Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servis geldi bugun televizyonu aldı gittiler.Sonucunu yazarım

EDit: Tv değişti sıfırını verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 31 Ocak 2017; 0:0:33 >
  • Arkadaşlar tv de bazı filmlerde 3d altyazı yı desteklemiyor çift şekilde çıkıyor altyazı acaba filmin boyutu ve kalitesi etkiliyor mu bu durumu başka filmlerde 3d izleyebilmiştim altyazı daa sorun yaşamadan ama bugün Protmetheus izlemek istedim 20 gb altyazıyı çift çıkartıyor tv usb den izleyemedim.Yarın bi hdmi almayı planlıyorum acaba pcyi direk bağlayıp orda açtıkdan sonra tv de 3D seçeneğini aktif etmek yeter mi yoksa ekstradan bi program indirmeli miyim pc ye?
  • Sanırım 3 yıldır kullanmakta olduğum Tv için rahat rahat yorum yapabilir duruma gelmişimdir :)

Öncelikle 3.5mm connector olmaması büyük eksiklik.. Şu an kullanmakta olduğum PS4 ve uydunet tv'nin seslerini sadece tv üzerinden alabiliyorum. 1980'lerden kalma şu an satmaya kalksam 3-4.000 TL edecek ses sistemine bağlayabilmem için digital to analog dönüştürücü almam gerekiyor. Çinden siparişlerimde biraz şanssız olduğum için girişemedim. İstanbul'da satan bir yer biliyorsanız söylerseniz sevinirim :) not: n11 gittgidiyor değil de gideyim dükkandan alayım istiyorum.

Bana göre ikinci büyük problem de bluetooth olmaması.. Ne bileyim akşam çoluk çocuk uyuduğunda şu an elimde bulunan samsung bluetooth adaptör ile kulaklığı takip film izlemek, oyun oynamak isterdim. Eğer şu digital to analog dönüştürücüyü bulabilirsem elimdeki logitech bluetooth adapter ile de bir şeyler deneyebilirim.

Eğer güneş ışığı direkt vuruyorsa bir hayır beklemeyin tv'den. Belki ben TV'nin yerini yanlış seçmiş olabilirim ama İstanbul'daki kutu kadar evleri hepimiz biliyoruz.. En mantıklı yere koydum orada da güneş ışığı sıkıntı çıkardı. Şu an kalın bir güneşlik ile mutlu mesut takılıyorum.

İnternetten bir şeyler izleyeyim, sitelerde dolaşayım fikrini kafanızdan silin. Hemen hemde :) o kadar yavaş ki bir ara geçmişe gidip kendinizi Pentium III dönemine gidebilirsiniz. İnternetten film/dizi izlemek için ise kumanda sürekli elinizde olmalı.. Kumandayı hareket ettirmez/ses aç kapa gibi herhangi bir tuşa basmazsanız ekranın kararmaya başladığını göreceksiniz. Update'lerle de buna çözüm bulamadılar.. 5 dakika arayla ses aç ses kapa devam :)

Şu anda yazabileceklerim bu kadar. Artıları ne derseniz aslında o yılda da çoğu tv'de olan şeyler. Yani gelip de şimdi hdmi var, usb var diyemeyeceğim. Benim aldığım dönemde fiyatı diğer büyük ekranlı tv'lere oranla uygun olduğu için aldım.

Sorusu olan lütfen pm'den sormasın, buraya yazsın ki diğer arkadaşlar da faydalanabilsin.
  • Bu tv ye bluetooth adaptör takabilir miyiz acaba ?
  • Gece izledim kapattım. Sabah açayım dedim Digitürk Play açılmıyor. Biri deneyebilir mi? Herkeste mi aynı sorun var acaba..
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Son guncellemeyi aldinizmi ? Ben aldim,guncelleme sonrasi Tivibu uygulamasi kalkti.Belki sizin Digiturk sorununuz we benim Tivibu sorunum ayni sebeptendir.(Guncelleme)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

Gece izledim kapattım. Sabah açayım dedim Digitürk Play açılmıyor. Biri deneyebilir mi? Herkeste mi aynı sorun var acaba..

hocam
    ana ekrandaki icon gitmiş ama uygulamalarımda duruyor
    açıldı üye girişi yaptı sıkıntısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10URAY

Son guncellemeyi aldinizmi ? Ben aldim,guncelleme sonrasi Tivibu uygulamasi kalkti.Belki sizin Digiturk sorununuz we benim Tivibu sorunum ayni sebeptendir.(Guncelleme)

Güncelleme yapmamıştım. Sonra belki güncellemedendir diye düşündüm güncelledim gene aynı. İcon kaybolmuş sık kullanılanlardan buldum ordan da açmıyor tv ekranına geri dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Gece izledim kapattım. Sabah açayım dedim Digitürk Play açılmıyor. Biri deneyebilir mi? Herkeste mi aynı sorun var acaba..

hocam
    ana ekrandaki icon gitmiş ama uygulamalarımda duruyor
    açıldı üye girişi yaptı sıkıntısız.

Aynen icon gitmiş. Uygulamalarımda da yok. Sık kullanılanlara girdim oradan buldum ama açmıyor maalesef. Çok garip.

• Replikans kullanıcısına yanıt
    altta kayan uygulamalarimda.
    umarim iptal etmezler onuda.
    diger iptal olan uygulamalar gibi :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef uygulama gitmiş arkadaşlar. Biraz önce, bu uygulamanın hizmeti durduruldu uyarısı geldi.
  • quote:

Maalesef uygulama gitmiş arkadaşlar. Biraz önce, bu uygulamanın hizmeti durduruldu uyarısı geldi.

hocam

http://tr.lgappstv.com/appspc/store/product/retrieveProductInfo.lge?dummy=003&appId=3263
    görünüyor uygulama
    akşam eve gidince gene kontrol eder yazarım durumu
  • Cihazın scart konnektöründen ses alabilirsiniz. Scart kablolar 3 tip olur. Birisi tv ye giriş yapmak için birisi tv den çıkış yapmak için (aslında video, dekoder gibi aygıtlardan çıkış almak için ama standart olduğundan tvden de çıkış verir, denenmiştir. Bir tip kabloda da hem giriş hem de çıkış uçları olur. Bazı scart- tos adaptörlerde düğme olur. scart - tos adaptörün üzerindeki konnektörler düğme ile input yada output olarak seçilir. O aletle de analog sisteme ses bağlantısı yapabilirsiniz. 60ph670 kullanıyorum 3 yıldır. bir arkadaş için elimdeki kablo ve konnektörlerle de deneyip bu durumu yazmıştım eski mesajlarda bazı tvlerde çalışıp bazılarında çalışmama gibi durumu olmaz. Scart konnektörlerinin yanında bir sembol olur. Bu sembol tv ekranı ve bir ok şeklindedir. ok ekrandan dışarı çıkarsa o scart çıkış verir, ok ekrandan içeri girerse o scart giriş amaçlıdır, ok iki başlı ve ekrana hem girer hem de çıkar şekilde ise o scart iki yönlü bağlantıya izin veriyordur. Bizim tv nin manueline baktım scart üzerinde in/out yazıyor.
  • quote:

Maalesef uygulama gitmiş arkadaşlar. Biraz önce, bu uygulamanın hizmeti durduruldu uyarısı geldi.

hocam
    şimdi eve geldim
    denedim açılıyor digiturk play plus
    maç saati olmadığından maç açamadım ama canlı tv den lig tv yayını açıldı
    ama şu dikkatimi çekti eskiden uygulama premiumda gözüküyordu.
    şimdi smart world tarafında mağzada çıkıyor
  • 500 lira verip Digiturk Play Süper Lig paketini almıştım. Ne olacak şimdi.
    Bilgisayar dan izlemek isteseydim 150 lira daha az öderdim. Ama sırf Smart Tv yi desteklesin diye Hd paketi almıştım. Ama şimdi uygulama gitti.

Böyle rezillik olur mu? Nedir bunun sebebi?

edit: Uygulama premium yerine uygulama kısmına gelmiş. Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aguney -- 16 Aralık 2016; 22:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

hocam
    şimdi eve geldim
    denedim açılıyor digiturk play plus
    maç saati olmadığından maç açamadım ama canlı tv den lig tv yayını açıldı
    ama şu dikkatimi çekti eskiden uygulama premiumda gözüküyordu.
    şimdi smart world tarafında mağzada çıkıyor

Aynen. Öncekini açmıyordu. Orada görünce sıfırdan kurdum sorun çözüldü sonunda.
    Teşekkürler hocam yardımların için.

• Merhaba arkadaşlar benim plazma nin ekran köşeden hafif sarardı beyaz renklerde bariz belli oluyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu forumdan?

• Yazmadan edemedim...
    Bu konuda uzun vakit geçirip aldığım 50 inch plazmayı hala kullanıyorum...

3 yılın ardından tek pişmanlığım 60'lığı almammış olmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

Yazmadan edemedim...
    Bu konuda uzun vakit geçirip aldığım 50 inch plazmayı hala kullanıyorum...

3 yılın ardından tek pişmanlığım 60'lığı almammış olmam...

Bir o kadardır da ben kullanıyorum ... çok şükür sorunsuz devam ediyor...

Neyse ki ben 60" almışım :)
  • Benim de 670s ile birlikteliğim 2.5 yılı geçti. Bluray gibi kaliteli kaynaklarla muhteşem hala. Tek kusuru arkaplan ne kadar çok beyaz alana sahip olursa o kadar sönükleşmesi beyazların. Artık 2-3 yıl daha idare eder ardından 65"-70" bir lcd/oled artık ne denk gelirse o olur.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.