Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuxeses

pb ye her ay geliyor neredeyse:) ama hiç bir şey de değişmiyor

Tabi PB yeni model abi (Küçükemrah.gif) :D aynen 600 mb update olunca dedim bişiler olacak. ama anlamadıgımdan herhalde,bi fark göremedim :)
  • Arkadaslar bende 60 inc olan modeli var bluetooth kulaklik baglayabilen var mi aranizda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi ben bu ürünü (50ph670s) bugün 147 TL'ye teknosadan aldım desem kimse inanmayacak hatta 30 tl turuncu puanla beraber 117 tlye geldi inanmayan gidip sorabilir fiyatını.. tabiki sıfır değil, teşhir ama mükemmel temizlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bycesurr

şimdi ben bu ürünü (50ph670s) bugün 147 TL'ye teknosadan aldım desem kimse inanmayacak hatta 30 tl turuncu puanla beraber 117 tlye geldi inanmayan gidip sorabilir fiyatını.. tabiki sıfır değil, teşhir ama mükemmel temizlikte.

Bir tane de bana bul derim ama bi kere olur o işler. Ve derim ki , bir sıfır eksik yazmışsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 60'' plazma satın alacağımız bir yer varmı ,sıfır yada 2.el olarak.'60'ph670s'' de olabilir 60 pn6500 de olabilir
  • 60'' plazma tv sini satmak isteyen olursa fiyat konusundada anlaşırsak alabiliriz
  • vay be :) plazmacılar hala yaşıyor.
  • Bir arkadaştan 60 '' plazma aldık :) , varsa 60'' plazmasını satmak isteyen fiyat konusunda anlaşırsak alabiliriz,öncelik İzmir ama izmirde yoksa başka illerden kargo yoluylada alabiliriz ( kutusu köpüğü duruyorsa )
  • Biz plazmaciyiz abi. Tıkır tıkır çalışıyor hala.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı kumandayı çaya düşürdüm :( başta biraz kafayı yedi ama son hali smart tuşu çalışmıyor. Smart'a girebileceğim başka bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

akıllı kumandayı çaya düşürdüm :( başta biraz kafayı yedi ama son hali smart tuşu çalışmıyor. Smart'a girebileceğim başka bir yer var mı?

geçmiş olsun hocam

sadece smart tuşu çalışmıyorsa kumandanın içini açıp tuşun altını ve plaketi temizlerseniz düzelebilir

ayrıca
    akıllı telefon yada tabletinize
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.tv.remoteapps
    uygulamayı yüklerseniz tv ye kumanda edebilirsiniz.
    ios kullanıyorsanız aynı isimli ios tada mevcut uygulama.
  • Teşekkür ederim.

Smart tuşu ve 123 Q menü yazan tuşlar çalışmıyor. Qmenü'yü pek kullanmıyorum zaten ama Smart tuşu baya işime yarıyor. Bilgiler ve öneri için çok teşekkür ederim deneyeceğim.
  • quote:

akıllı kumandayı çaya düşürdüm :( başta biraz kafayı yedi ama son hali smart tuşu çalışmıyor. Smart'a girebileceğim başka bir yer var mı?

Kumandayı tvnin sol alt köşesine tutuğunuz zaman smart girişi için bir yer çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

quote:

Kumandayı tvnin sol alt köşesine tutuğunuz zaman smart girişi için bir yer çıkıyor.

Evet orayı biliyorum ama orada Smart girişi yok maalesef.

Digitürk Play vs için ekrana onay işareti çiziyorum (√) bunu yapınca son kullanılanlar çıkıyor oradan hallediyorum şimdilik.
  • s.a abilerim bende creative 2+1 ses sistemi var tv'ye bağlamak istiyorum ama tvnin arkasında hoparlör girişi yok bunu nasıl bağlayabilirim yardımcı olur musunuz?(tv modeli LG 50PH670S-ZD)

• quote:

Orijinalden alıntı: memocan26

s.a abilerim bende creative 2+1 ses sistemi var tv'ye bağlamak istiyorum ama tvnin arkasında hoparlör girişi yok bunu nasıl bağlayabilirim yardımcı olur musunuz?(tv modeli LG 50PH670S-ZD)

Hocam bixim tv lerde kulaklık çıkışı olmadığından.
    Digital çıkışı analog çıkışa çevirip ses sisteminize öyle bağlamanız gerekiyor

http://www.dx.com/p/ourspop-m704-digital-to-analog-audio-converter-dac-converter-black-us-plug-273349#.WDMx82i3yrX

Ben bu ürünü kullanıp analog girişli ses sistemimi kullanıyorum.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam bir de nasıl bağlandığını resim olarak atabilir misin zahmet olmazsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan26

teşekkür ederim hocam bir de nasıl bağlandığını resim olarak atabilir misin zahmet olmazsa?

Hocam resimli
    Atamam tv duvara askı ile bağlı el girmiyor malesef.
    Tv nin arkasındaki
    Optical digital audio out kısmına optik kablo ile bu cihaza giriyorsun.
    Cihazın çıkışı pin jacka pin jack onu dönüştürücü ile ilk fotodaki sterio jack ın girecegi dişi jack a dönüştürüyorsun.
    Böle yazınca uzun gibi gelmesin 2 dakkalık işlem. Elektronik malzeme satan yerlerden çabucak bulırdun optik kablo ve çevirici jackı.

• Çevitici kabloda bu hocam
    http://www.ebay.com/itm/Steren-RCA-Female-to-Dual-RCA-Male-Y-Splitter-Adapter-Cable-255-025-/301558042803

• selam bende de lg 60pb690v var ama bazı sorunlarım var birincisi bulutlanma oldu ekranda... Bazen filme göre hiç belli olmuyor bazende çok belli oluyor.Baktım forumda 1-2 kişi toz girdiği için o sorunu yaşadıgını söylemiş kimide panelden sorun yaşadığını hangisi bilmiyorum...

orj foto

aynı foto ama photoshopda konstrastı falan kıstım bulutlanma ortaya çıksın diye

Hadi bunu geçtim iyi kötü izleniyor diğer sorunum ise ekrana bir obje geldiğinde onun çizgileri ve şekli saga sola dogru devam ediyor... Fotoğrafda ortadaki kutucugun sagından ve solundan çıkan çizgileri görebilirsiniz.

Özellikle maç izlerken çok belli oluyor yeşil saha üstünde ortaya bir reklam gelince saga sola iki yana gölgesi gibi işte devam ediyor... Hala 1 hafta garantim sürem var servis çağırıcam yarın sizce servis yapabilir mi bu sorunları ? Veya değişim yaparlar mı ? Değişseler bile ellerinde artık plazma yoktur bende plazma seven biriyim lcd istemem nasıl yapcaz bilmiyorum valla.
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.