Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitkatla telefon uçuyorda şarjı %10 -15 daha hızlı gitmeye başladı orası kesin
  • gpro2 rom kullanan arkadaşlar biliyosunuz bu romda lg on screen phone yok görüntüyü pcye nasıl aktracaz bilen vardır mutlaka
  • Yok mudur bilgisi olan ?

Telefon-Bilgisayar arasındaki internet geçişi telefondaki interneti bilgisayarda kullanmak yerine bilgisayardaki interneti telefona bağlayabiliyor muyuz ? Htc cihazlarında olduğu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Arkadaşlar kitkatta stabil calisan bi browser onerin allah aşkına bu dolphin deli etti beni mümkünse flash desteği olsun

uc browser hd.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitkat tan sonra şarj performansı %40 azaldı. Yarın hard reset atacağım ama sanmıyorum ki çok bir şey değiştirsin. Bunun dışında önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.2 ye döndüm ordada gelen arama ekrana geç geliyor :)
  • Arkadaşlar kamera konusu biraz kafamı karıştırıyor ya örnek fotoğraf atabilir misiniz acaba düşük ışıkta çekilen resimleri merak ediyorum yardımcı olacak biri var mı?
  • Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum ama Teknosa'da falan 32Gb'ı 1600, 1700 lira. Başka yerlerde 1300e bile var sizce ne yapmalı?

Bu arada KitKat ile çok sorun yaşayan var başka bir cihaza yönel, bu saatten sonra alınmaz diyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break99 -- 30 Nisan 2014; 2:12:53 >
  • Arkadaşlar şu seri konusunda net bilgilendirme yapacak arkadaş yok mu?

402 mi 403 hangi seri alınmalı?

402 sorunlu diyen var burada 402 kral diyenler var nedir bu işin aslı astarı ciddi manada bilgili arkadaşlar cevaplarsa herkese faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 30 Nisan 2014; 2:26:08 >
  • dostum can kurtarıcı bir uygulama önereyim onu kullan kabloyla falan uğraşma Connectify hotspot ı bul indir evde kablosuz interner kullanmaya başla..
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Seri işine çok takılyorsunuz bence. En kötüsü 311 denir bende var, hiç bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umurtarcan

4.4 ü yükledim şarjda bi sıkıntı yok gayet iyi ve kamerada iyileştirme olmuş, menü geçişleri süper hale gelmiş. Ama ram tüketimi inanılmaz artmış 300mbları gördüm ram neden böyle anlamıyorum. yüklemeden önce telefonda herhangibir sıfırlama yapmadım acaba ondan mı arkadaşlar lütfen fikirlerinizi bekliyorum. pm atarsanız iyi olur

arkadaşlar sorum hakkınca cvp verirseniz iyi olur herkeste mi öyle merak ediyorum 2 gb ramli bir telefonda 300-400 mb çok az gibi geldi bana uygulama hiç yok. oyun desen 3-4 tane ufak oyunlar 40-50 mblık neden böyle oldu
  • JerryC kullanıcısına yanıt
    4.2ye dönmek için fabrika ayarlarina mi dönmek gerekiyor ve tekrar 4.4e geçebiliyoruz değil mi
    Sarj inanılmaz hızlı bitiyor dönmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emax63 -- 30 Nisan 2014; 4:47:03 >
  • Bir türlü kuramadım halledemedim şu işi yav :)
  • Serim 311K 4 gun oluyor alali telefonu Antutu skoru 34.000 olan cok seri bir telefon, seri isinin fazlaca hurafe oldugunu dusunuyorum uretim tarihlerini belirtiyor sadece

• fthcicek kullanıcısına yanıt
    Baidu diye bir tarayici hemde turkce onu deneyin isterseniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delmandede -- 30 Nisan 2014; 7:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

hocam artık gümrüklerde işleri çok daha sıkı tutuyorlar ve salt fatura değeri üzerinden işlem görülmüyor xraye takılan veya şüphenilen cihazların piyasa fiyatları araştırılıp gümrük vergisine dahil olup olmadığına karar veriliyor.
    ithalat dosya bedeli vs. de ödersiniz oda yanlış bilmiyorsam 200-250tl tutabilir bir gümrükçüyle görüşmeniz en doğrusu olur.eğer ücret çok gelirse satıcı ile anlaşıp kabul etmeyip iade etmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam sun aradım UKIMi yetkili bana izmire gelince gisip KİMden alabilecegimi söyledi. Şuan belki 100lira tutsa onuda öderim ama 250 çok olur ya :(
    Yetkili bana ucretten takıldı dedi sonra sorsu bide içinde telefon falan var mi diye. Umarım anlamazlar

• Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

• bilgi için teşekkürler anlaşılan bazı cihazlarda çalışırken bazı cihazlarda hizmet kullanılamıyor hatası veriyor acaba paralel ithalat cihazlardamı bu sorun var ben biraz daha araştırayım
  • Arkadaşlar yazdım ama arada kayboldu sanırım. Telefonu dün elimden düşürdüm ve ekran camı kırıldı. Bu konuda bilgisi olup yardım olabilecek varsa memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.