Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21482149215021512152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hobar

Lg nin kendi yedekleme yazılımı nasıl? Uygulamaları son hali ve ayarları ile geri getiriyor mu?

Cloudy yüklersem hepsini tek tek ayarlamak istemiyorum baştan

Titanium Backup kullanın hocam.

3 senedir kullanıyorum kendisini, beni hiç yarıyolda bırakmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cloudy 2.5 rom'a xcam ve settings kurdum fakat ayarlarında stabil görüntüyü yakalayamadım, g3 için xcam settings ayarlarını verebilecek arkadaş varmı aranızda
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Onu kullanmam ben oldum olası sinir olmuşumdur arayüzünden çalışma mantığına kadar.

• Benim telefonda kulakligin yanindaki yerden catladi delta garantili servise gondersem garantiye giriyor mu 5 ay oldu alali

• Samsungtan beter oldu guncelleme konusunda hala resmi guncelleme bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son android telefonum 2 sene sonra iphone artık aosp kurdum stok rom gercekten vasat bana gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 4 Ağustos 2015; 4:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

Benim telefonda kulakligin yanindaki yerden catladi delta garantili servise gondersem garantiye giriyor mu 5 ay oldu alali

Giriyor. Çerçeve değiştiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Aslında performanstan çok ux 4.0 için geçmek istiyorum. Isınma falan da yok diyorlar pek. Hız olarak da en kötü stok rom kadar vardır.

20p nin ne farkı var tam olarak?

acıkçası 20P kullanmadım cok fazla yanı zaten rootlayamadım fakat o vakıt 2-3 saat kullandım cok ıyı gozuktu bana 20H göre suan 20H deyım durulcak gıbı degıl acıkcası ben aosp flashlıcam keske rootlayabılseydım 20P yı

20p'nin pek bir farkı yok.
  • Cloudy rom'dan vazgeçmeli miyim ? Daha iyileri çıktı mı ?

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/mod-lcd-tweaks-fps-resolutionfor-t3140455

Bunu birisi hala anlatmadı tam olarak anlayamadım ne işe yaradığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan450

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

www.ebay.com/itm/Wireless-Remote-Control-Bluetooth-Selfie-Camera-Shutter-for-Monopod-iPhone-AUWO-/171822712777?var=&hash=item28016e87c9

Aranızda lg g3 te bluetooth shutter kullanan var mi?
    Kablosuz fotograf cekmeye yarıyor
    Aldim da bir türlu kullanamadım

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

telefon zaten ses komutuyla fotoğraf çekiyor, bu alete neden gerek var anlamadım.

Baska telefon var onda kullanmak icin almıştım sonradan g3 e gecmistim g3 te kullanamadım

Sessiz olmam gereken yerlerde kütüphane toplantı vs.
    Veya fazla ses olan ortamda ses komutu çalışmıyor

• 4.4.2
    V10a global sürüm kullanıyorum

Program güncellemesi onerir misiniz?
    Güncelleme ile sarj daha uzun gider mi?

Hangi yazılımı önerirsiniz
    Resmi olarak en son ne çıktı?
  • Andorid M güncellemesi tam olarak ne getirecek? Bir de telefonda hücre yayını diye bir şey var ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

son android telefonum 2 sene sonra iphone artık aosp kurdum stok rom gercekten vasat bana gore

Telefonu kutudan çıkarttığınız gibi kullanırsanız güzel bence, bunun yapamadığı ama iPhone'nun yapabildiği bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

4.4.2
    V10a global sürüm kullanıyorum

Program güncellemesi onerir misiniz?
    Güncelleme ile sarj daha uzun gider mi?

Hangi yazılımı önerirsiniz
    Resmi olarak en son ne çıktı?

Kardeş sakın android 5 yükleme, şarjı daha çabuk bitiyor, ben g3 aldığımda 5 ile geldi ama 4.4.2 ye döndüm, şu anda memnunum.
  • Telefon geldiğinde android 4'le gelecekse bir süre 4'le kullanırım. Sonra 5'e geçmeyeyim mi? İnternette ne iyi ne kötü bir fark yok diyorlardı ama sorayım dedim. Bir de rom mevzusuna çok uzağım, önerilen bir şey midir?
  • Arkadaşlar, 407 serili g3 telefonumda 2 ay önce değişen ekranım da sarardı.Servis bu seride problem olduğunu 4 defa sararma problemi olması halinde yenisi ile değiştireceklerini söyledi. Ama yeni telefonda da benzeri problem ile karşılaşmaktan korkuyorum. Tavsiyeleriniz neler ? para iadesi için uğraşmak mı , yenisi ile değiştirtmek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

Benim telefonda kulakligin yanindaki yerden catladi delta garantili servise gondersem garantiye giriyor mu 5 ay oldu alali

Giriyor. Çerçeve değiştiriyorlar

Eyvallah

• Merhaba arkadaşlar, idealseçimden aldığım telefonum geldi bugün. Bir sıkıntı yok gibi görünüyor, imei ve garantisini de sorguladım. 507k serisi Delta garantili. Ancak kafamı kurcalayan bir kaç şey var,

1- Delta garanti kağıdında ithalatçı unvanı dışındaki satırlar boş. Bir şey yazmıyor, bunun karantiye bir sıkıntısı olur mu?
    2- Telefon kurulum falan olmadan direk Android 5.0 yüklü olarak açıldı. Bu normal midir?
    3- %20 civarı yüklü bir bataryayla geldi ve ben telefonu biraz karıştırııp kamerayı falan kontrol edince 10-15 dk gibi bir sürede %10'a düştü. Kullandıkça bataryada gözle görülür değişme olur mu?

Bilen arkadaşlar cevaplayıp içimi rahatlatırsa veya yapmam gereken şeyleri söylerse sevinirim. Teşekkürler.
  • Ağır çekim videoları baska medya araclarinda oynatabilecegim bir Yöntem veya program varmı

• 
Sayfa: önceki 21482149215021512152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.