Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
30
Favori
95.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Teknosa KDV indirimli kampanya fiyatını (3,304 TL) rekabet fiyatı göstererek Mediamarkt'dan 3,250 TL'ye LG 49UH770v satın aldım. Ürünü bugün servis getirip, kuracak. Deneyimledikçe paylaşımda bulunurum.
  •  LG 49UH770V 4K Nasıldır ?

Uf850v ile UH770V arasında 3d , subwofer ve PMI farkı var (2700 e - 2500)
    Bunların dışında 850v de Contrast Maximizer özelliği var onuna ilgili bir kaç bilgiye denk geldim

LG’nin 2016’da kullanıcıların beğenisine sunacağı HDR özellikli 4K TV’ler gelişmiş görüntü kalitesi ve çok daha güçlü özelliklerle geliyor.

LG Electronics’in en yeni ve en inovatif TV ürünleri, CES 2016 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtıldı. Tüm bu SUPER UHD TV modelleri ise gelişmiş bir görüntü ve ses kalitesiyle beraber HDR (yüksek dinamik aralık) ve LG’nin dikkat çekici ULTRA Slim tasarımını içeren özellikleri de kullanıcılarına sunuyor.

LG’nin en önde gelen modellerinden olan UH9500 ve UH9550’nin ikisi de True Black Panel ve Contrast Maximizer gibi inovasyonları içeren endüstrideki en gelişmiş IPS ekranlara sahipler. Patentli True Black Panel teknolojisi ekranda oluşan yansımaları en aza indirerek kontrast oranını geliştirirken, Contrast Maximizer özelliği ise çok daha fazla bir derinlik ve kontrast sunarak ekrandaki nesnelerin arka plandaki görüntüden oldukça rahat bir şekilde ayırt edilebilmesini sağlıyor.

• Lg 49uh770v televizyonumuz bugün kuruldu, hiçbir sıkıntısı yok, ölü piksel yok ışık sızması yok gibi duruyor ama akşam daha iyi anlarız.

UH850v ile UH770v arasında çok çok fazla fark yok, 850v'de artı olarak 3D var,ses sistemi biraz daha gelişmiş,yenileme hızı bi tık daha fazla. Ben 3D filmler çok izlemeyeceğim için bu modeli tercih ettim. Sonuçta 40 yılda 1 film bile izlemeyeceğim teknoloji için 400 500 TL fazla para vermek istemedim. Ses için 850v'nin sesini duyma şansım olmadı fakat 770v'nin sesi bana gayet yeterli geldi, sese çok takan biri değilseniz sizi de tatmin edecektir. Normal bi kullanıcı olarak benim için diğer farklarda çok önemli değildi, o nedenle 500TL cebimde kalmış oldu.

Truemotion teknolojisi mevcut, maç izledim gayet akıcıydı bi problem görmedim, altyazılarda kayma sorunu yok. Usb 3.0 girişi var. Tarayıcısından direk film-dizi sitelerinden sorunsuzca video izletiyor. Kutu içerisinden akıllı kumanda çıkıyor.

Her özelliğe taktıkça, bunda şu özellik yok bundan bu özellik yok olayına girdikçe işin içinden çıkamıyorsunuz. İlk izlenim olarak televizyondan memnunum zaman ilerledikçe sıkıntı gördüğüm noktaları yine sizlerle paylaşmaya çalışırım

• crocodils kullanıcısına yanıt
    Hocam ayağının enine ve boyuna uzunluğunu söyleyebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Hocam ayağının enine ve boyuna uzunluğunu söyleyebilirmisiniz

Genişliği 87cm, ayağı tvyi 7cm yükseltiyor, toplam yüksekliği 17cm, kavisli olan kısımın eni 5cm hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crocodils -- 25 Nisan 2016; 18:44:26 >
  • crocodils kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam ona göre sehpa alıcamda

• 42UH770V çıkacak mı acaba, biliyor musunuz?
  • hEro_ kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz hocam 43" var

• 770v nin 43 inç olmayacakmış sadece 650v de var
  • Bu media markt in bu gece gece kuşu kampanyası var diyor . Nasıl oluyor bu kampanya her urundemi indirim oluyor yoksa belirli ürünlerde mi ?

• Bunun yerine paraya kiyip 850 v modelini almanizi tavsiye ederim para yoksa samsung 6470 6570 modellerine bakin derim

• Şuan en uygun Gitti gidiyor da 3.089 TL
    http://www.epey.com/televizyon/lg-49uh770v-fiyati.html

LG 49UH770V 4K Nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 27 Nisan 2016; 16:23:37 >
  • günlük kampanyaları nerden takip edebiliriz?

tv bana iki ay sonra lazım sizce iki ay sonra alsam fiyat ucuzlar mı?
  • kibrit kullanıcısına yanıt
    kardeş mrb. bende tv araştırıyorum hemde son sürat.ama beklemedeyim.çünkü 2016 lar henüz çok yeni.alan olmuş olsa bile tam olarak net bilgiler yok şu an.ayrıca haziranda dünya kupası başlayacak o zamana kadar mutlaka indirim olur.bana kalırsa bekle derim ama tercih senin.
  • eyvallah kardeş teşekkür ederim
  • İphone ile tv'ye bağlanan oldumu , nasıl bağlanılıyor ?

• ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Android telefonla inanılmaz hızlı, lg tv plus uygulaması var ve air kumanda olmadanda telefonla kontrol edebiliyorsun kanal listesini görebiliyorsun bir çok özellik daha net olarak kullanamıyorum tvyi, kendi evime geçinçe inşallah.

• onur4008 O kullanıcısına yanıt
    Hocam androide geçirceksin yani

• mustafakarasan M kullanıcısına yanıt
    Hocam sonu V ile biten modellerde truemotion oluyo

• ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Pardon ben yanlış yazdım, önceki serilerden alışkanlık olmuş. 770V için 43" çıktı mı? Ben bir türlü bulamıyorum? Çıkmadıysa, çıkacağı konusunda bir bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.