Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31553156315731583159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu ısınma konusu her g2'da oluyor mu ya konuda daha önce belirtmiştim ilk gelen telefonu ses ve pixel sıkıntısı yüzünden iade etmiştim bugün yenisi geldi şükür ölü pixel vs. yok seste öncekine göre bariz iyi fakat şuan arkada kitkat indiriliyor menülerde falan geziniyorum öyle telefon hafiften ısınıyor normal midir?
  • Brkgk kullanıcısına yanıt
    16 lik pesin 1499 10 taksit olursa 1599 dedi bende 100 daha verdim 32 aldim 16gb i 100 liraya almis oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw milletin telefonu neden ısınıyor acep hard reset sonrası ısınma devam ediyor mu?
  • kitkat da sorunlardan bahsediyorlar ama bende 2 arkadaşımda yaptık bir sıkıntı görmedik şimdiye kadar eskiye nazaran.güncelleme yaparken sorunmu oluşuyor acaba bazı telefonlarda böyle sıkıntılar oluşuyor.
  • elkanelektar kullanıcısına yanıt
    Mesela oyun oynuyorsunuz ve o an Chrome'u açıp internetten bir şey bakmanız gerekiyor. Ortadaki tuşa basıp ana ekrana dönüp Chrome'u açarak işinizi hallediyorsunuz. Sonra ana ekran tuşuna basılı tutup listeden oyunu seçip kaldığınız yerden devam etmek istiyorsunuz fakat o da ne? Oyunu en baştan açıyor. Çünkü oyun çok fazla RAM yiyor ve Chrome gibi fazla RAM yiyen başka bir uygulama da açınca Android otomatik olarak kapatıyor oyunu arka planda. Ama üç parmakla yana çekip uygulamayı kaydedince ne açarsanız açın kesinlikle uygulama kapanmıyor arka planda. Kaldığınız yerden aynen devam edebiliyorsunuz. Benim gözüme çarpan en büyük avantajı buydu bu özelliğin.
  • Merhaba arkadaslar
    Son zamanlarda şöyle garip bir sorunla karşı karşıyayım: daha önce pek çok kez sorunsuz bir şekilde yapmama rağmen bir süredir rehberde kişi profiline fotoğraf tanımlayamıyorum. Farklı kişiler farklı fotoğraflar her yolu denedim olmuyor. Ayrıca tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım kitkat guncellemesinden sonra oluştu bu durum. Telefon orjinal yazılımında root edilmedi yada harici bir rehbet programı kurulmadı. Yardımınızı bekliyorum.

• Arkadaşlar merhaba, bir çok kullanıcı absürd bahaneler ile telefonu kötülemiş incelediğim kadarıyla.(evet üşenmeden okudum :)) ) Yalnız ota üzerinden güncellemeyi yapan arkadaşların mutlaka hard reset yapması gerekmekte. 4.2.2 üzerine yapılan güncelleme ile gerçekten ortalama 300-450 mb arası boş ram kalıyorken. Hard resetten sonra 700-850 arası ram boşluğu oluyor. Ayrıca Antutu skorları ise 31-33 arası vermekte. Yani kusur olarak sayabileceğim çağrı ekranının geç düşmesi, umarım ara bir güncelleme ile halledilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

http://www.ebay.com/itm/390827704817?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

şu üründen herkese tavsiye ederim.

Icinde kart yok diymi hafizasi

• quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

Arkadaşlar merhaba, bir çok kullanıcı absürd bahaneler ile telefonu kötülemiş incelediğim kadarıyla.(evet üşenmeden okudum :)) ) Yalnız ota üzerinden güncellemeyi yapan arkadaşların mutlaka hard reset yapması gerekmekte. 4.2.2 üzerine yapılan güncelleme ile gerçekten ortalama 300-450 mb arası boş ram kalıyorken. Hard resetten sonra 700-850 arası ram boşluğu oluyor. Ayrıca Antutu skorları ise 31-33 arası vermekte. Yani kusur olarak sayabileceğim çağrı ekranının geç düşmesi, umarım ara bir güncelleme ile halledilir.

Ben pc suit üzerinden güncelleme yaptım 2 sefer de hard reset yapmama rağmen ram olarak 550 mb boşluk var ve antutu sonucu da 28000 lerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subserosa

Arkadaşlar merhaba. Orijinal LG Quickwindow kılıfı önerir misiniz?

Görüntü ve işlevsellik olarak güzel,kullanışlı,orijinalse sorun çıkartmaz ama darbelere ve düşmelere karşı korumuyor(muş).
  • Arkadaslar su telefonun dokunmatiginin iyi olmasi icin bise yapioduk 5 sn beklioduk olu piksel yaptigimiz yerden onu bana biri soyleyebilirmi rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: tanertrd

Arkadaslar su telefonun dokunmatiginin iyi olmasi icin bise yapioduk 5 sn beklioduk olu piksel yaptigimiz yerden onu bana biri soyleyebilirmi rica etsem

Bende de aynı sorun mevcut dokunmatikte hassasiyet kaybı var değilmi? varsa çözümü eğer dediğin gibi çok iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

http://www.ebay.com/itm/390827704817?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

şu üründen herkese tavsiye ederim.

Icinde kart yok diymi hafizasi

Kartı sen koyacaksın hocam evdeki hafıza kartlarını değerlendirmeye birebir direk telefona da bağlanması ayrı bir avantaj

• quote:

Orijinalden alıntı: burakemal

quote:

Orijinalden alıntı: tanertrd

Arkadaslar su telefonun dokunmatiginin iyi olmasi icin bise yapioduk 5 sn beklioduk olu piksel yaptigimiz yerden onu bana biri soyleyebilirmi rica etsem

Bende de aynı sorun mevcut dokunmatikte hassasiyet kaybı var değilmi? varsa çözümü eğer dediğin gibi çok iyi olur...

Cozumu var hocam 3548*#802 mi ne yapiyoduk da sonra seceneklerden 1 yere basiyoduk orayi bilmiom sonra duzeliyor birisi soyler birazdan

• O birisi geldi. :)

3845#*802#'yi tuşluyoruz. Ardından Settings'e girip Update Touch Firmware'in üstüne basıyoruz.

Doğabilecek herhangi bir arıza veya zarardan kesinlikle sorumlu değilim ona göre. Anlattığım yöntemi uygulayan herkes olacaklardan kendisi sorumludur.

Edit: Mesaja burakemal arkadaşımızı da eklemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 29 Nisan 2014; 18:43:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

O birisi geldi. :)

3548#*802#'yi tuşluyoruz. Ardından Settings'e girip Update Touch Firmware'in üstüne basıyoruz.

Doğabilecek herhangi bir arıza veya zarardan kesinlikle sorumlu değilim ona göre. Anlattığım yöntemi uygulayan herkes olacaklardan kendisi sorumludur.

Hoşgeldin hocam çok tesekkur ederim :)) hocam giremiyorum oraya baglanti sorunu veya gecersiz kod diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanertrd -- 29 Nisan 2014; 17:34:26 >
  • Arkadaşlar yeni gelen telefonda güncellemeleri vs. yaptım menüde geziniyorum öyle sıcaklığa bakıyorum 27-28 derece normal midir
  • Normaldir merak etmeyin. Menüde gezerken elinizle hissedebildiğiniz bir sıcaklık olmadığı sürece normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: ahmedingulu41

sorum şu bu cihaz hala alınmalı mı yoksa yeni çıkacak akıllı telefonları mı beklemeliyiz ):

Bu sayfada al derler tabi

Bence de al, ama gerekçerleri ile mantıklı bir hareket olacağını bil;

Full HD de snapdragon 800 kendini kanıtladı, oyun ve harici performansı üst düzey, 801 ile gelen telefonlar yamalı işlemci ile geliyor , kötüler mi değil, pahalılar mı sonuna kadar
    G2 tasarımı ile ( özellikle ön ) , S5 den ve bence S6 dan da ileride bir sunum yaptı bize.
    Gündüz kamera çekimleri , kitkat versiyonlara özel google camera ile inanılmaz işler başarabilir.
    Gece çekimi vasat altı, en iyi gece çeken telefon da vasat zaten.
    Ön kamerası yeterli Full HD fotoğraf çekiyor. abartı değil.
    16 gb 1100+ ithalatçı garantisi ile alınabiliyor, çok efsanevi fiyat bu devirde.
    vsvs

Gece çekimi çok mu kötü arkadaşlar ya? Hani flaş falan etki etmiyor mu hiç?
  • 
Sayfa: önceki 31553156315731583159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.