Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
72.614
Cevap
423
Favori
2.202.550
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seawolf35

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Nokia bh-111 bluetooth kulakligi bir türlü g3 e tanitamadim. Her türlü cihazla kullandım ben bu kulakligi acaba g3 elit telefon ayaklarına yatıp uyumlu kulaklık mi istiyor?

Aranızda bluetooth kulaklık kullanan var mi?

bluetoothun kulaklığın çift telefon eşleşme olayından kaynaklanıyor muhtemelen
    bluetooth düğmesine uzunca basılı tutun tanıma sırasında

başka telefonu görüyor senin telefonu görmüyor modunda

Abi bu kulaklık da çift telefon modu yok. Yeni bağlantı için her zaman yaptığın gibi 7-9 saniye basılı tutunca yeni cihaz arıyor ama bu g3 de görünmüyor ne isse.

Lg optimus öne
    Lumia 620
    Lumia 520
    Xperia z3
    Galaxy grand neo
    Htc desire s
    Galaxy s4
    Galaxy s3
    Casper t8w tablet

Bu cihazların hepsinde çalışan kulaklık bu tek g3 de nazlaniyor.

Kardesim bende ayni kulakligi kullaniyorum bunun cozumunu de yazmistim foruma gerideki sayfalarda var ancak bulamadim tekrar bi arastiricam senin icin. Cins bi kulaklik:) bende zar zor yaptim hatta

Eyvallah. Ben de atarim geri de çözümü varsa.

Kulaklık çok guzelde bu telefonda sıkıntı çıkardı niyeyse.

İş yerinde tv programlarını falan mp3 yapıp dinliyorum müzik dinliyorum çalışırken baya rahat oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Emr-i Bârî olmayınca sanma bir çöp deprenir.

• Teğmen
    173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

www.ebay.com/itm/Wireless-Remote-Control-Bluetooth-Selfie-Camera-Shutter-for-Monopod-iPhone-AUWO-/171822712777?var=&hash=item28016e87c9

Aranızda lg g3 te bluetooth shutter kullanan var mi?
    Kablosuz fotograf cekmeye yarıyor
    Aldim da bir türlu kullanamadım

telefon zaten ses komutuyla fotoğraf çekiyor, bu alete neden gerek var anlamadım.

• Yüzbaşı
    502 Mesaj
    ayın 29 unda lgg3 markalı Telefonumu kasa çatlağı nedeniyle forumda en cok övülen istanbul vintek elektroniğe kargoladım ama bu vintek denen bi işe yaramaz yetkili servisi benim telefonumu sırf antalyadan yolladım diye almamıştır . böyle bir rezalet olmaaz ne yapmalıyım ?
    |
    |
    Vegas gangsteri oyununda donma ve aşırı ısınma oldu normal mi bu
    |
    |
    Arkadaslar 411 serili 32 gb telefonumum mikrofon ve kızıl ötesinde çatlama farkettim. Ürün yurt dışından aralık ayinda alindi. Imei degistirildi. Urunun bire bir degisimi olabilirmi. Simdiden tsk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 3 Ağustos 2015; 21:03:57 >

http://idealkaynak.blogspot.com.tr/2015/02/lg-g3-d855-android-5.0-root-yapma.html?m=1

Burda 20p ve sonrası için bunu deneyin demiş. Telefondan linki açamadım ama. Galiba reklam engelleyici yüzünden. 20i yi aynı yöntemle root ettim.

|
    |
    MrSAVIOR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar büyük sıkıntı içindeyim telefonum 2.kez çatladı trabzon meydan şubesinden yurtiçi kargo ile vintek e gönderdim bugun takip kısmında önce adrese teslim edildi dedi sonra alıcıya ulaşıılamadı not bırakılldı falan dedi, dedim nasıl ulaşılamıyor sabah 8den aksam 6ya kadar acık bu yer gittim yurtiçi kargonun trabzon meydan şubesine bana aynı şeyi söylediler sonra bi eleman araya girdi dedikki işte lg kabul etmemiş cihazıda kendi şehrimdeki servise göndermemi söylemişler la trabzonda ne başarı var ne lg nin servisi var vintek in numarasını aldım yarın arayacağım bugun erken saatte bulamadım numarayı sizce ne yapmalıyım şuan cihazım şişli ortaklar şubesinde ve taşıma durumunda gözüküyor.

|
    |

• Yarbay
    2310 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

http://idealkaynak.blogspot.com.tr/2015/02/lg-g3-d855-android-5.0-root-yapma.html?m=1

Burda 20p ve sonrası için bunu deneyin demiş. Telefondan linki açamadım ama. Galiba reklam engelleyici yüzünden. 20i yi aynı yöntemle root ettim.

bunun aynısını denedım 20P de calısmadı 20H dondum suan bakalım root yapacam sımdı olcak mı

20h Türkiye romu galiba fm radyo olmayabilir.

|
    |

|
    |

20h Türkiye romu galiba fm radyo olmayabilir.

evet yok mecburen dondum 20H ve şuan rootladım 20P rootlanmıyor kesınlıkle herseyı denedım belkı kacırdıgım yer vardır ama 20P kullanmak cok ısterdım cok ıyı bı surum olmus 20H gecince anlıyorsun

Ne farkı var ki?
    Bir de yukarda yazdım. IMEI yedeklemeyle ilgili bir fikrin var mı? Daha önce başka cihazda yaptım ama bunda çalışır mı bilmiyorum.

|
    |

Ne farkı var ki?
    Bir de yukarda yazdım. IMEI yedeklemeyle ilgili bir fikrin var mı? Daha önce başka cihazda yaptım ama bunda çalışır mı bilmiyorum.

ben imei yedeklemesini twrp ile yapıyorum tavsiye ederim efs backup ve radio yedeklemen yeter

Cloudy g3 yüklemeyi düşünüyorum ama karar veremedim

|
    |

Cloudy g3 yüklemeyi düşünüyorum ama karar veremedim

cloudy G3 basarılı bulamadım G2 den sonra yani aslında kotu degıl ama ben G2 deki performansa alıstıgım için bana düşük geliyor olabilir bence bı dene bakalım senın fıkrın ne olcak

Aslında performanstan çok ux 4.0 için geçmek istiyorum. Isınma falan da yok diyorlar pek. Hız olarak da en kötü stok rom kadar vardır.

20p nin ne farkı var tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 3 Ağustos 2015; 22:17:15 >
    |
    |

Aslında performanstan çok ux 4.0 için geçmek istiyorum. Isınma falan da yok diyorlar pek. Hız olarak da en kötü stok rom kadar vardır.

20p nin ne farkı var tam olarak?

acıkçası 20P kullanmadım cok fazla yanı zaten rootlayamadım fakat o vakıt 2-3 saat kullandım cok ıyı gozuktu bana 20H göre suan 20H deyım durulcak gıbı degıl acıkcası ben aosp flashlıcam keske rootlayabılseydım 20P yı

V20i denedin mi?

|
    |
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.