Şimdi Ara

LG BULAŞIK MAKİNESİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
33.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün beyaz eşyalarım LG çok memnunum bulaşık mekinesinide LG almayı düşünüyorum ama forumda hiç yorum yok
    LG D1420MF düşünüyorum...yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ırmak85 -- 25 Aralık 2011; 16:36:30 >

• d1420mf iyi arkadaşım.. ben çok araştırdım.. bu ve bosch'un sms69t48tr modeli arasında kaldım..
    uv strelizasyonlu yıkaması ve 10 yıl motor garantisi için lg'yi seçtim.. ay başında almayı planlıyorum..
  • çok tşk ederim cevap için bende lg alacağım LG D1453CF modeli yeni çıkmış ama hiç satışını görmedim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ırmak85

çok tşk ederim cevap için bende lg alacağım LG D1453CF modeli yeni çıkmış ama hiç satışını görmedim....

Seçtiğiniz model daha güncel ve yeni.
    LG bulaşık makinesinde çok yeni br marka. Ancak bana göre Bosch ve Miele'nin ardından gelen en iyi bulaşık makinesi üreticisi.
    Bulduğunu fiyat 1100-1300TL civarındaysa düşünülebilir. Henüz bu modelin fiyatına bakmadığımdan bilmiyorum.
  • D1420MF : A Sınıfı , 14 litre , 1.08 kw. 43 db.Çift Duşlama Sistemi var.

D1453CF ve LG D1420WF : A++ Sınıfı, 10 litre, 0.92 kw. 43 db.Çift Duşlama Sistemi var.

1400-1500 tl nin üzerinde ise bosch- siemens e geçmek lazım.
    7 yıl garanti ve yaygın sevis ağı avantajı ile.
    Siemens SN26M296EU
  • LG iyi bir marka. Beyaz eşyada da bence çok başarılı. Hatta dünya birincisi teknolojileri var. Ama Türkiye'de pek ünü yok. Bu yüzden yanılmamalısnız.
  • Konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın :)) yeni konu açmak istemedim. LG bulaşık makinesi kullanıcılarının ve işin uzmanlarının yorumlarını almak istiyorum. Alanlar oldu ama hiç yıkama performansı hakkında bilgi veren olmadı sanırım.
  • halen kurumsallaşmamış olmaları servislerinin rezilliği ve müşterisinizor durumda bırakmak için elinden geleni yapan genel müdürlükleri yüzünden lg.den bundan sobra bişey alacağımı sanmıyorum. Hatta beni 1-2sene idare edecek 1000 tl vivarında 3d ev sinema sistemi alacaktım ama başıma gelenlerden sonra samsung sony philipse bakmaya karar verdim. Zaten 2 sene sonra profesyonel bşr sistem kurmayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAMAN_NR

Konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın :)) yeni konu açmak istemedim. LG bulaşık makinesi kullanıcılarının ve işin uzmanlarının yorumlarını almak istiyorum. Alanlar oldu ama hiç yıkama performansı hakkında bilgi veren olmadı sanırım.

samsung lg bulaşık makinasında başarılı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

halen kurumsallaşmamış olmaları servislerinin rezilliği ve müşterisinizor durumda bırakmak için elinden geleni yapan genel müdürlükleri yüzünden lg.den bundan sobra bişey alacağımı sanmıyorum. Hatta beni 1-2sene idare edecek 1000 tl vivarında 3d ev sinema sistemi alacaktım ama başıma gelenlerden sonra samsung sony philipse bakmaya karar verdim. Zaten 2 sene sonra profesyonel bşr sistem kurmayı planlıyorum.

Sizin yaşadıklarınızı okudum, gerçekten can sıkıcı bir durum, geçmiş olsun diyeyim. BSh grubuna alternatif arıyorum, LG'nin özellikleri iyi 38db ses, vario ve buharlı yıkama var ilgimi çekti ama bugün de yukarıdaki mesajımı yazdıktan sonra dışarıya çıkmıştım, buradaki Hotpoint servisinin LG servisi olduğunu gördüm açıkcası biraz çekindim. Servis konusu hep aklımdaydı. İkinci tercihim Electrolux.

• quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

Konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın :)) yeni konu açmak istemedim. LG bulaşık makinesi kullanıcılarının ve işin uzmanlarının yorumlarını almak istiyorum. Alanlar oldu ama hiç yıkama performansı hakkında bilgi veren olmadı sanırım.

Hocam Samsung bulaşık makineleri forumda okuduğumuz kadarıyla iyi değil. LG'ler de mi öyle?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

Hocam Samsung bulaşık makineleri forumda okuduğumuz kadarıyla iyi değil. LG'ler de mi öyle?

bana kalırsa öyle burda lg fanatikleri çıkıp lg 1 numaradır diyebilirler bu normaldir ama çevremde olumlu sonuçlar almadım

• quote:

quote:

halen kurumsallaşmamış olmaları servislerinin rezilliği ve müşterisinizor durumda bırakmak için elinden geleni yapan genel müdürlükleri yüzünden lg.den bundan sobra bişey alacağımı sanmıyorum. Hatta beni 1-2sene idare edecek 1000 tl vivarında 3d ev sinema sistemi alacaktım ama başıma gelenlerden sonra samsung sony philipse bakmaya karar verdim. Zaten 2 sene sonra profesyonel bşr sistem kurmayı planlıyorum.

Sizin yaşadıklarınızı okudum, gerçekten can sıkıcı bir durum, geçmiş olsun diyeyim. BSh grubuna alternatif arıyorum, LG'nin özellikleri iyi 38db ses, vario ve buharlı yıkama var ilgimi çekti ama bugün de yukarıdaki mesajımı yazdıktan sonra dışarıya çıkmıştım, buradaki Hotpoint servisinin LG servisi olduğunu gördüm açıkcası biraz çekindim. Servis konusu hep aklımdaydı. İkinci tercihim Electrolux.

Zaten kendiniz de söylemişsiniz "38db ses, vario ve buharlı yıkama" daha ne olsun? Emizde LG pek çok eşya var. Gayet kullanışlı memnunuz. Servis pek tatmin edici değil. Ama bir sorunla karşılaştığınızda ürününüzü onarmamazlı yapmazlar. Dışarıdan parça gelecekse 20 gün süresi var. Gelmediğinde ürünün sıfırını veriyorlar. Yani servisin olumsuz yanı işlem çok uzun sürüyor. Çekinilecek bir şey yok.

LG kullanıyorum da söylüyorum.

LG Türkiye'de hala yaygınlaşmadı. Kullanıcı deneyimi bilgisi Türkiye sayfalarında bulamıyorsam, diğer ülkelerdeki kullanıcıları araştırırım.

Servis dışında, LG'yi tamamen karalamaya çalışan birileri var. Devamını Özel Mesaj olarak ilettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlucan96 -- 24 Aralık 2012; 20:01:07 >

• lg kullandım da yazıyorum...tam bnim başıma gelen. 21 günü geçti. Fırın yok ortalıkta. Servis 3 haftada hazırlayabildi ürünün değişmesi gerktiği yönünde rapor. Önce biz size sıfır ürün göndericez dediler. Daha sonra ise ürünü aldığınız yer dğiştirecek yönünde karar çıkartıp beni bayiyle başbaşa bıraktılar. Allahtan bayii dürüstü de mağdur olmadım.
    Hocam bosch grubu da alma. Elektolux olur aeg olur arçelik olur. Bunları incele derim. Samsung hk bilgim yok yorum yapamıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 24 Aralık 2012; 20:25:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_n0507

d1420mf iyi arkadaşım.. ben çok araştırdım.. bu ve bosch'un sms69t48tr modeli arasında kaldım..
    uv strelizasyonlu yıkaması ve 10 yıl motor garantisi için lg'yi seçtim.. ay başında almayı planlıyorum..

A_n0507 hanım sizin bulaşık makineniz LG mi? Memnun musunuz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

quote:

quote:

Zaten kendiniz de söylemişsiniz "38db ses, vario ve buharlı yıkama" daha ne olsun? Emizde LG pek çok eşya var. Gayet kullanışlı memnunuz. Servis pek tatmin edici değil. Ama bir sorunla karşılaştığınızda ürününüzü onarmamazlı yapmazlar. Dışarıdan parça gelecekse 20 gün süresi var. Gelmediğinde ürünün sıfırını veriyorlar. Yani servisin olumsuz yanı işlem çok uzun sürüyor. Çekinilecek bir şey yok.

LG kullanıyorum da söylüyorum.

LG Türkiye'de hala yaygınlaşmadı. Kullanıcı deneyimi bilgisi Türkiye sayfalarında bulamıyorsam, diğer ülkelerdeki kullanıcıları araştırırım.

Servis dışında, LG'yi tamamen karalamaya çalışan birileri var. Devamını Özel Mesaj olarak ilettim.

Tabii UV ile steril etme özelliği, ayarlanbilir bölmeler ve üçüncü çekmeceyi (En üstte çatal, bıçak v.b. için çekmece bulunur. Alt kısımda tabaklarınız için daha fazla yer kalır) unutmamak lazım.

• Cevaplayan herkese teşekkür ederim. Biraz daha düşünelim ve araştıralım diyoruz.
  • bosch mıeleden sonra candogan hocanın dedıgı gıbı en ıyı bulasık makınesı uretıcısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

d1420mf iyi arkadaşım.. ben çok araştırdım.. bu ve bosch'un sms69t48tr modeli arasında kaldım..

hayır ne yazık ki almadım.. bende sizin gibi bozulmasını bekliyorum :)
    d1420 için güzel yazmışım zamanında.. ama şuan gözüm d1455 de :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

hayır ne yazık ki almadım.. bende sizin gibi bozulmasını bekliyorum :)
    d1420 için güzel yazmışım zamanında.. ama şuan gözüm d1455 de :)

Umarım en yakın zamanda alırsınız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.