Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21462147214821492150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThingBlue

quote:

Orijinalden alıntı: prlk

Merhaba arkadaşlar, az önce idelseçimden 32GB modelini sipariş ederek ben de aranız katılmış bulunuyorum, daha tam olmasa da...

Forumda şu resimdeki gibi bir şey okumuştum, telefon gelince ilk kontrolleri bu şekilde yapacağım, bilmeyenler de faydalanabilir.

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Bunun dışında telefon geldiğinde yapmam gereken başka bir öneriniz var mıdır? Veya ilk kullanımda dikkat etmem gereken şeyler?

İlk defa android kullanacağım onu da belirteyim.

Resim gözükmüyor ne yapmak lazım?

Şu an olması lazım, tıklamayı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Telefonu yeni aldım da kullanılan rame filan nasıl bakıyoruz

http://youtu.be/y9Ezv0nnusA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, az önce idelseçimden 32GB modelini sipariş ederek ben de aranız katılmış bulunuyorum, daha tam olmasa da...

Forumda şu resimdeki gibi bir şey okumuştum, telefon gelince ilk kontrolleri bu şekilde yapacağım, bilmeyenler de faydalanabilir.

Bunun dışında telefon geldiğinde yapmam gereken başka bir öneriniz var mıdır? Veya ilk kullanımda dikkat etmem gereken şeyler?

Aynı halen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

Arkadaslar telefonu babama almayi planliyorum, 16gb modelini nasil bilirsiniz? Kendisi facebook ta takilip sitelerden haber okuyor tarayicidan, bu kullanimla ile telefon isinir mi? Sarj peoblemi yasar mi? Ne dersiniz uygun mudur kendisine?

Babana alacaksan eğer g3 yerine lenovo p70 alabilirsin. P70 te 4000mah batarya var. Isınma problemi yaşanır g3'te. Alternatif olarak asus, g2, z2 düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Adaptörün ve telefonun ısınması gayet normal, korkulacak birşey yok

Hocam g3 içinde full wipe stock rom yapmayı planlıyor musunuz? Bu konu ile alakalı elinizde herhangi bir yönerge döküman mevcutmu? Çok faydalı işe yarar bir dosya, g2 de çok dua ettik size.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı halen

imgur'u mahkeme engelledi, malum yöntemlerle görebilirsin ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Hocam g3 içinde full wipe stock rom yapmayı planlıyor musunuz? Bu konu ile alakalı elinizde herhangi bir yönerge döküman mevcutmu? Çok faydalı işe yarar bir dosya, g2 de çok dua ettik size.

Kendi cihazımda kullanıyorum hocam zaten, paylaşmayı düşünmedim değil ama paylaşırsam çoğu kişi OTA alamayacak büyük bi ihtimalle.

OTA önemsiz kişiler için belki 20p yi yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Kendi cihazımda kullanıyorum hocam zaten, paylaşmayı düşünmedim değil ama paylaşırsam çoğu kişi OTA alamayacak büyük bi ihtimalle.

OTA önemsiz kişiler için belki 20p yi yapabilirim.

Hocam ben dahil bir çok arkadaş kullanır bunu sanırım. Buradan paylaşmayı uygun görmezseniz pm yoluyla iletişime geçmek isterim sizinle.
    Yapılan tüm işlemler kullanıcıların kendi sorumluluğundadır bunun bilinciyle hareket etsinler arkadaşlar. Sorun yaşamanızı istemem şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

quote:

quote:

quote:

Orijinal usb kablosuna alternatif bulan oldu mu?

Ben 2-3 kablo denedim hiçbiri orijinal gibi olmuyor...?

benimde bi tane ihtiyacım var lg l5 vardı onun kablosunu denedim beğenmedi samsung denedim onu sevmedi ucuz dandik bir kablo denedim hoşuna gitmedi.. :)

Ne çektik şu kablo işinden yahu

2 saat içinde şarj olan telefon 4-5 saatte oluyor. Ne var orijinal kablosunda altın mı var roket yakıtı mı var anlamadım

Telefonunum 1 haftadır %100 olmadı

benim kablonun da telefon ucunun alt tırnakları içine girmiş kolay girip çıkıyor yuvaya sabaha alarmım varsa tedirgin takıyorum şarja :)

O olay bende de var... Ama telefonu suçlama derim yüksek ihtimalle kablodan. Bir kere her kablo kilitlenmiyor öyle... Orjinal kablo ilk günler sımsıkı olurdu zamanla düşmeye başladı. Sonra çinden bi kablo almıştım o acayip sabitliyordu. Kablodaki (varsa) tırnaklarda oluyor sorun bence hocam... Ya da buna inanmak istiyorum

@med000 Sağolun hocam denk gelirsem deneyeceğim..

Bende getirtmistim hocam çinden ucuza takinca iyi tutuyor ama iste telefonun sarji dolmak bilmiyor o kablo ile servislerle konusup servisten almayi dusunuyorum kabloyu fiyati tuzlu gelmese eger. Sucu telefonda bulmuyorum zaten hocam o benim ilk defa aldigim amiral gemisi telefonum kabloyu benim telefonum haricinde biri takmisti kendi telefonuna sonrasinda zarar gordu kablo yapacak birsey yok bisey denilmiyor boyle kullanmaya devam.. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada kablolarda ki gevşeme sorunu lg de yeni değil. Lg 'nin ilk android telefonlarından biri olan optimus öne kullandım 3 sene boyunca. Hala esim kullanıyor o cihazı.

1.5 sene sonra onun kablosunda da gevşeme sorunu başlamıştı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinal usb kablosuna alternatif bulan oldu mu?

Ben 2-3 kablo denedim hiçbiri orijinal gibi olmuyor...?

benimde bi tane ihtiyacım var lg l5 vardı onun kablosunu denedim beğenmedi samsung denedim onu sevmedi ucuz dandik bir kablo denedim hoşuna gitmedi.. :)

Ne çektik şu kablo işinden yahu

2 saat içinde şarj olan telefon 4-5 saatte oluyor. Ne var orijinal kablosunda altın mı var roket yakıtı mı var anlamadım

Telefonunum 1 haftadır %100 olmadı

benim kablonun da telefon ucunun alt tırnakları içine girmiş kolay girip çıkıyor yuvaya sabaha alarmım varsa tedirgin takıyorum şarja :)

O olay bende de var... Ama telefonu suçlama derim yüksek ihtimalle kablodan. Bir kere her kablo kilitlenmiyor öyle... Orjinal kablo ilk günler sımsıkı olurdu zamanla düşmeye başladı. Sonra çinden bi kablo almıştım o acayip sabitliyordu. Kablodaki (varsa) tırnaklarda oluyor sorun bence hocam... Ya da buna inanmak istiyorum

@med000 Sağolun hocam denk gelirsem deneyeceğim..

Bende getirtmistim hocam çinden ucuza takinca iyi tutuyor ama iste telefonun sarji dolmak bilmiyor o kablo ile servislerle konusup servisten almayi dusunuyorum kabloyu fiyati tuzlu gelmese eger. Sucu telefonda bulmuyorum zaten hocam o benim ilk defa aldigim amiral gemisi telefonum kabloyu benim telefonum haricinde biri takmisti kendi telefonuna sonrasinda zarar gordu kablo yapacak birsey yok bisey denilmiyor boyle kullanmaya devam.. :)

Aynen benim kabloyu da başkası kullandı

Adaptöre kablo 40tl. Tek satan bulsam alırım belki.

Teşekkürler hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Bu arada kablolarda ki gevşeme sorunu lg de yeni değil. Lg 'nin ilk android telefonlarından biri olan optimus öne kullandım 3 sene boyunca. Hala esim kullanıyor o cihazı.

1.5 sene sonra onun kablosunda da gevşeme sorunu başlamıştı.

Bizimkisi 1 ay dayanmadı Sanırım benimkinin nedeni başkalarının da kullanmasıydı...

• http://m.kliksa.com/Urun/lg-g3-d855-32-gb-black-gold-ak-ll-telefon/980005920

Nasıl arkadaslar 100 tl de parapuan veriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Nokia bh-111 bluetooth kulakligi bir türlü g3 e tanitamadim. Her türlü cihazla kullandım ben bu kulakligi acaba g3 elit telefon ayaklarına yatıp uyumlu kulaklık mi istiyor?

Aranızda bluetooth kulaklık kullanan var mi?

bluetoothun kulaklığın çift telefon eşleşme olayından kaynaklanıyor muhtemelen
    bluetooth düğmesine uzunca basılı tutun tanıma sırasında

başka telefonu görüyor senin telefonu görmüyor modunda

Abi bu kulaklık da çift telefon modu yok. Yeni bağlantı için her zaman yaptığın gibi 7-9 saniye basılı tutunca yeni cihaz arıyor ama bu g3 de görünmüyor ne isse.

Lg optimus öne
    Lumia 620
    Lumia 520
    Xperia z3
    Galaxy grand neo
    Htc desire s
    Galaxy s4
    Galaxy s3
    Casper t8w tablet

Bu cihazların hepsinde çalışan kulaklık bu tek g3 de nazlaniyor.

Kardesim bende ayni kulakligi kullaniyorum bunun cozumunu de yazmistim foruma gerideki sayfalarda var ancak bulamadim tekrar bi arastiricam senin icin. Cins bi kulaklik:) bende zar zor yaptim hatta

• hayaletyasin H kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar rom atarsan düzelir diye düşünüyorum.http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 Buraya girip gerekli dosyayı tekrar flashla. Google'da yapılacağı anlatılıyor. Büyük ihtimal sorunun çözülecek inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: seawolf35

quote:

quote:

quote:

Nokia bh-111 bluetooth kulakligi bir türlü g3 e tanitamadim. Her türlü cihazla kullandım ben bu kulakligi acaba g3 elit telefon ayaklarına yatıp uyumlu kulaklık mi istiyor?

Aranızda bluetooth kulaklık kullanan var mi?

bluetoothun kulaklığın çift telefon eşleşme olayından kaynaklanıyor muhtemelen
    bluetooth düğmesine uzunca basılı tutun tanıma sırasında

başka telefonu görüyor senin telefonu görmüyor modunda

Abi bu kulaklık da çift telefon modu yok. Yeni bağlantı için her zaman yaptığın gibi 7-9 saniye basılı tutunca yeni cihaz arıyor ama bu g3 de görünmüyor ne isse.

Lg optimus öne
    Lumia 620
    Lumia 520
    Xperia z3
    Galaxy grand neo
    Htc desire s
    Galaxy s4
    Galaxy s3
    Casper t8w tablet

Bu cihazların hepsinde çalışan kulaklık bu tek g3 de nazlaniyor.

Kardesim bende ayni kulakligi kullaniyorum bunun cozumunu de yazmistim foruma gerideki sayfalarda var ancak bulamadim tekrar bi arastiricam senin icin. Cins bi kulaklik:) bende zar zor yaptim hatta

Eyvallah. Ben de atarim geri de çözümü varsa.

Kulaklık çok guzelde bu telefonda sıkıntı çıkardı niyeyse.

İş yerinde tv programlarını falan mp3 yapıp dinliyorum müzik dinliyorum çalışırken baya rahat oluyor.

• quote:

www.ebay.com/itm/Wireless-Remote-Control-Bluetooth-Selfie-Camera-Shutter-for-Monopod-iPhone-AUWO-/171822712777?var=&hash=item28016e87c9

Aranızda lg g3 te bluetooth shutter kullanan var mi?
    Kablosuz fotograf cekmeye yarıyor
    Aldim da bir türlu kullanamadım

telefon zaten ses komutuyla fotoğraf çekiyor, bu alete neden gerek var anlamadım.

• ayın 29 unda lgg3 markalı Telefonumu kasa çatlağı nedeniyle forumda en cok övülen istanbul vintek elektroniğe kargoladım ama bu vintek denen bi işe yaramaz yetkili servisi benim telefonumu sırf antalyadan yolladım diye almamıştır . böyle bir rezalet olmaaz ne yapmalıyım ?
  • Vegas gangsteri oyununda donma ve aşırı ısınma oldu normal mi bu
  • Arkadaslar 411 serili 32 gb telefonumum mikrofon ve kızıl ötesinde çatlama farkettim. Ürün yurt dışından aralık ayinda alindi. Imei degistirildi. Urunun bire bir degisimi olabilirmi. Simdiden tsk.

• 
Sayfa: önceki 21462147214821492150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.