Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okantekin78

Arkadaşlar yazdım ama arada kayboldu sanırım. Telefonu dün elimden düşürdüm ve ekran camı kırıldı. Bu konuda bilgisi olup yardım olabilecek varsa memnun olurum.

dostum ucuza mal etmek istiyorsa doğubanka götür cihazı , ama garantili olsun istiyorsa servise gönder ,yada yurt dışından ekran siparriş et burda telefoncu halleder ama sipariş ettğin ekran gümrüğe takılma durumu var takılırsa ödediğin para + %20 vergi ödersin bilgine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Merhabalar..

Arkadaslar az once 16gb siyah modelinden aldirdim.Persembe aksami elime gecicek.1350 liraya orjinal flip cover ve iki ekran koruyucu hediyeli olarak.paralel ithalat degil turkiye garantili cihaz.

S3 kullaniyorum 1 yili askin suredir.S4 istesem onu.alirdim ama g2 tercih ettim.Umarim dogru bir tercih yapmisimdir.

S3 te surekli rom kernel islerine girdim bu konularda bilgim var.Merak ettigim g2 de s4 ve sonrasi icin olan knox sayaci tarzi birsey var midir? Yoksa rom root islerinden sonra cihazi tekrar garantiye sokmak mumkun mu?

Son olarak 4.4.2 guncellemesinden genel cogunluk memnun degil ama wipe yaparak memnun kalanlar da var.Bu konudaki oneriniz nedir?

Simdiden tesekkurler cevaplayanlar icin.

oncelikle hayirli olsun.s3 konusundan sizi hatirliyorum.ben de s3 u tepe tepe kullanip once lg gpro simdi de g2 ye gectim. s3 ten sonra ters gelecek tek sey sanal tuslar.onun haricinde bir sikinti olmaz.telefon gelince bir muddet 4.4.2 ye gecmeden kullanip daha sonra guncellersiniz.ben kendi adima 4.4.2 den memnunum.bariz bir hizlanma oldu.ozellikle knock daha hizli ve hatasiz calisiyor.guncelledikten sonra bir defa factory reset yapinca sorunsuz bir sekilde kullababilirsiniz.hem 4.2,2 ye donmek gayet basit.bu cihaz icin gelistirici destegi de oldukca iyi.samsung kadar olmasa da oldukca fazla mod ve rom var.samsung a gore avantaji ise knox gibi can sikan seyler yok.telefon geldikten sonra eminim ki fazla dayanamayip root ,recovery derken rom lar denenmeye baslanir.

4.2.2 ye dönmek basit demişsiniz nasıl dönülüyor anlatabilirmisiniz.pil performansı çağrı geldiğindeki gecikme bu 2 si yüzünden Ben dönmek istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaaaaa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Merhabalar..

Arkadaslar az once 16gb siyah modelinden aldirdim.Persembe aksami elime gecicek.1350 liraya orjinal flip cover ve iki ekran koruyucu hediyeli olarak.paralel ithalat degil turkiye garantili cihaz.

S3 kullaniyorum 1 yili askin suredir.S4 istesem onu.alirdim ama g2 tercih ettim.Umarim dogru bir tercih yapmisimdir.

S3 te surekli rom kernel islerine girdim bu konularda bilgim var.Merak ettigim g2 de s4 ve sonrasi icin olan knox sayaci tarzi birsey var midir? Yoksa rom root islerinden sonra cihazi tekrar garantiye sokmak mumkun mu?

Son olarak 4.4.2 guncellemesinden genel cogunluk memnun degil ama wipe yaparak memnun kalanlar da var.Bu konudaki oneriniz nedir?

Simdiden tesekkurler cevaplayanlar icin.

oncelikle hayirli olsun.s3 konusundan sizi hatirliyorum.ben de s3 u tepe tepe kullanip once lg gpro simdi de g2 ye gectim. s3 ten sonra ters gelecek tek sey sanal tuslar.onun haricinde bir sikinti olmaz.telefon gelince bir muddet 4.4.2 ye gecmeden kullanip daha sonra guncellersiniz.ben kendi adima 4.4.2 den memnunum.bariz bir hizlanma oldu.ozellikle knock daha hizli ve hatasiz calisiyor.guncelledikten sonra bir defa factory reset yapinca sorunsuz bir sekilde kullababilirsiniz.hem 4.2,2 ye donmek gayet basit.bu cihaz icin gelistirici destegi de oldukca iyi.samsung kadar olmasa da oldukca fazla mod ve rom var.samsung a gore avantaji ise knox gibi can sikan seyler yok.telefon geldikten sonra eminim ki fazla dayanamayip root ,recovery derken rom lar denenmeye baslanir.

4.2.2 ye dönmek basit demişsiniz nasıl dönülüyor anlatabilirmisiniz.pil performansı çağrı geldiğindeki gecikme bu 2 si yüzünden Ben dönmek istiyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_90808430/tm.htm
  • Arkadaşlar, navigasyon programı olarak İGO kullanıyorum, bana avrupa haritaları gerekiyor nereden bulabileceğimi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar şu seri konusunda net bilgilendirme yapacak arkadaş yok mu?

402 mi 403 hangi seri alınmalı?

402 sorunlu diyen var burada 402 kral diyenler var nedir bu işin aslı astarı ciddi manada bilgili arkadaşlar cevaplarsa herkese faydası olur.

403 serisi kullanıyorum. Burada bahsedilen birçok problemi ben yaşamadım. Özellikle ısınma konusunda herhangi bir şikayetim yok, FIFA 14 ve Asphalt yükleyip 1 saat boyunca oynamama rağmen rahatsız edici derecede ısınmadı.

Konuşurken seste bozukluk gibi sorunum da yok.

Pil performansı ise beni en çok memnun eden şey. En yoğun kullanımda bile 2 günü rahat çıkartıyorum.
  • ben de 4.4.2 ye ilk gectigimde pisman olmustum.cihaz anormal sekilde isiniyordu.sarj da berbatti.once factory reset yaptim.su an sikintim yok.telefon 402 serisi.gelen cagrida biraz gecikme var ama abartili degil.bazi arkadaslar da flash player den sikayet etmis.xda da hack li flash player var.dolphin browser ile eskisinden farksiz olarak kullanilabiliyor.bence 4.2.2 ye donmeyin.reset ten sonra bir kac kez sarj edince sarj omru yerine geliyor.belki eskisi kadar iyi degil ama olsun.ileriye dogru buyuk ihtimalle kucuk update ler ile bu sorunlar da duzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, 4.2.2 ye dönmek için Teknik konuda ;
    C:\ProgramData içindeki LGMOBİLEAX adlı klasörü siliyoruz ve LGMOBİLEAX.zip dosyasından çıkardığımız LGMOBİLEAX isimli klasörü aynı konuma (C:\ProgramData) yapıştırıyoruz

3) c: windows/system32/drivers/etc/ klasöründeki hosts dosyasını notepad ile açıp en alta

127.0.0.1 csmg.lgmobile.com satırını ekleyip kaydediyoruz
    deniyor, farklı yerlerde ise bu işlemden bahsedilmemiş. Bu işlemi yapmadan yapılabilir mi?
  • exper26 E kullanıcısına yanıt
    Bu sekilde yapmaniz gerekiyor ayni sekilde 4.2.2ye donus yaptim iki gun once

• quote:

ben de 4.4.2 ye ilk gectigimde pisman olmustum.cihaz anormal sekilde isiniyordu.sarj da berbatti.once factory reset yaptim.su an sikintim yok.telefon 402 serisi.gelen cagrida biraz gecikme var ama abartili degil.bazi arkadaslar da flash player den sikayet etmis.xda da hack li flash player var.dolphin browser ile eskisinden farksiz olarak kullanilabiliyor.bence 4.2.2 ye donmeyin.reset ten sonra bir kac kez sarj edince sarj omru yerine geliyor.belki eskisi kadar iyi degil ama olsun.ileriye dogru buyuk ihtimalle kucuk update ler ile bu sorunlar da duzelir.

şarj olayını aşmıştım ama en ufak bir uygulamada aşını ısınıyordu 2 3 kere hard reset atmama ragmen. En sonunda bu ısınma olayına dayanamdım ve 4.2.2 ye geri döndüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

boğuk ses nedeniyle servise verdim.
    3 gün kaldı.
    sonuç: SORUN TESBİT EDİLMEDİ....
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam benimki paralel ithalat değil. :)
  • isinma sorunu icin cihazi pc ye baglayip lg support tool dan yukseltme hatalarini onar islemi ile sonuc alabilirsiniz.

• xbora55x X kullanıcısına yanıt
    1.7 gb boş yer olduğu bile oldu telefonumda ram in. Biraz kullanımla alakalı bir şey sanırım. Ben kit kat tan gayet memnunum tek sorun aramaların ekrana geç düşmesi bence.
  • Birkaç gün önce pil istatistiklerimde haritalar uygulaması başı çekiyordu belki hatırlayanlar olur. Şimdiki durum da bu şekilde birşeyler ters gidiyor ama ne olduğunu anlayamadım.
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

• Arkadaşlar g2 de şöyle bir sorun oluşuyor ekran kapanma süresi kaç olursa olsun ekran hiç kapanmıyor yani otomatik kilitlenmiyor kapatıp açıyorum düzelmiyor. Lg nin kendi yedek alma kısmını kullanıp yedek alınca düzeliyor başına gelen veya bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: connect201010

quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

boğuk ses nedeniyle servise verdim.
    3 gün kaldı.
    sonuç: SORUN TESBİT EDİLMEDİ....

Boğuk ses ile ilgili burada yazılar görürdüm ama cihazımda olacağı hiç aklıma gelmedi. Geçenlerde iki kişi beni duymakta zorlanınca buradaki geçmiş şikayetleri hatırladım.
    1- Bu konuyla ilgili servise gönderip olumlu sonuç alan var mı?
    2- Yazılımlar (mesela jb den kitkata geçince düzeliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Wolf

quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Telefonun konuşma esnasında ki ses sorunu 4.4 kitkatla düzelmiş hocam...aynı sorun bende de vardı ama güncelleme sonrası problem düzeldi

Bütün kitkat versiyonlarında düzeltildi mi, siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz, tr 20b mi? Ben şu anda ingiltere 10g kullanıyorum henüz kitkata geçmedim, bu ses boğukluğu hariç genel olarak telefondan memnunum. Ancak bu sorundan bıktım telefonu servise vermeyi düşünüyorum eğer düzeliyorsa hemen geçeçeğim kitkata.

Görüştüğüm kişiler sesimin boğuk geldiğini söylüyor. 4.2 kullanıyorum ve kitkata keçmek istemiyordum. Sizler 4.4 yüklediniz mi? Yüklediğinizde bariz düzelme oldu mu? Ses düzeliyor ise kitkata geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

kitkatla telefon uçuyorda şarjı %10 -15 daha hızlı gitmeye başladı orası kesin

Ben bu yuzden yuklemedim varsin jet gibi olmasin ama tel uçak gibi 0.8 sn açtiği seyi 0.6 sn de açsa nolur açmasa nolur bni 3gs den sonra fenna tatmin ediyo

• quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

4.2 ye döndüm ordada gelen arama ekrana geç geliyor :)

Yok artik bi arkadaş kitkatta bu sorunun 1 hafta sonra kendi kendine duzeldiğini yazmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

kitkatla telefon uçuyorda şarjı %10 -15 daha hızlı gitmeye başladı orası kesin

Ben bu yuzden yuklemedim varsin jet gibi olmasin ama tel uçak gibi 0.8 sn açtiği seyi 0.6 sn de açsa nolur açmasa nolur bni 3gs den sonra fenna tatmin ediyo

Şarj 4.2.2 den daha iyi dayanıyor normal ekonomik karışık kullanım şeklinde 8 saat üzeri ekran süresi aldım ilkkez, bu şekilde kullandığımda jb 7 saati anca görüyordu.

• 
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.