tarz bit arayüze dönmekte yanlış bana göre

Kardeş sağolsun aklımdakileri yazmış ,ben de aynı düşündüm ...

Tesadüf işte dün akşam migrostayken telefon tezgahında onca telefon arasında gözüme bir tanesi ilişti nedir ne değildir diye bakayım derken , lg g2 miş meğerse , halen onca cihaz arasında cazibeli ve harika ince çerçevesi ile farkediliyorken merak ettiğim şu ,neden g2 kasası modelini aynı tutup donanımda geliştirme yapmadılar.

• Alıntı. Güzel bir noktaya değinmiş arkadaş.

--
    herşey iyi hoş da, lg eğer ek donanımlar için 3. parti firmaları yanına çekmeyi planlıyorsa, g6, g7 hatta g8 in kasasının bile, özellikle alt tarafının değişmeyeceğini bu firmalara taahhüt etmek zorunda. yoksa kimse lg gibi dar bir pazara sahip bir firmanın, en iyi ihtimalle 1,5 yıllık raf ömrüne sahip olacak ürünü için arge yapmaya, ürün imal etmeye, bu ürünü pazarlamaya çalışmaz. ileriye dönük uyumluluk olmak zorunda. bu da lg nin en az 3-5 sene için tasarım anlamında elinin kolunun bağlanması demek. mobil ürün piyasasında bunlar uzun süreler. bu zaman zarfında, apple, samsung, htc veya yeni gelen çinli üreticlerden birisi canavar gibi bir tasarım konseptiyle gelip pazardan ciddi pay almaya başlarsa ve diğer firmalar onu takip etmek zorunda kalırsa lg ne yapacak? hadi onu geçtim ekranı küçültüp/büyütmek istese bile yapamayacak..

• Apple ve Samsung fan boyları gelmiş bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg beni şaşırttın doğrusu şuan samsung ile rekabet edebilmesi için elindeki ne kart fiyat avantajı olur aksi takdirde s7 edge bu yılı süpürür gider

• Şu çıkarılabilir batarya olayı gerçekten gerekli mi hiç anlamıyorum? Hanginizin evinde yedek batarya var ve kaç taneniz onu sürekli yanınızda taşıyorsunuz ki? Böyle insan sayısı bir elin parmaklarını bile geçmez. Çıkarılabilir batarya yerine o alt boş kısmıda batarya ile doldursalarda 3000-3200 civarına çıkardı batarya kapasitesi.

LG yanlış yapıyor, kullanıcı ne istediğini bilmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 22 Şubat 2016; 10:07:27 >
  • Bende g4 tasarimini begenmemistim bence bu fena degil iki sikintisi var pil 2800mah a dusmus digeride ekranin cercevesinin koselerinin siyah olusu

• İnovasyon var fakat tasarım bana göre oldukça kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep aynı tasarımı gormekten nasıl mıdesı bulanmıyor ınsanların anlamıyorum. Samsungun tasarımını begenıp LGnın tasarımını begenmemek ayrı bır kafa. Su tasarımın neresı kotu? Samsung gıbı legeni alıp cam kaplayıp azcık da elmaya benzetelım dememısler en azından. Son derece ozgun bır telefon. Begenmeyenler gıtsın samsung alsın. Ne zevksız bır forumdayız

• quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Alınır bu telefon hiç tatava yapmayın gayet güzel tasarım en azından yenilikçi şeyler deniyorlar Apple yada samsung gibi bi tasarımı yıllarca sömürmüyorlar.

Keşke yorumunu başka firmaları eleştirerek yapmasaymışsın.Apple iphone 6 ile nasıl evrim geçirdi? Samsung s6 ile nasıl malzeme kalitesini değiştirdi? Gereksiz eleştiri yapmaya gerek yok.Hepsi güzel hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın alt tarafı bir telefon alıyorsunuz beğenmezseniz satın başkasını alın bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Şubat 2016; 10:24:27 >
  • Çok iyi bi inceleme olmuş Erdi ÖZUAG KALİTESİ

• Mesajım bulunsun, izleyeceğim en kısa sürede.
    S7 daha çok çeliyor aklı ne yalan söyleyeyim

• Baştan sona izledim, inceleme çok güzel olmuş... Telefonda beğenmediğim tek unsur telefonun kamera yerinde hoş olmayan bir çıkıntı olması.
  • Erdi Bey 5:28'de siz alt kısmı çıkartırken batarya ile alt kapak birleşim kısmının sallandığını fark ettim. Sizce alt kapak uzun kullanım sonucunda gevşeyebilir mi?

Bir de pil cihaza takılırken sıfıra sıfır girdiğini gördüm. Pil kullanım sonucunda biraz eskise cihaza takıp çıkartırken sorun çıkartacak gibi duruyor.

Görüşlerinizi ve tahminlerinizi aktarırsanız seviniriz. İyi günler.

• Herkes bol bol eleştiriyor ama fiyatı düşünce herkesin almayı düşüneceği telefonlardan biri.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.