Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumu kullanip tvsini satmayi dusunen varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu tv den mevcuttur. Satabilirim

• bunu yalan olmasın zamanında 1500-2000 lıra arasında almıstım 50 ınc olanını. yok bandıng yok ısık sızması yok panel yanması yok 50hz mac ızlenmez yok plazmalar eskıdı yok kalınlıgı fazla dedıler. bu tv yı aldıktan sonrakı tek pısmanlıgım bitane de 60 ınc olanından almamam oldu.
  • escudo76 E kullanıcısına yanıt
    Selamlar tvniz kac inch ve ne kdr fiyat dusunuyosunuz?

Tesekkurler

• Arkadaşlar bende 50" olanından var memnunum ancak gündüz yansıması çok fazla ve webOS için çıkan uygulamaların Netcast için çıkmıyor olması canımı sıkıyor.

Sanmıyorum böyle bir şey olacağını ama belki bir yöntemi vardır
    TV'lerimize Netcast işletim sistemini webOS işletim sistemine upgrade etmek mümkünmüdür?

iyi forumlar
  • 10URAY 1 kullanıcısına yanıt
    Tv im 60 inç. Sıfırdan farkı yok. En ufak sorunu yok. Kutusunu dahi evin için de saklıyorum. Televizyonundan çok memnunum. Son plazma lar dan alan bir kişi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Böyle bir görüntü hiç bir tv de yok. Fakat 4k bir tv almak da istiyorum. O yüzden iyi bir fiyat verilirse satmayı düşünebilirim. Düşündüğüm fiyat 3000 tl. Sistem özel mesaj göndermeme izin vermedi. Buradan yazdim

• Arkadaşlar 60 lik model var bende . Yeni evime taşınacağım. Duvara monte etmek istiyorum. Aşkı aparatı kullanan var mi . 60 lik icin ne onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: escudo76

Tv im 60 inç. Sıfırdan farkı yok. En ufak sorunu yok. Kutusunu dahi evin için de saklıyorum. Televizyonundan çok memnunum. Son plazma lar dan alan bir kişi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Böyle bir görüntü hiç bir tv de yok. Fakat 4k bir tv almak da istiyorum. O yüzden iyi bir fiyat verilirse satmayı düşünebilirim. Düşündüğüm fiyat 3000 tl. Sistem özel mesaj göndermeme izin vermedi. Buradan yazdim

sıfır alırken 2 küsüre satılmadı mı bu cihaz ya :)
  • ilker369 kullanıcısına yanıt
    teknosadan o zaman nasıl oldugunu anlayamadıgım bir sekilde 1800 tl ye almıstım 60 PH modelini , iyiki de almısım hala canavar canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

teknosadan o zaman nasıl oldugunu anlayamadıgım bir sekilde 1800 tl ye almıstım 60 PH modelini , iyiki de almısım hala canavar canavar

o yüzden şaşırdım ben de. miadı dolmuş. efsane bir cihaz bu. üstüne kar koyup satmaya çalışılması da komik :D
  • İlk çıktığında almıştım. Birkaç uygulama sıkıntısı haricinde çok memnunum. Hala canavar gibi. Keşke bir tane daha alsaydım.

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

• Bnde 50 inc almistim cok memnunum, babamda gecen sene istemisti ama bulamadik..

• Benım tv ağ arayınca bulamıyo tv sıfırlanmıs tv anlayan varsa dönebilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanando

bunu yalan olmasın zamanında 1500-2000 lıra arasında almıstım 50 ınc olanını. yok bandıng yok ısık sızması yok panel yanması yok 50hz mac ızlenmez yok plazmalar eskıdı yok kalınlıgı fazla dedıler. bu tv yı aldıktan sonrakı tek pısmanlıgım bitane de 60 ınc olanından almamam oldu.

al benden de o kadar.
  • Bu tv nin kumandasını hangi siteden alabiliriz ? Tv aldığında almıştım 3 sene oluyor kumanda iyice gitti tuşları basmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrul52

Arkadaşlar 60 lik model var bende . Yeni evime taşınacağım. Duvara monte etmek istiyorum. Aşkı aparatı kullanan var mi . 60 lik icin ne onerirsiniz

arkadaşlar yok mu yorum yapacak
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 60 lik model var bende . Yeni evime taşınacağım. Duvara monte etmek istiyorum. Aşkı aparatı kullanan var mi . 60 lik icin ne onerirsiniz

arkadaşlar yok mu yorum yapacak

bende 50 inç var hocam
    daha önceki 42 inç lg led tv den kalan (tv nin yanında hediye vermişlerdi) duvara askı aparatıyla kullanıyorum bir sıkıntı yok.
    askı aparatı alırken dikkat edeceğiniz husus. desteklediği boyutlar 60 üstü alırsanız sıkıntı yaşamazsınız bence.
    ben eski aparatın kutunsunu atmamıştım servisle baktık 50 inç desteği var servis taktı direkt aynı aparata. bir işlem yapmadan.
  • merhaba arkadaşlar bizim ufaklık tv kenarındaki tuşları keşfetti acıp kapıyor kafasına göre bazı tvlerde çocuk kilidi var tuşları işlevsiz hale getiriyorsun bizim tvde bunun yolu var mı?
  • benım tv bıraz soluk sankı ama menuye gırınce arkadakı ekran daha cok parlaklasıyor nedenını bılen varsa yazabılırımı . ve en canlı görüntü ayarlarını paylasırmısınz
  • Merhaba arkadaşlar,

50PH670S cihazı kullanıyordum.Ben askerdeyken görüntü gitmiş, servise götürdüm (istinye-gün teknik lg yetkili servis) panel arızası olduğunu cihazın üretimi bittiği için parça bulamayacağımı,bulsamda çok pahalı olacağını,tamirininde mümkün olmadığını söyledi.Hatta çöpe at abi dedi :) Velhasıl bu tv yi çok seviyorum.Bu konuda ne yapabilirim?Fikir verecek birileri varsa çok memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.