Şimdi Ara

LG BULAŞIK MAKİNESİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
33.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Üç yıl kadar önce, bir dünya para verdik en üst model LG 1455' i aldık, sepetler bir yılda paslandı garanti kapsamında değiştirdiler bir sene de yine paslandılar. Üretim hatası olduğu bariz belli ancak mallarının arkasında durmuyorlar. Bulaşıkları iyi yıkamıyor, bütün bardak vs. cam eşyalarımız çöpe gitti. Tuz deposunun ağzı kare, kapağı daire, nasıl bir dizayn veya malzemeyse anlayamadım...Bazı arkadaşlarında yazdığı gibi sessiz ama bu sessizlik bence işe yaramadığından; keşke yıkasa da gürültülü olsaydı diyorsunuz. Velhasıl 3. yılını doldurmadan biz hurdaya ayırdık, şimdi yeni makina alıyoruz; önceliğimiz malının arkasında duracak firma olarak Arçelik veya Bosch/Siemens olacak. Herkese tavsiyem; müşteriye yaklaşımlarının çözümsüzlük üzerine kurulu olması nedeniyle, LG markasından uzak durmanızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowfrequency -- 22 Kasım 2016; 21:44:58 >
  • lg marka camaşır da bulaşık ta güzel cok sessiz yıkama yapıyor.
  • herkese merhaba 28.01.2017 tarihinde hem bulaşık makinesi hemde buzdolabı aldım gelip kurdular herşey hızlıydı iyiydi.

bulaşık makinesi 1455CF 7 programlı 2 haftadır eşim full kullanıyor cihaz gerçekten mükemmel cihazı iyi kullanırsanız uzun yıllar gider önceki makinem 16yıl çalıştı ve hala çalışıyor kapak kiliti sorunlu onu değiştirip hediye edeceğim.

buzdolabı ise LG GR-B802HLPM A++ uzun zamandır bekliyordum en sonunda aldım inanın yeriniz uygunsa mutlaka büyük alın, eski dolabım ürünleri kokutuyordu buzluktakilerde bile koku oluyordu ee haliyle oda 16 yıl oldu cihaz gerçekten süper.

tüm deneyimleri zaman geçince yeniden paylaşırım.
  • Bulaşık makinası için yorumlarınız nedir?
  • 2 gün önce buzdolabı ve bulaşık makinasını lg aldık umarım pişmanlık vermez.

Dolap : gc-b559elqz

Bulaşık: d1442cf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  LG BULAŞIK MAKİNESİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ???
     LG BULAŞIK MAKİNESİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ???
     LG BULAŞIK MAKİNESİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ???

bu makina LG D1420MF model bir makine.

7 senede sepeti bir cok noktadan ve sepet kizagi resimde göruldugu sekilde paslandi.
    bana hic normal gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.