Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31573158315931603161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax59

Beyler lgsmartworld çalışmıyor hizmet kullanilamiyor diyor sözde de aynımı?

Yokmu deneyen Beyler size çalışıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 29 Nisan 2014; 18:37:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byyarar B kullanıcısına yanıt
    Şimdi deneme yaptım sorun görünmüyor Türkçe karakterler normal

Ayarlar-gelişmiş-metin kodlanıyor menüsünden seçeneklerini dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 29 Nisan 2014; 18:42:18 >
  • Arkadaslar 4.4 kackare yuklediysem bir turlu randiman alamadim...son olarak ingiltere 20c yukledim bu seferde mobil veri sorunlu...ilk basta hic calismadi sonra ayarlari tekrar aldim,mobil veri calismaya basladi ama video actigimda veya marketten birsey indirmeye calistigimda yarida kaliyor,yani bir nevi baglanti kopuyor...bu konuda bilgisi olan varmi acaba...

• madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor bende de

• m.ecift.com sitesine girerek denermisin ? oradan Giriş Yapın ' a dikkat ..
  • Özür dilerim arkadaşlar; dalgınlığıma gelmiş. Düzelttim şimdi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol64

16 lik pesin 1499 10 taksit olursa 1599 dedi bende 100 daha verdim 32 aldim 16gb i 100 liraya almis oldum

Hayirli olsun hocam.

• Teşekkürler

• byyarar B kullanıcısına yanıt
    Denedim gayet normal sorun yok

• Yer isaretlerini G2 nin kendi tarayicisina nasil aktariyoruz arkadaslar bir turlu bulamadim. 4.4.2 deyim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white_power -- 29 Nisan 2014; 18:51:17 >
  • m.ecift.com sitesine girerek denermisin ? oradan Giriş Yapın ' a dikkat ..
  • Normal normal. Nette gezerken 34 derece falan oluyor. Oyun oynarken 39-42

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carannir

Merhaba arkadaslar
    Son zamanlarda şöyle garip bir sorunla karşı karşıyayım: daha önce pek çok kez sorunsuz bir şekilde yapmama rağmen bir süredir rehberde kişi profiline fotoğraf tanımlayamıyorum. Farklı kişiler farklı fotoğraflar her yolu denedim olmuyor. Ayrıca tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım kitkat guncellemesinden sonra oluştu bu durum. Telefon orjinal yazılımında root edilmedi yada harici bir rehbet programı kurulmadı. Yardımınızı bekliyorum.

• telefonum tam ekran sararmasından kurtulmus garantiden alırken simdi de sim kart okumuyor bendeki su sansı
  • Merhabalar..

Arkadaslar az once 16gb siyah modelinden aldirdim.Persembe aksami elime gecicek.1350 liraya orjinal flip cover ve iki ekran koruyucu hediyeli olarak.paralel ithalat degil turkiye garantili cihaz.

S3 kullaniyorum 1 yili askin suredir.S4 istesem onu.alirdim ama g2 tercih ettim.Umarim dogru bir tercih yapmisimdir.

S3 te surekli rom kernel islerine girdim bu konularda bilgim var.Merak ettigim g2 de s4 ve sonrasi icin olan knox sayaci tarzi birsey var midir? Yoksa rom root islerinden sonra cihazi tekrar garantiye sokmak mumkun mu?

Son olarak 4.4.2 guncellemesinden genel cogunluk memnun degil ama wipe yaparak memnun kalanlar da var.Bu konudaki oneriniz nedir?

Simdiden tesekkurler cevaplayanlar icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 29 Nisan 2014; 22:21:56 >
  • An itibarıyla telefonumun ekran camı kırılmıştır arkadaşlar. Bu konuda bilgisi olup yardım edebilecek varsa minnettar olurum.
  • Benim için çok mühim bir konu var

Telefonu bugün aldım, gördüğüm kadarıyla telefondaki internet bağlantısını usb kablosu ile bilgisayara aktarıyoruz, ben eski HTC kullanıcısıyım ve onda kablo ile bağlantı geçişi sağlayıp bilgisayardaki interneti telefonda kullanabiliyorduk. Bunda öyle bir durum yok mu ? Evde kablosuz ağ yok dolayısıyla önemli bir mesele :)
  • arkadaşlar yarın tel gelecek muhtemelen ilk başta şarjı bitirdikten snramı şarja takayım yoksa direkt teli şarjamı takayım farkedermı bataraya acısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: carannir

Merhaba arkadaslar
    Son zamanlarda şöyle garip bir sorunla karşı karşıyayım: daha önce pek çok kez sorunsuz bir şekilde yapmama rağmen bir süredir rehberde kişi profiline fotoğraf tanımlayamıyorum. Farklı kişiler farklı fotoğraflar her yolu denedim olmuyor. Ayrıca tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım kitkat guncellemesinden sonra oluştu bu durum. Telefon orjinal yazılımında root edilmedi yada harici bir rehbet programı kurulmadı. Yardımınızı bekliyorum.

Bu durum bende de var kitkat tan degil ama bende 4.2 yuklu foto koymak istersem rehbere galeriden koyamiyosun ama o anda foto cekersen oluyo. Bekliyodum kim soylicek bu hatayida belki forumda ilk sen soyledin

• Camera cok kasiyor sag sol yapinca bende s4 de gram kasma yok

• 
Sayfa: önceki 31573158315931603161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.