Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ben de kızım için araştırıyorum. İkisi arasında kararsız kaldım..
    GSM Arena'da durum bu.

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı
  • gokhndgu G kullanıcısına yanıt
    Hocam iki tablette üzmez ilk önce bunu kararlaştıralım. Lg gpad in optimus ux arayüzü sade ve gayet akıcı saf android arayüzüne yakın performansı var su ana kadar kullandığım en stabil 4.4 ü gpad de kullandım ne bir kasma ne bir yavaşlama takılma kararsızlıkla karşılaşmadım. Ipad mini retinadan sonra aldığım cihazlar icinde şarji en çok giden cihaz g pad oldu mini retinayla neredeyse ayni batarya performansını sunuyor kısaca batarya performansı çok iyi bunu sadece ben değil inceleme yapan tüm yabancı kaynaklı siteler söylüyor. Ekran parlaklik olarak asustan bir tık yukarida bugünlük kullanım senaryoma göre yorum yapayim daha açıklayici olsun parlaklik yüzde 50 , 3 saat web gezinmesi sosyal ağlar 1 saat oyun ekran acık kalma süresi 4 saat 15 dakika , kalan batarya yüzdesi 68

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhndgu

Şu videoyu buldum.
    http://www.youtube.com/watch?v=bYm57LRGKQI

bunu izlemiştim hocam ingilizcen var ise reviewlere bakabilirsin

http://www.laptopmag.com/reviews/tablets/lg-g-pad-7

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2464165,00.asp

http://www.gsmarena.com/lg_g_pad_7-review-1110.php

http://www.digitaltrends.com/tablet-reviews/lg-g-pad-7-0-review/

• Peki bu tableti nereden almamızı onerirsiniz?

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vatandan aldım ben aldığımda 400 tl idi . Şimdi 350 ye düşmüş en iyisi gidip görerek almak

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Hocam ben vatandan aldım ben aldığımda 400 tl idi . Şimdi 350 ye düşmüş en iyisi gidip görerek almak

Bugün teknosaya gittim bu tabletin sorunlu olduğunu söyledi Samsung satmaya çalıştı bende almadim her ikisinide

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Teknosanın stoğunda yok bu tabletten hocam o v500 8'' lik modelidir. Satış elemeanlarına fazla güvenme bostan korkuluğu olarak dikiyorlar onları

bu arada tablet sadece vatanın stoğunda var
  • Arkadasin dedigi gibi birkac istisnayi saymazsak bugune kadar bana yardimci olan bir personel goremedim. Vatan daki bayan arkadasa LG kasılma yaparmi diye sordugumda ben kasilmayan tablet gormedim elbette kasilir dedi. 3 arkadas hayret icinde kalip ciktik magazadan. Bu arada teknosa da yok g pad.
  • Bu tableti dün vatandan 349 Tl ye aldim ilk sarjini yaptim şuan için gayet iyi herhangi bir kasma donmayla karşilasmadim yaninda hediye kilif da gayet kullanisli fiyatina gore ihtiyaclara cevap verebilecek bi tablet tavsiye ederim.

• Zaman geçtikçe batarya performansı artacaktır dostum. Ben bugüne kadar kasma donma takılma yaşamadım oynayamadığım oyunda olmadı

• Batarya ılk sarjda bıle mükemmel dıyebılırım wıfı full acık, fılm arada oyun ınternet vıdeo vs dün hep elımdeydı 10 -11 saat takıldım ..Mwc4 ve rr3, asp8 kurdum hıcbır takılma donma vs yasamadım lg gercekten ıyı bır tablet yapmış fıyatıyla da cok uygun şuan.
  • Uygulamaları micro SD karta taşıma var mı acaba

• Sd kart takmadım zıra almam gerek,taşınıp taşınmama konusunda bılgım yok konuyu açan yada kullanan diger arkadaslar belkı bılgı verebılır.
  • Evet sd kartı taktım deneme amaclı telefondakını takıp denedım ve Uygulamalar kısmında Sd karta taşı secenegı cıktı.
  • Arkadaşlar Lg'nin sim kart takılan 3g veya 4g uyumlu olan tableti var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Ben dün Vatan'da tableti biraz inceledim, gayet güzel tablet çok beğendim.
    Kasa kalitesi ve görünümü de çok iyi duruyor.
    Kılıfı stand olarak kullanılıyor mu? diye sordum, bilmiyoruz dediler.
    Kılıfı stand olarak kullanılıyorsa, bir tane siyah renk alacağım.. Mümkünse fotoğrafını çekip, foruma yükler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Kasım 2014; 14:14:34 >
  • frux kullanıcısına yanıt
    stand oluyor hocam kılıf ön kapağın ucu içeri doğru kıvrılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

stand oluyor hocam kılıf ön kapağın ucu içeri doğru kıvrılıyor

Teşekkürler..
    Kılıf kaliteli sanırım.. Lg'nin kendi ürünü mü?
    Siyah olanın da kılıfı siyahtı, mağazada kutunun altına ilave edilmiş olarak duruyordu..
    Bakalım yarın satın alırım kısmet olursa..

• frux kullanıcısına yanıt
    kaliteli hocam üzerinde g pad kabartması var kılıf siyah değil füme rengi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.