Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 de Siparis ettigim tabletim bugun elime gecti. Vatan bilgisayarin internet sitesinden almistim.Vatanin internet musterilerinin aksine memnun kaldim.Sadece biraz uzun surdu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G pad 8.3 düşünüyordum.ama bu konuyu görünce fikrim değişmeye başladı.arada en az 200 tl fark var.özellik olarak ram deki ve işlemcideki farklar oyun oynarken çok fark ettirir mi?8.3 alanlar batarya dışında ekran olsun,diğer özellikler olsun çok memnun.yüksek grafikli oyunlar için hangisi daha uygun olur?
  • Butceniz varsa 8.3 alin bence.Daha fazla goturur sizi 2GB Ramle

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

21 de Siparis ettigim tabletim bugun elime gecti. Vatan bilgisayarin internet sitesinden almistim.Vatanin internet musterilerinin aksine memnun kaldim.Sadece biraz uzun surdu sanki.

Hocam vatan bilgisayarın internet sitesinden sipariş verince kılıf gönderiyorlar mı?
  • Evet yolluyorlar, tablet ne renkse kilifta o renk geliyor.

• quote:

Evet yolluyorlar, tablet ne renkse kilifta o renk geliyor.

Teşekkürler hocam. Bugün sipariş verecem.
    Ekran koruyucu filmi varmi. Yoksa ondanda sipariş vereyim diyorum.

• Vatan'ın sitesinde işlemci konusunda farklı bilgiler var.hangisi doğru?

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı

• gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    yanlışlık yok dostum snapdragon 400 işlemcili 4 çekirdek cortex a7
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz19

quote:

Evet yolluyorlar, tablet ne renkse kilifta o renk geliyor.

Teşekkürler hocam. Bugün sipariş verecem.
    Ekran koruyucu filmi varmi. Yoksa ondanda sipariş vereyim diyorum.

Ekran koruyucu gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

yanlışlık yok dostum snapdragon 400 işlemcili 4 çekirdek cortex a7

Pardon,işlemci teknolojisiyle işlemciyi karıştırmışım

Bu arada tabletin siyah olanını bugün vatandan sipariş ettim.hediye kılıfla ilgili bir bilgi yoktu.umarım gönderirler.
    Ayrıca bu tablet için almayı düşündüğüm ek ürünler var.bu konuda bana yol gösterirseniz sevinirim.
    Öncelikle hafızayı artırmak istiyorum.ama 16 mı,32 mi alsam karar veremedim.birde bu kartlarda class önemli mi?oyunlarda fark eder mi?mesela class 4 ile class 10 arasında çok fark olur mu?genelde asphalt 8 gibi yüksek boyutlu oyunları oynamayı düşünüyorum.
    Şöyle bir kart buldum,işimi görür mü?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kingston-32gb-class-10-micro-sd-hafiza-karti-137250970

Birde kulaklığa ihtiyacım var.tablette kulaklık girişi yok galiba.mini usb den mi bağlayacağız?mini usb girişli kulaklık mı almalıyım,yoksa normal kulaklıklar için şöyle dönüştürücüler var;

Birde otg kablo düşünüyorum.bu kablo sayesinde flash diskteki oyun film dosyalarını tablete atabiliyoruz değil mi?yalnız netten baktığımda farklı cihazlar için kablolar var.mesela yazmışlar,samsung galaxy s3 için,sony xperia z1 için,vs.bu otg kablolar standart değil mi?

Son olarak tableti tv ye bağlamak için mhl kablo.bu kablolarda değişiyor mu?yoksa standart mı?daha çok oyun oynarken kullanmayı düşünüyorum.tableti bir nevi konsol gibi kullanmak zevkli olmalı.

• gümüs_süvari...

Tabletiniz hayirli olsun, oncelikle kilif kesinlikle gonderirler zira tablet ve kilif tek paket halinde,tablette kulaklik girisi mevcut herhangi bir aparatalmaniza gerek yok.Hafiza karti olarak oyunlarda etkisi olacagini sanmiyorum ama veri aktarimi gibi durumlarda class 10 daha iyi olur sanirim ,tablete harici disk vs baglamak icin ise yine aparat almaniza gerek yok sarj cihazinin baglanti kablosu bu gørevi gorüyor zaten ve tv ye baglama konusunda ise bilgim yok malesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 25 Aralık 2014; 20:34:50 >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.şarj cihazının bağlantı kablosunda usb girişi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.şarj cihazının bağlantı kablosunda usb girişi mi var?

şarj cihazında usb kablo mevcut mhl destekliyormu onunla ilgili bir bilgi bulamadım kablo ile denemek lazım tablette miracast var kablosuz olarak aktarım oluyor tv ye

edit : harici disk filan bağlamak için otg kablosu şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 26 Aralık 2014; 12:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

edit : harici disk filan bağlamak için otg kablosu şart

İşte bende bunu soruyorum.flash bellekten tablete oyun film vs atmak için.otg kablolar standart mı?bazı cihazlar bazı otg kabloları desteklemiyormuş.

Bu arada vatan işi ağırdan alıyor.dünden beri kargo teslimatı bekleniyor yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 26 Aralık 2014; 17:47:28 >
    Androidde yüksek ram cihazı rahatlatıyor. G pad 8.3 şarj dışında çok iyi. Ama gpad 7 de neredeyse 2 kat pil süresiyle cazip..

• Bu tablete towelroot ile root atabilirmiyim?
    Sizce sorun cikar mi?
    8 GB alanin yarisini kendi yiyiyor zaten + Google guvenlik nedeniyle 4.4.2 de SD Card yazmayi kapatmis.

• hkngzr kullanıcısına yanıt
    Haklısın,bu cihazda 2 gb ram olsaymış tadından yenmezmiş.
    hocam ben dandik bir otg kablo ile bağladım usb bellek vs. bağladığım ne varsa çalıştırdı
  • Beyler bu tableti aldım harika bir şarj ömrü var lumia 920 den geçince neye uğradığımı şaşırdım lumianun şarjı 5-6 saat gidiyor ss atacağım birazdan editlerim
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Ben şuna takıldım.gittigidiyorda otg kablolara bakarken her kablo için belli bir cihazın adı geçiyordu.sanki o kablo o modele özel üretilmiş gibi.sonuçta tüm otg lerin giriş çıkışları evrenselse(bir tarafı micro usb erkek çıkış,bir tarafı dişi usb giriş)bir sorun olmamalı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.