Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.325
Cevap
32
Favori
44.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. 1 haftadır tablet araştırıyorum. çoğunluk gibi 4 modele yoğunlaşmıştım sonra 2 model arasında kaldım. asus memopad 7 176 / samsung tab 4 t230 / lenovo A7-50 / LG G pad 7. asusta kronik bazı sorunlar oldugunu okudum (ısınma, güncelleme, bazı oyunları çalıştıramama). samsungta keza bu sekılde (performans, menudeki ikon sayısı vs). Lenovo malesef hıcbır yerde yok bulunmuyor tablet. LG G pad vatanda mevcut. inceleme fırsatım oldu. menu gecıslerı bıraz yavas geldı (asusa gore) ekran parlaklıgı bıraz az geldı (samsunga gore, fakat asustan kesınlıkle daha ıyı) yalnız merak ettıgım mını usb cıkısından gerekli ekipman ile hdmi ile tv ye bağlama şansımız var mı? satıcı bana bağlayamazsınız uyumlu degıl dedı. bu durumda tabıkı yıne bır husran oldu. mını usb- hdmi ile bunu donusturen oldu mu? tecrubelerını paylasabılır mı? yoksa baglantı olmuyor mu? nıyetım ınternetten ızleyecegım şeyi tv ye bağlayarak oradan ızlemek. sımdıden tesekkurler
  • caddelly kullanıcısına yanıt
    Hdmi çıkışı yok.Fakat slimport ile ekrana görüntü verirsin diye düşünüyorum.Bununla ilgili video bulamadım fakat bir üst modeli v500 de var.Ayrica özelliklerde hdmi(harici kablo)olarak var.%99 verirsin görüntüyü diyorum ama bi arkadaş denemiş ise daha saglam olur.

LG G Pad 8.3 Slimport Review:http://youtu.be/l5fnNpoUodA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ergomu E kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkür ederim. HDMI çıkışı yok biliyorum. zaten görüntüyü mini USB-HDMI dönüştürücü ile vermeyi planlıyorum. Malesef g pad 7 ile ilgili ne çok kapsamlı bir yazı ne de video var türk olsun yabancı olsun. Videoyu inceledim. 8.3 modeli zaten 7'den özellik anlamında fazlası olan bir model. Galiba denemiş birisinden yorum alana kadar tableti beklemeye alıcam :/
    Ben 8.3 aldım.Onunla ilgili olsa yardımcı olurum ama bu tablete birşey diyemem.Keşke limiti yükselebilip 8.3 alabilseniz.Gercekten çok iyi cihaz.

neredeyse 2 kata yakın bir fark var. az bir fark olsaydı mutlaka onu düşünürdüm zaten. sanırım çok fazla kullanan yok. ki bu tabletleri almak isteyince bulmak bile zor. hazır bulmuşken çok düşünmeden 7 modelini alabilirim bugün. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caddelly

neredeyse 2 kata yakın bir fark var. az bir fark olsaydı mutlaka onu düşünürdüm zaten. sanırım çok fazla kullanan yok. ki bu tabletleri almak isteyince bulmak bile zor. hazır bulmuşken çok düşünmeden 7 modelini alabilirim bugün. teşekkür ederim.

2 gün önce 545 tlye hizlial dan aldım.Stok yok şu an.Bu fiyata bulmasaydim bende almazdım.
    7.0 da iyidir.Ayni islemci,ekran,ram,grafik islemci kullanan G3 beat telefon kullaniyorum.Esimde G2 mini var.Bu 7 tablet birebir bu telefonların büyütülmüş hali.O yuzden şunu söyliyeyim hakikaten sizi uzmeyecektir.Sorunsuz,yeterli performansa sahip(çok yüksek değil ama kesinlikle yeterli)ve müthiş bataryası ile guzel bir ürün.

yorumlarda kötü olarak herhangi birşey okumadım (samsung ve asusa nazaran) fakat bu tabletide forumda 200 kişi alsa eminim arada eksileri çıkar. TVye bağlanma hakkında araştırma yapıyorum. birşey bulabilirsem bugun almayı dusunuyorum. daha oncebır lg urunu kullanmadım. haliyle mınımum bilgiye sahıbım :) sız lg den şaşmıyorsunuz anlasılan. soyledıklerınız acıkcası bu konuda ıcıme su serptı. 216 ppi degerlı bazı urunlerde yakından bakınca pikseli farketme durumu varmıs dıye bırkac yerde okudum. sızdekı urunlerın ekran kalıtelerınden memnun musunuz?
  • Sabah aksam World of tanks oynuyorum tablette en ufak bir kasma yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne kadar ekmek o kadar köfte misali.300 tllik bir cihazda 216 ppi iyidir.Asusdada 216 ppi.
    Size nacizane tavsiyem ister asus,ister lg alın farketmez ama şu çin isi tabletlere bulamayın.Ben sorunsuz tablet istediğim için Lg aldim.Yoksa 550 tlye daha özellikli bir tablet bulurdum ama ne gerek var.Onun yapacağı her isi oda yapiyor.
    8 cekirdek 10 gb ram olsa ne olur.Benim yapacağım iş belli.Insanlar kagit üstünde yazana bakıp tablet ve telefon aliyorlar,oysa ki o tablet ve telefondaki birçok özelliği hiç kullanmayacaklar.Boşu boşuna dünya para veriyorlar.
    En son olarak eğer performans istiyorsanız Asus alın.
    İşimi görsün,ortalama hızda olsun,sorunsuz ve stabil olsun diyorsanız Lg alın.

• Ister telefon ıster tablet olsun batarya cok onemlı asus u bende lg g pad 7 yı almadan once dusunmustum fakat sızınde bahsettıgınız gıbı ısınma guncelleme ve batarya konusunda sıkıntılar oldugunu gorunce lg yı aldım ve ıyıkıde almısım dıyorum yaklasık 2 aylık sureklı kullanan bırı olarak basıtce degıneyım her yonuyle memnun kaldım sonucta 350 lıralık bı urun alıyoruz ve bence tam f/p olmuş bu cıhaz.eger ppı degerıne orasına burasına takılmak ıstemıyorsanız bı retına ıpad her yonuyle on numara olucaktır.
  • Beyler daha önce Asus MemoPad 7 aldım ve takılması,pilinin hızlı tükenmesi, ısınma gibi problemlerden dolayı iade ettim ve ipad mini aldım.Şimdi bir arkadaşım benden 350-400 lira bandında bir tablet önermemi istedi.Eşine doğum günü hediyesi alacakmış.İşte bayan candy crush, . Subway surfers gibi ufak tefek eğlenceli oyunları oynayacak.Aosyal medya, video, müzik felan dinleyecek.Önce Samsung galaxy tab 4 t230 a karar kılmıştım.Fakat ana konusundaki yorumlar yüzünden onu da almaktan vazgeçtim.Şimdi bu tablet çok hoşuma gitti.IPS ekranlı olması, pilinin çok iyi gitmedi, üstüne bir Snapdragon 400'le gelmesi f/p oranını tavan yaptırmış. Arkadaş hediye olarak kılıf veriyorlar mı diye sormuştu.Vatan internet sitesinden alırsak kılıf veriyorlar mı ? Veriyorlarsa resmini koyabilir misiniz rica etsem. :)

• Kilif tablet kutusuna jelatinle kaplanmis olarak geliyor ayri bi pakette degil ..kilif lg nin orjinal kilifi ve oldukca kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Kilif tablet kutusuna jelatinle kaplanmis olarak geliyor ayri bi pakette degil ..kilif lg nin orjinal kilifi ve oldukca kaliteli.

Teşekkürler sanırım bunu alacağız

• Rica ederim simdiden hayirli olsun

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Hocam bir de Vatan'nın sayfasında kılıf hediyesi ile ilgili bir bilgi yazmıyor. Acaba kampanya bitmiş olabilir mi ?
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Şu kılıfın fotoğraflarını müsait olduğunuzda upload edebilir misiniz?
  • Arkadaslar tabletin ana ekrandaki altta bulunan sanal tuşları kendi istegimize gore sağa yada sola ayarlama yapabiliyormuyuz?

• Buldum evet ana ekran ayarlarinda mevcutmus bu ayar.Arkadaslar bugün saat 3 gibi tableti sarja taktim aksam 8 gibi baktigimda hala sarj oluyordu ve yuzde 68 dolmustu normalde 3_3,5 saatte tam olarak dolardı böyle bi sorunla karşılasan oldumu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Buldum evet ana ekran ayarlarinda mevcutmus bu ayar.Arkadaslar bugün saat 3 gibi tableti sarja taktim aksam 8 gibi baktigimda hala sarj oluyordu ve yuzde 68 dolmustu normalde 3_3,5 saatte tam olarak dolardı böyle bi sorunla karşılasan oldumu acaba?

yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi kılıfın fotoğrafını atabilir misiniz acaba? rica etsek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eklemeye calistim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.