Şimdi Ara

LG G2 mi.? HTC Desire 820 mi.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşime telefon alacağım da, o HTC Desire 820 istiyor ama teknik özellik bakımından LG G2 ondan daha üstün. Bende bu üstünlük farkına bakarak ona LG G2 öneriyorum. Sizce ne yapayım. Hangi cihazı almam onun için iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 25 Ocak 2015; 14:23:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Desire aldır. G2 aldırırsın, kamerası kötü der, sesi çıkmıyor der, başına kalır. Bizim burda da herkes tavsiye istiyor, 500 tlye telefon lazımmış. Asus öneriyorum, s3 mini alıyor.
  • G2 daha ıyı ve ustun bır cıhaz,NET
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Desire aldır. G2 aldırırsın, kamerası kötü der, sesi çıkmıyor der, başına kalır. Bizim burda da herkes tavsiye istiyor, 500 tlye telefon lazımmış. Asus öneriyorum, s3 mini alıyor.

Samsung'çulara laf anlatamazsın.
  • G2 daha ustun bi cihaz ama kardesiniz ne.isterse onu alsin derim.Aldiktan sonra sizin basinizi agritmasin.G2 nin ustun yonlerini gosterin Desire in ustun yonlerini gosterin(sadece ses avantaji olabilr) Ona gore kendisi kararini versin

• G2 tek eksisi işlemcisi eski teknoloji ama daha performanslıdır.

• aynı secenekler arasında kuzenimde kalmıstı bende lg g3 32 gb var tekno markete götürdüm iki telefonuda incelettim hız vs. G2 yi aldı sizde götürün kendisi secsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

G2 tek eksisi işlemcisi eski teknoloji ama daha performanslıdır.

Anlamadığım adreno 330 ve krait 400 çekirdekleri ne zaman eskimiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kendisi LG G2 istedi, gidip aldım. Baya da memnun şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

G2 tek eksisi işlemcisi eski teknoloji ama daha performanslıdır.

Anlamadığım adreno 330 ve krait 400 çekirdekleri ne zaman eskimiş

Biri daha az enerji tüketen a53 biri a17 a7 melezi k400

• HTC Desire 820 cep telefonlarında static ses problemi var.Hem de muhtemelen bütün serilerinde mevcut bu problem. Dört ayrı bayide inceleme yaptık hepsinde aynı problem vardı ve ayrıca ben telefonumu kvk ya gönderdim değiştirdiler ama gelen telefonda da aynı problem ve aşırı ısınma sorunu vardı! Tekrar gönderdim üst modelini talep ettim bakalım durum ne olacak. Bu arada bariz olan bu problemden kimsenin bahsetmemiş veya algılamamış olması da çok garip çünki sessiz ortamda konuşma kalitesi baya bir düşüyor..
  • Bu arada yanlış anlaşılma olmasın problem yanlızca karşı taraf konuşmaya başladığı zaman oluyor. 'es' şeklinde statik bir ses artışı oluyor karşı taraf kouşmaya başladığında yoksa müzik vs dinlerken sorun yok
  • http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-G2-vs-HTC-Desire-820

• Hocam kardeşimin isteğiyle LG G2 aldık. Cevaplar için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Hocam kardeşimin isteğiyle LG G2 aldık. Cevaplar için teşekkür ederim.

Rica ederim. Güle güle kullanın

• kesinlikle g2 tercih edilmeli hemen her açıdan desire 820 den daha üstün bi cihaz

edit: almışsınız zaten hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dRKHN1907 -- 2 Şubat 2015; 11:24:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.