Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.665
Cevap
70
Favori
368.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu TV nin ardından pek tatmin olmuyor insan, Aşırı parlak renkler olmadığından gündüz pencere yansıması sıkıntısı yaşıyorum sadece. Haricinde bir şikayetim yok, film izlemek gerçekten keyifli.

Artık gittiği yere kadar.
  • Arkadaşlar varsa 60'' plazmasını satmak isteyen fiyat konusunda anlaşırsak alabiliriz,öncelik İzmir ama izmirde yoksa başka illerden kargo yoluylada alabiliriz ( kutusu köpüğü duruyorsa )
  • 50PH670S Televizyonumda uygulamalara AYARLAR ===> KİLİT bölümünden şifre koymuştum ama şifreyi unuttum. Şifreyi sıfırlamayı bilen var mı arkadaşlar?
  • rindaasd kullanıcısına yanıt
    Bende var 60ph670S ancak satmaya karar verdim 3 yildir kullaniyorum kutusu kopugu duruyor cok temiz fiyatta anlasabilirsek olabilir Bursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv cok güzel 3 senedir kullanıyrm ayrıca kışın ısınmadan tasarruf ettiriyor odayı ısıtıyor baya. Yazında yanıyoruz tabi sıcaktan:))

• 3.5 yıl sonunda böyle bir sorun çıktı.

Daha önce aynı sorunla karşılaşmış veya ölü sütun/ölü satır sorunlarıyla ilgili tecrübe sahibi arkadaşlar bilgi lütfen..
    https://drive.google.com/file/d/1mE8XIS_t-BUKNlh9auZt7sSHbtFylE1G0Q/view?usp=sharinghttps://drive.google.com/file/d/15bUezYGAoHxtFU1krDLG07q7ybeHpm76bA/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickedfb -- 27 Mart 2017; 20:2:38 >
  • Geçmiş olsun. Teknik olarak plazma ekranlar, lcd olanlara göre çok daha fazla sürme akımı kullandıklarından sürücü devreleri daha güçlü olur ve ısı üretir. Panelde de ona keza ızgara şeklinde düzenlenmiş flamanları olur. Tıpkı vakum tüpleri (eski lambalı cihazların lambaları) prensibiyle çalıştıklarından bozulma ve emisyondan yani elektron yayma gücünde düşme olayları olur. Sizin resimde optik olarak yanılsama olmakla birlikte o dikey hatalı satır sanırım ekranın yüksekliği boyunca mevcut. Bu durum 2 türlü olabilir en yüksek ihtimal panelde arıza yok ama sürücü kartın o sütünu kontrol eden elemanında arıza var, düşük ihtimal o sütün panel içinde arızalı duruma geçmiş. En ucuz yollu olay arızalı (ekranı kazaen kırılmış) aynı model cihazdan denk getirip yada sahibinden de o karttan bulup kartı değiştirmek olur gibime geliyor.
    Can sıkıcı bir durum ama az da olsa bu tip arızalar ortaya çıkabiliyor zamanla. Umarım doğru insanlarla karşılaşıp sorununuzu fazla maliyet olmadan çözebilirsiniz.
  • Arkadaslar herkese selamlar,

Her yeni izledigim film/dizi sonrasi iyi ki bu alisverisi yapmisim dedigim 50ph 670s imi satiliga cikariyorum.Duvara asma aparati ile birlikte.Kutusu mevcut.Plasma ya gozum gbi baktim bir cizigi dahi yok.Yurt disina tasinicagim icin satiyorum.Ilgilenen arkadaslar icin ilk ilani buraya duyurdum.Bir surede oyle birakicam.Ilgilenenler yazabilir.

Iyi gunler

• 10URAY 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Şehir ve fiyat bilgisi paylaşabilirseniz değerlendirebiliriz veya eşimize dostumuza önerebiliriz
  • Selamlar,

Istanbul da yasiyorum.Fiyat icin 1500tl dusunuyorum.

Tesekkurler

• Arkadaşlar 3 yıl sonunda panelde sorun yaşadığım televizyonumu satarak aranızdan ayrılmış bulunuyorum.

Hafta sonu Samsung 50KU7000 modelini almayı düşünüyorum..
  • wickedfb kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,
    mahsuru yoksa nasıl bir sorun yaşadığınızı paylaşmak ister misiniz?
    tedbir alabileceğimiz bir sorun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergungur

Hayırlı olsun,
    mahsuru yoksa nasıl bir sorun yaşadığınızı paylaşmak ister misiniz?
    tedbir alabileceğimiz bir sorun mudur?

Birkaç mesaj önce yaşadığım sorunu paylaşmıştım..

Son anda karar değiştirerek Sony 55w805c modelini aldım düşünen varsa tavsiye ederim..

• wickedfb kullanıcısına yanıt
    sanırım tedbir alınacak bir sorun da değil,
    geçmiş olsun ve yeni sony paneliniz hayırlı olsun..
  • ergungur E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..

Tedbir derken evde kaçak akım sigortası yoksa kaçak akım korumalı bir grup priz alın mutlaka..

Bir de kablolarda pik akım koruma kullanırsanız anlık gelen yüksek akımlardan da tv yi korumuş olursunuz..

(Aslında tüm cihazlar için gerekli)

• Dostlar aranızda an vc 500 Kamerasını satan varsa talip olabilirim. sevgilerimle.
  • Yokmu arkadaşlar 60'' 152 ekran Plazma Tv si olupta satmak isteyen,varsa anlaşırsak alabiliriz
  • 60PH670S kullanıcısı olarak 3. yılımı doldurdum.

Açıkçası Film izlemek için almıştım ve performansından çok memnun kaldım,

tv deki tek eksi özellik bana kalırsa ara sıra kumandasından kapanmayacak kadar donması. Çok ender oluyor ama, evden çıkmam gerekirken basıyorum tv kapanmıyor, artık fişini çekmek zorunda kalıyorum.
  • Konu hortlayacak ama bisey sormak istiyorum cvp veren cikarsa sevinirim.

50 inch sahibiyim. Kablosuz olarak sadece lg urunlerini mi baglayabiliyoruz tv ye? Farkli marka bluetooth hop yada kulaklik baglama ihtimalimiz varmi?

Son soru da kablolu kulaklik cikisi yok degil mi bu cihazda?

• quote:

Orijinalden alıntı: identitynumb

Konu hortlayacak ama bisey sormak istiyorum cvp veren cikarsa sevinirim.

50 inch sahibiyim. Kablosuz olarak sadece lg urunlerini mi baglayabiliyoruz tv ye? Farkli marka bluetooth hop yada kulaklik baglama ihtimalimiz varmi?

Son soru da kablolu kulaklik cikisi yok degil mi bu cihazda?

kulaklık çıkışı yok ama optik çıkış var
    bunu digital analaog çevirici ile analog girişli ses sistemi yada multimedia cihazınıza bağlaya bilirsiniz.
    yada direkt optik girişi olan herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.