Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de ürünü vatandan aldım 349 tl ye yanın da da güzel bir kılıf hediyesi var. Lg g2 ile felaket kanka oldular gpair özelliği çok iyi. Lg tv var evde miraces de g2 den daha iyi bağlantısı var.batarya konusun da arkadaşlara katılıyorum ilk şarjı zor bitirdim beş buçuk saat clash of clans oymadım ve 3 gün de açık kaldı %18 de şarja taktım cihazı. Bekleme de wifi açık şekil de 24 saat de %6 şarjı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2013kaya -- 1 Aralık 2014; 9:57:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tabletin sd karta taşıma durumu nedir son durum olarak bu mümkünmü şuanda ?
  • OTG mause, klavye calisiyor mu ?
  • Dün klavye taktım çalıştı. Mause denemedim ama muhtemelen o da çakışacaktır.

• valentino_vip kullanıcısına yanıt
    İkinci sayfa da bir arkadaş sd kart denemesi yapmış uygulama taşı seçeneği aktif olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2013kaya -- 1 Aralık 2014; 17:36:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tablet bakıyorum cocuga bunu alacağım herhalde.G3 beat var bende,esimde G2 mini ayni islemci,ram,grafik islemci ve ekran çözünürlüğüne sahip.O yuzden performans ve bataryadan hiç şüphem yok.
    Tek sorum bu kılıf tablet kutusunun icindemi geliyor.N11 ve istanbul bilisimde daha ucuza var.Oradan alayım diyorum kılıf hediyesi varsa.
    Telefondaki gibi çift tiklama açma,kapama bundada varmi?

• ergomu E kullanıcısına yanıt
    Ben Vatan'da uzun bir süre test ettim tableti, knock on özelliği var.
    Vatan'da satılanlar da, kılıf hediyesi kutunun altına ayrı bir ambalaj olarak bantla yapıstırmışlar. Sadece kılıf zaten 50 lira eder.
    n11 de ne kadar fiyatı? Satıcıya sorun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Aralık 2014; 19:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben Vatan'da uzun bir süre test ettim tableti, knock on özelliği var.
    Vatan'da satılanlar da, kılıf hediyesi kutunun altına ayrı bir ambalaj olarak bantla yapıstırmışlar. Sadece kılıf zaten 50 lira eder.
    n11 de ne kadar fiyatı? Satıcıya sorun..

N11 de 383 tl ama cek kupon falan 330 a falan alinir ama vatan kilif ve garanti ile daha iyi seçenek gibi duruyor.
    Istanbul bilisimde 328 pesin 339 taksitle.Kilif hediyesi varsa ordanda alabilirim.Orasida sağlam firma.Yoksa vatandan alırım artik.Baska yerlerde niye satmiyorlar hayret.

• ergomu E kullanıcısına yanıt
    Vatan'da lg garantisi var sanırım.
    İstanbul bilisim de daha çok paralel ithalat ürünleri satılıyor.
    Bence Vatan daha saglam firma..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Vatan'da lg garantisi var sanırım.
    İstanbul bilisim de daha çok paralel ithalat ürünleri satılıyor.
    Bence Vatan daha saglam firma..

Mağazada gidip inceleyeyim birde.Teşekkürler.Birde 8 inc ve üzeri tabletlere bakayım.Çok iyi ve uygun birşey bulamazsam bunu alacagim.

• Arkadaşlar bi sorum olacak. Tablet kapalı konum da şarj da olduğun da adaptörü prizden çektiğim de tablet kendiliğin den açılıyor. Ama adaptöre dokunmazsam sadece tablet den soketi çıkardığım da tablet kendiliğin den açılmıyor. Siz de de böyle bir durum varmı deneyip cevap yazarsanız çok memnun olurum.

• alper2013kaya kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende de öyleydi

• Evet bendede öyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 4 Aralık 2014; 11:46:10 >
  • Bu tableti yaklaşık 3 hafta once vatandan aldim. Cok memnundum sarji ekrani cok iyi. Video izlemek ve internet icin kullaniyordum. Gecen gun internette gezinirken kendi kendine kapandi. Ve acilmadi. Bir sure tuslari hic algilamadi. Daha sonra reset atmaya ugrasirken acildi. Yedek alip resetledim. Resetten sonra yedegi yulerken gene kapandi. Bir sure acilmadi. Ondan sonra tekrar reset attim ve yedegi yuklemedim.2 gundur kullaniyordum dun aksam gene kapandi. Bu sefer hic acilmiyor. Sadece LG yazan ekran geliyor ve donup kaliyor sarji bitene kadar bekliyor. Ses tuslarini kullanarak da reset atamiyorum algilamiyor. Bilgisayara baglayinca da gorunmuyor. Yurtdisinda oldugum icin garantiden servise de veremiyorum. Oyle kaldi elimde.

• brody77 B kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı dediğiniz, Avrupa da bir ülke ise, Lg servisine götürüp bir şansınızı deneyin.
    Avrupa, tüketici hakları bakımından çok pozitif..
    En azından yardımcı olurlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 5 Aralık 2014; 18:30:05 >
  • Maalesef Turkmenistandayim. Tablet tekrar acilmaya basladi ama sorun devam ediyor. bi sure kullandiktan sonra kapaniyor. Bir daha ne zaman acilacagi belli olmuyor. Donanimsal bir sorun var galiba.

• Hafıza kartına oyun taşıyabiliyor muyuz? arkadaşlar.
  • Hafıza kartı denemesi yaptım oyun taşıma var.
     LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2013kaya -- 9 Aralık 2014; 21:10:35 >
  • gokhndgu G kullanıcısına yanıt
    bende pek anlamam ama Lg nin işlemci 1.2 ghz asus da işlemci 1.33 ghz ama turbo ile 1.86 hızında çalışıyor (Laptopların turbo izelliği ile aynı mı burada ki bilmiyorum) ondan kaynaklı olabilir fark

batarya konusunda ise asus sayfasını tamamen okudum baya da arştırdım kullanırken batarya konusunda bir sıkıntı yok ama kullanmadan bırakınca bağzıları %13-14 bayarya düşürüyor bazılar %1-2 düşürüyor sıkıntı standby konumu yani sanırım yazılımsal bir problem (bazılarının problemi karnel güncellemesi sonrası düzelmiş bazılarında devam ediyor)
  • legolas0650 L kullanıcısına yanıt
    İntel işlemci olduğu için laptoptaki mantık diyebiliriz. Ben 2 haftadır asus kullanıyorum. 16 gb olan modeli 309 tl ye teknosandan aldım. Oldukça memnunum diyebilirim. Batarya yoğun kullanımda 5-6 saat gidiyor. Beklemede anormal şarj eksilmesi benim cihazda yok. Gecede %3-4 civarı eksiliyor. Buda normal diyebiliriz. Pcdepo da 8gb olan modeli 220 tl ye satılıyor. Bu paraya bu kalite inanılmaz bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.