Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Nokia bh-111 bluetooth kulakligi bir türlü g3 e tanitamadim. Her türlü cihazla kullandım ben bu kulakligi acaba g3 elit telefon ayaklarına yatıp uyumlu kulaklık mi istiyor?

Aranızda bluetooth kulaklık kullanan var mi?

bluetoothun kulaklığın çift telefon eşleşme olayından kaynaklanıyor muhtemelen
    bluetooth düğmesine uzunca basılı tutun tanıma sırasında

başka telefonu görüyor senin telefonu görmüyor modunda
  • Selamlar. Forumda LGG3 için kapanma sorununa yönelik topicler olmuş ama benimki biraz farklı. Benimki öyle sanıyorum ki (genelde hep öyle oldu) hattın çekmediği yerlerde kendini resetliyor. Başıma geldiğinde ya dağ başındaydım, ya otoparkta yada evde turkcell ve wifinin ikisinin de çekmediği (tuvalet) yerde kendini resetliyor. Daha önce yazılan sorunlarda kapanıyor düğmeye basarak açıyoruz falan demişler ama benim telefon kendini kapatıp açıyor pin kodu girmeye kadar geliyor. Bunun pilden olma ihtimali varmıdır? Son zamanlarda oyuna sardığımdan günde 3 defa falan şarj ediyorum. Bir de pil kapanıp açıldığında farklı gösterebiliyor. Öte yandan sürekli çekmediği hat aradığı sırada olmasından dolayı yazılımsal bir sorun da olabilir. Var mı bilgisi olan?
    Şimdiden teşekkürler.
  • arkdalar bazen telefon sarj olurkenadaptoru kafası yanı acayıp ısınıyorr le durujmda napamamız gerkeıyor patlar felan dıye korkuyorumm bıs sorun olurmu bu denlı sıckalıkta telefna veyaa adaptore kabloya felan..
  • IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt
    Adaptörün ve telefonun ısınması gayet normal, korkulacak birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Nokia bh-111 bluetooth kulakligi bir türlü g3 e tanitamadim. Her türlü cihazla kullandım ben bu kulakligi acaba g3 elit telefon ayaklarına yatıp uyumlu kulaklık mi istiyor?

Aranızda bluetooth kulaklık kullanan var mi?

bluetoothun kulaklığın çift telefon eşleşme olayından kaynaklanıyor muhtemelen
    bluetooth düğmesine uzunca basılı tutun tanıma sırasında

başka telefonu görüyor senin telefonu görmüyor modunda

Abi bu kulaklık da çift telefon modu yok. Yeni bağlantı için her zaman yaptığın gibi 7-9 saniye basılı tutunca yeni cihaz arıyor ama bu g3 de görünmüyor ne isse.

Lg optimus öne
    Lumia 620
    Lumia 520
    Xperia z3
    Galaxy grand neo
    Htc desire s
    Galaxy s4
    Galaxy s3
    Casper t8w tablet

Bu cihazların hepsinde çalışan kulaklık bu tek g3 de nazlaniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• orjınal kabloyu baska lg veya baska marka teleonlrda sarj etmek sarj takımına zarar verırı mı ucunaa veyaa adaptore
  • quote:

Orijinalden alıntı: azim_47

iyi günler,quick remote uygulamasın da TÜRKİYE de kullanılan markalar yok d-smart,arçelik falan..yardım edebilecek varmı?

Bende var, sizinki paralel ithalat mı, ondan mı acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar zenfone 2 , g3 stylus ve g3 arasında kaldım.

biliyorum hepsi farklı fiyatlarda , performansları farklı ama . fiyat/performans dengesi olarak hangisini önerirsiniz ?

g3 , g4 ten sonra çok mu farklı özellik olarak ? değermi o paraya.
  • Arkadaşlar 32 gb modeli kliksada 1349 tl. 100 tl de maxipuan veriyor.Uygun mudur?Alınır mı?

• Mobil veriyi kapattigimda bildirimlerde 'Veri agini kisitla' diye bi uyari aliyorum bu ne anlama geliyor?
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Tiklayinca da bunu diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptansharp -- 2 Ağustos 2015; 19:28:01 >

• Pil problemi canımı çok sıkmaya başladı. Kitkat a da dönmek istemiyorum. Yedek pil araştırıyordum bayadır. Orjinalleri pahalı olunca şunu aldım bakalım nasılmış. Gün içerisinde yanımda yedek pil olarak taşırım.

http://urun.n11.com/batarya/lg-g3-batarya-lg-g3-d855-mucize-batarya-dejiden-P52836103
  • Arkadaşalar merhaba,yardımınız lazım.

LG G3 32GB model cihaz sahibiyim.ROM maceralarımın sona erdiğini düşünmekteyim.. Stock roma geçeceğim.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41

Lakin buradan hangi yazılımı indireceğimi bilmiyorum.
    Duyduğum kadarıyla 20P veyahut 20İ sorunsuz diyorlar.Hangi ülkenin yazılımını indirmeli 32GB versiyonu için?
    Ayrıca kullandığım en son STOCK ROM 20H Avrupa versiyonuydu.

Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum,şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar acil yardim edin g4 kamerasını g3 e uyarlayim derken kendi kamera dosyasini da system/app den sildim simdi kendi kamerası da yok format attim yinede gelmedi kamera doger hersey geliyo kamera yok format sonrası yardım edin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Pil problemi canımı çok sıkmaya başladı. Kitkat a da dönmek istemiyorum. Yedek pil araştırıyordum bayadır. Orjinalleri pahalı olunca şunu aldım bakalım nasılmış. Gün içerisinde yanımda yedek pil olarak taşırım.

http://urun.n11.com/batarya/lg-g3-batarya-lg-g3-d855-mucize-batarya-dejiden-P52836103

Hocam kullandiktan sonra yoeum yapar misiniz?

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    g4 tasarımı iyi değil garip bi şekli var degmez g3 daha iyi

• Telefonu yeni aldım da kullanılan rame filan nasıl bakıyoruz
  • Arkadaslar telefonu babama almayi planliyorum, 16gb modelini nasil bilirsiniz? Kendisi facebook ta takilip sitelerden haber okuyor tarayicidan, bu kullanimla ile telefon isinir mi? Sarj peoblemi yasar mi? Ne dersiniz uygun mudur kendisine?

• Merhaba arkadaşlar, az önce idelseçimden 32GB modelini sipariş ederek ben de aranız katılmış bulunuyorum, daha tam olmasa da...

Forumda şu resimdeki gibi bir şey okumuştum, telefon gelince ilk kontrolleri bu şekilde yapacağım, bilmeyenler de faydalanabilir.

Bunun dışında telefon geldiğinde yapmam gereken başka bir öneriniz var mıdır? Veya ilk kullanımda dikkat etmem gereken şeyler?

İlk defa android kullanacağım onu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prlk -- 2 Ağustos 2015; 23:33:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prlk

Merhaba arkadaşlar, az önce idelseçimden 32GB modelini sipariş ederek ben de aranız katılmış bulunuyorum, daha tam olmasa da...

Forumda şu resimdeki gibi bir şey okumuştum, telefon gelince ilk kontrolleri bu şekilde yapacağım, bilmeyenler de faydalanabilir.

Bunun dışında telefon geldiğinde yapmam gereken başka bir öneriniz var mıdır? Veya ilk kullanımda dikkat etmem gereken şeyler?

İlk defa android kullanacağım onu da belirteyim.

Resim gözükmüyor ne yapmak lazım?

• Arkadaşlar benim tel 4.4.2 güncelliyimi sizce bide benim ekran süresi 1 saat veriyo sizce yanlışmı gössteriyo ?
  • 
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.