Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21472148214921502151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda custom rom falan atmadım ama ilerde herhangi bir IMEI silinmesine karşı IMEI yedeği almak istiyorum. Bu cihaz için fazla karmaşık olmayan ve çalıştığı kesin olan bir yöntem bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20p surumunu rootlamayı basarabilen var mı? :) neyse 1000 tane şekil denedım 20p rootlanmıyor arkadas 2 saatir donecem 20h bı daha kurmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 3 Ağustos 2015; 21:03:57 >
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    http://idealkaynak.blogspot.com.tr/2015/02/lg-g3-d855-android-5.0-root-yapma.html?m=1

Burda 20p ve sonrası için bunu deneyin demiş. Telefondan linki açamadım ama. Galiba reklam engelleyici yüzünden. 20i yi aynı yöntemle root ettim.

• arkadaşlar büyük sıkıntı içindeyim telefonum 2.kez çatladı trabzon meydan şubesinden yurtiçi kargo ile vintek e gönderdim bugun takip kısmında önce adrese teslim edildi dedi sonra alıcıya ulaşıılamadı not bırakılldı falan dedi, dedim nasıl ulaşılamıyor sabah 8den aksam 6ya kadar acık bu yer gittim yurtiçi kargonun trabzon meydan şubesine bana aynı şeyi söylediler sonra bi eleman araya girdi dedikki işte lg kabul etmemiş cihazıda kendi şehrimdeki servise göndermemi söylemişler la trabzonda ne başarı var ne lg nin servisi var vintek in numarasını aldım yarın arayacağım bugun erken saatte bulamadım numarayı sizce ne yapmalıyım şuan cihazım şişli ortaklar şubesinde ve taşıma durumunda gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

http://idealkaynak.blogspot.com.tr/2015/02/lg-g3-d855-android-5.0-root-yapma.html?m=1

Burda 20p ve sonrası için bunu deneyin demiş. Telefondan linki açamadım ama. Galiba reklam engelleyici yüzünden. 20i yi aynı yöntemle root ettim.

bunun aynısını denedım 20P de calısmadı 20H dondum suan bakalım root yapacam sımdı olcak mı
    20h Türkiye romu galiba fm radyo olmayabilir.

• Şunu unutmayın çatlamayan lg g3 yoktur daha çatlamamış lg g3 vardır. Ahanda buda benim sözüm olsun.

• quote:

20h Türkiye romu galiba fm radyo olmayabilir.

evet yok mecburen dondum 20H ve şuan rootladım 20P rootlanmıyor kesınlıkle herseyı denedım belkı kacırdıgım yer vardır ama 20P kullanmak cok ısterdım cok ıyı bı surum olmus 20H gecince anlıyorsun
    Ne farkı var ki?
    Bir de yukarda yazdım. IMEI yedeklemeyle ilgili bir fikrin var mı? Daha önce başka cihazda yaptım ama bunda çalışır mı bilmiyorum.

• quote:

Ne farkı var ki?
    Bir de yukarda yazdım. IMEI yedeklemeyle ilgili bir fikrin var mı? Daha önce başka cihazda yaptım ama bunda çalışır mı bilmiyorum.

ben imei yedeklemesini twrp ile yapıyorum tavsiye ederim efs backup ve radio yedeklemen yeter
    Cloudy g3 yüklemeyi düşünüyorum ama karar veremedim

• quote:

Cloudy g3 yüklemeyi düşünüyorum ama karar veremedim

cloudy G3 basarılı bulamadım G2 den sonra yani aslında kotu degıl ama ben G2 deki performansa alıstıgım için bana düşük geliyor olabilir bence bı dene bakalım senın fıkrın ne olcak
    Aslında performanstan çok ux 4.0 için geçmek istiyorum. Isınma falan da yok diyorlar pek. Hız olarak da en kötü stok rom kadar vardır.

20p nin ne farkı var tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 3 Ağustos 2015; 22:17:15 >
  • quote:

Aslında performanstan çok ux 4.0 için geçmek istiyorum. Isınma falan da yok diyorlar pek. Hız olarak da en kötü stok rom kadar vardır.

20p nin ne farkı var tam olarak?

acıkçası 20P kullanmadım cok fazla yanı zaten rootlayamadım fakat o vakıt 2-3 saat kullandım cok ıyı gozuktu bana 20H göre suan 20H deyım durulcak gıbı degıl acıkcası ben aosp flashlıcam keske rootlayabılseydım 20P yı
    V20i denedin mi?

• quote:

V20i denedin mi?

hayır denemedım 20i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 3 Ağustos 2015; 22:58:16 >
    Çok fazla değişik yazılım deneme imkanım olmadı ama bir yerde okumuştum 20i ve p nin diğerlerine göre daha iyi olduğunu ama hatırlayamadım şu anda. Root ve radyo var.

• quote:

Çok fazla değişik yazılım deneme imkanım olmadı ama bir yerde okumuştum 20i ve p nin diğerlerine göre daha iyi olduğunu ama hatırlayamadım şu anda. Root ve radyo var.

açıkcası 20P iyi 20i denemek isterdim ama cok sirinim bozuldu cok ugrastırdı root olmadı şuan 20H deyim ama düz android kurcam gibi yavas geliyor bana lg nin yazılımı
    cloudy deki viper4 spotify da çalışıyor mu? Bu çalışıyorsa geçecem cloudy e
  • Lg nin kendi yedekleme yazılımı nasıl? Uygulamaları son hali ve ayarları ile geri getiriyor mu?

Cloudy yüklersem hepsini tek tek ayarlamak istemiyorum baştan

• 
Sayfa: önceki 21472148214921502151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.