Şimdi Ara

LG 50UM 7450 Kullanıcıları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
8
Favori
6.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş filmlerde sorun yok benim de ama 4K yayın açınca açılmıyor canlı yayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafaeae43 kullanıcısına yanıt
    Haklısın, bende de iptv üzerindeki trt4k'yı denedim, ne ses var ne görüntü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n4rc0tic4 N kullanıcısına yanıt
    Yayın açmıyor dimi sizdede

• mustafaeae43 kullanıcısına yanıt
    Açmıyor

• n4rc0tic4 N kullanıcısına yanıt
    Sm serilerinde bu sorun varmı ki yoksa sadece bizim Tv ye mi ait bir sorun

• Beyler neredesiniz sayfayı canlı tutalım...

• Zeyneldmc Z kullanıcısına yanıt
    Biz buradayız

• Arkadaşlar uzun denemelerim sonucunda kendim için ideal görüntü ayarını bulduğumu düşünüyorum,sizlerle paylaşmak istedim.
    Bence görüntü ve renklerin en doğal siyahları ton kaybı olmadan veren ayar "Standart" modu...
    Yalnız bu modun üzerinde tek bir değişiklik yaptım oda Trumotion da...
    Cihaz 60 hz olduğu için hazır Trumotion ayarları olan "Berrak" ve "Düzleştir" ayarlarında hareketli sahnelerde göze batan piksellenme, ufak takılmalar söz konusu,
    tamamen kapatsak görüntü çok titriyor bu sefer.Trumotion'u kullanıcı ayarlarında 5'inci kademeye getirerek sorunu çözdüm...
    Umarım sizlere bir faydası dokunur.
  • nuada kullanıcısına yanıt
    Detaylı olarak paylaşırmısın herkes görsün

• Arkadaşlar selam,
    Ben de yaklaşik 6 aydir tv arayişindayim fakat bütçemi bir turlu toparlayamadim.
    50um7450 , 50um7600, 50ru7400, 50ru7440 radarimdaki tvler bunlar.
    Kullanim amacim pcyi tvye baglayip youtube netflix stremio gibi platformlari kullanmak. Haftaiçi akşamlari haftasonu da tamamen vakit geçiriyorum. Ayrica 2020de ps5 çikarsa almayi düsunuyorum.
    Kullanim amacima bagli olarak va-dled panellerden birini seçecegim fakat fiyatlar ortalama 4000-4500 bandinda blackfridayda 3700e kadar düşmüştu bu tv kaçirdim maalesef.
    Kullanim senaryoma gore 60hz yeterli midir sizce ileride ps5 için sorun cikarir mi acaba?
    Yoksa bi 6-7 ay daha bekleyip 2020 modellerin çikmasini mi beklemeliyim?
    Açikcasi evdeki tvden pek bir verim alamiyorum 1700tlye almistim philips 43bdl4012 monitor var bende.
    Doğal renklerden yanayim samsungun bi tik daha parlak renkli oldugunu dusunuyorum, ayarladan vs degistirilebiliyor mu kullanan arkadaslar um7450 modelini tavsiye ederler mi?
    Teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mete1987

Arkadaşlar selam,
    Ben de yaklaşik 6 aydir tv arayişindayim fakat bütçemi bir turlu toparlayamadim.
    50um7450 , 50um7600, 50ru7400, 50ru7440 radarimdaki tvler bunlar.
    Kullanim amacim pcyi tvye baglayip youtube netflix stremio gibi platformlari kullanmak. Haftaiçi akşamlari haftasonu da tamamen vakit geçiriyorum. Ayrica 2020de ps5 çikarsa almayi düsunuyorum.
    Kullanim amacima bagli olarak va-dled panellerden birini seçecegim fakat fiyatlar ortalama 4000-4500 bandinda blackfridayda 3700e kadar düşmüştu bu tv kaçirdim maalesef.
    Kullanim senaryoma gore 60hz yeterli midir sizce ileride ps5 için sorun cikarir mi acaba?
    Yoksa bi 6-7 ay daha bekleyip 2020 modellerin çikmasini mi beklemeliyim?
    Açikcasi evdeki tvden pek bir verim alamiyorum 1700tlye almistim philips 43bdl4012 monitor var bende.
    Doğal renklerden yanayim samsungun bi tik daha parlak renkli oldugunu dusunuyorum, ayarladan vs degistirilebiliyor mu kullanan arkadaslar um7450 modelini tavsiye ederler mi?
    Teşekkurler.
    Hocam akıllı kumanda, sesli komut, işletim sistemi, doğal renkleri ve siyah performansıyla 3500 TL ye alınacak en iyi tv bu. olay tamamen bütçeyle alakalı. bana göre 4000 TL ve üzeri fiyata 50 hz tv alınmaz. 100 hz tv nin de en ucuzu 5000 TL den başlıyor. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuada -- 27 Aralık 2019; 14:28:29 >

Nuada kardeş ben um7450 modelini aldım memnun kalmadım ve tavsiyede etmem nokta

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneldmc

Nuada kardeş ben um7450 modelini aldım memnun kalmadım ve tavsiyede etmem nokta
    Zeyneldmc kardeş çok aydınlatıcı bir açıklama oldu
    görüntü net degil daha renk ayarında net bir renk yakalayan yok alt yazılarda titreme var beyaz yansıması var tv yan açılardan kesinlikle izleyemezsin yan açılardan görüntü sıfır kanal geçişleri ağır yeter yoksa daha anlatayım kafana takılan soru varsa sor...

• Zeyneldmc Z kullanıcısına yanıt
    Görüntü netliği iyi bence ama tek sorun yan açı izleme ama va panel olduğu için yapacak bir şey yok

• quote:

görüntü net degil daha renk ayarında net bir renk yakalayan yok alt yazılarda titreme var beyaz yansıması var tv yan açılardan kesinlikle izleyemezsin yan açılardan görüntü sıfır kanal geçişleri ağır yeter yoksa daha anlatayım kafana takılan soru varsa sor...
    Hocam altyazi titreme butun 50hz tv lerde var, keza yan acidan goruntu kaybi da butun va panellerde...
    Arastirma yapmadan almissiniz. Sizin tatmin olmaniz icin en az samsun q70 veya sony 9000 serisi bi tv almaniz gerekiyordu, onlarin fiyatlarida bunun en az 2 kati.

Aynen öyle bende bunu farkettim sm8000 karanlıkta o kadar kötü ki karikatür gibi ben normal Tv uydusundan kanal izliyorum netlik olarak iyi aldığımız Tv 3500 bandında millet 8600 alıyor onlarda bile sorun var

• Va panel 20 dereceden sonra bozulmaya başlıyor zaten tam karşıda oturulmayacaksa ips alınmalı

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Eski lg tv lerde yan açılarda bu kadar görüntü kaybı yok. Bide bu gün en dandik tüplü Bi tv bile yan açıdan baktığın zaman görüntüsü um7450 den iyi görünüyor bide bu beyaz patlaması var bide az para vermedik 4000 tl Bi tv ye verecen ve bu sıkıntıların hepsi mevcut bence mantıklı degil uzun lafın kısası şu anda dörtdörtlük tv yok eski kalite yok, illaki Bi sıkıntı çıkıyor...

• quote:

Eski lg tv lerde yan açılarda bu kadar görüntü kaybı yok. Bide bu gün en dandik tüplü Bi tv bile yan açıdan baktığın zaman görüntüsü um7450 den iyi görünüyor bide bu beyaz patlaması var bide az para vermedik 4000 tl Bi tv ye verecen ve bu sıkıntıların hepsi mevcut bence mantıklı degil uzun lafın kısası şu anda dörtdörtlük tv yok eski kalite yok, illaki Bi sıkıntı çıkıyor...
    Bencede şu an tv lerin hiçbiri fiyatını haketmiyor, doğaları gereği hepsinin ayrı sorunları var.

Birde bu başlığı hangi arkadaş açtı bilmiyorum ama tv yi hatalı yazmış. LG 50UM 7450 değil, LG 50UM7450 şeklinde değiştirirse iyi olur çünkü bu şekilde google aramalarında çıkmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.