Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
Giriş
    abi lg nin ne suçu var burda? :)
  • Geçen hafta tablet bir kez daha düşünce (artık kaçıncısı olduğunu bilemiyorum) ekran sağlam bir şekilde gitti, hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Yaptırsam mı diye düşünürken muhteşem cuma indirimlerinden birinde Samsung Galaxy Tab A 8" 32GB modeline denk geldim ve siparişi geçtim. Maalesef bundan sonra Samsung'la devam edeceğiz, oysa ne kadar performans olarak yetersiz gelmeye başlasa da görüntü kalitesi ve pil konusunda bu tabletten çok memnundum. İleride belki uygun bir fiyata denk gelirsem ekranını yaptırıp çocuklara youtube veya video izleme amaçlı verebilirim. Neyse, bizden buraya kadarmış, hoşçakalın...
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Hoşçakal dostum. Kendine iyi davran. Görüşürüz.

Benim tablet hala sağlam. Uzun yıllar kullanırım heralde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Geçen hafta tablet bir kez daha düşünce (artık kaçıncısı olduğunu bilemiyorum) ekran sağlam bir şekilde gitti, hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Yaptırsam mı diye düşünürken muhteşem cuma indirimlerinden birinde Samsung Galaxy Tab A 8" 32GB modeline denk geldim ve siparişi geçtim. Maalesef bundan sonra Samsung'la devam edeceğiz, oysa ne kadar performans olarak yetersiz gelmeye başlasa da görüntü kalitesi ve pil konusunda bu tabletten çok memnundum. İleride belki uygun bir fiyata denk gelirsem ekranını yaptırıp çocuklara youtube veya video izleme amaçlı verebilirim. Neyse, bizden buraya kadarmış, hoşçakalın...
    https://www.youtube.com/watch?v=liJZgGimgRk

Geçmiş olsun hocam. Benim cihazı da yiğen kaç kere düşürdü ama ona rağmen hala sağlam, şuan annem kullanıyor.

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş, korono virüs olayı biterse Çin den ekran alınabilir de ram ve hafıza harbiden yetersiz geliyor artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.