Şimdi Ara

LG 50UM 7450 Kullanıcıları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
8
Favori
6.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bbertan

Arkadaşlar herkese selam LG um7450 tv inceleme videosu çektim izleyip bilgi edinebilirsiniz yada aklınız olan sorular varsa sorabilirsiniz video anlatmayı unuttuğum kısımlar olabilir. Abone olup destek olursanız sevinirim.

• bbertan kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 30 Ocak 2020; 14:34:44 >
  • 65um7450 kullanıcısı var mı
    İnceleme bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 6 Şubat 2020; 12:47:30 >
  • Bu TV radarımda . Direct led va panellerde ışık sızması vs olmaz derlerdi ama konuyu okuyunca şikayet edenlerin olduğunu gördüm .
    1 haftalık philips 50pus7304 maceramda ışık sızması vs yoktu. o da VA direct led di .
    7 yıllık LG 55LM640s televizyonumun görüntüsünden çok memnunum.
    Son model TV lerde görüntü ayarları bir türlü oturmuyor anlaşılan.
    Karar vermek zor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bu TV radarımda . Direct led va panellerde ışık sızması vs olmaz derlerdi ama konuyu okuyunca şikayet edenlerin olduğunu gördüm .
    1 haftalık philips 50pus7304 maceramda ışık sızması vs yoktu. o da VA direct led di .
    7 yıllık LG 55LM640s televizyonumun görüntüsünden çok memnunum.
    Son model TV lerde görüntü ayarları bir türlü oturmuyor anlaşılan.
    Karar vermek zor .
    Hocam bu ürün başarılı ürün tavsiye ederim özellikle magic kumandasını test edin inceleğin derim
    Gerçekten çok başarılı video olmuş bu HTML daha detaylı Bilgi verebilir misin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaeae43

Gerçekten çok başarılı video olmuş bu HTML daha detaylı Bilgi verebilir misin
  • mustafaeae43 kullanıcısına yanıt
    HTML5 den bahsediyorsak söyle açıklaya bilirim. HTML5 beş en baş kullanımı ücretsiz ve basit bir kod sistemi ile çalışıyor, flash player alternatif olarak çıkan direk html nin gelişmiş ses ve video detesiği olan html5 versiyonudur. Daha önce 3. Şahıs bir eklenti kullanılıyordu flash player ve arada hata veriyordu. HTML5 artık daha basit 1. El den diye bileciğim bir sistem ve en büyük özelliği ön bellek de tasarruf sağlamsı, HTML5 ile, web yöneticileri ziyaretçilerin kullandığı tarayıcıların hangi dosyaları saklayacağını tanımlayarak tasarruf etmesini sağlar. Çevrimdışı önbelleğe alma HTML5 ile bütünüyle yeni olan bir şeydir. Bu da tabi film izlerken avantajda sağlıyor. Eskiden bir film açmak isterdin tarayıcı desteklemez flash isterdi yüklersin şimdi o dert kalmadı basit bir kod ile bir video kodek ile HTML5 var. Umarım acıklayıcı olmuştur 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şuan birisi film izlerken nereden nasıl girecek ön bellek sorunu olmaması için :) detay olarak değilde film izlerken şuna girin şunu yapın gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tüm sayfalara bakamadım, aylardır LG 50UM7450PLA ve Samsung 50RU7105 arasındayım. Artık bugün-yarın siparişi vermeyi düşünüyorum.

Bu LG 50UM7450PLA'de Direct led olduğu için vertical banding sorunu yaşayan birisi vardı bu forumda, lütfen rica ediyorum "reklam yapmadan" bana bu konuda hakkında fikir verebilir misiniz? Başka bu tarz vertical banding ya da başka sorunlar yaşayan (ghosting, iz bırakma vs...) var mı? Özellikle kullananlardan yorum rica ediyorum.

Özellikle maç yayınları önemli benim için. Sırf vertical banding olmaması için Samsung'a da yönelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 11 Şubat 2020; 19:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

65um7450 kullanıcısı var mı
    İnceleme bulamadım
    Hocam nasıl tv test ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Arkadaşlar tüm sayfalara bakamadım, aylardır LG 50UM7450PLA ve Samsung 50RU7105 arasındayım. Artık bugün-yarın siparişi vermeyi düşünüyorum.

Bu LG 50UM7450PLA'de Direct led olduğu için vertical banding sorunu yaşayan birisi vardı bu forumda, lütfen rica ediyorum "reklam yapmadan" bana bu konuda hakkında fikir verebilir misiniz? Başka bu tarz vertical banding ya da başka sorunlar yaşayan (ghosting, iz bırakma vs...) var mı? Özellikle kullananlardan yorum rica ediyorum.

Özellikle maç yayınları önemli benim için. Sırf vertical banding olmaması için Samsung'a da yönelebilirim.
    Samsung da olmadığını mı zannediyorsunuz o sorunların .

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Samsung da olmadığını mı zannediyorsunuz o sorunların .

Alıntıları Göster
    Kastettiğim şey şuydu, vertical banding'in özellikle de direct led olan tvlerde olduğuna dair bir şeyler okumuştum. Samsung'ta da Edge Led olduğundan belki ondan var mı yok mu bilemiyorum. Bu yüzden zaten kullananların fikrini almak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam nasıl tv test ettiniz mi?

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 11:31:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.

Alıntıları Göster
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın hocam.
  • 55um7450PLA var bende 6 ay önce aldım gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuco Benedicto Pacifico

55um7450PLA var bende 6 ay önce aldım gayet memnunum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın başarılı ürün.
  • Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuco Benedicto Pacifico

Teşekkür ederim
    Hocam garanti süresinide isterseniz +3 yıl daha uzatıp 5 yıl yapabilirsiniz bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.