Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
30
Favori
95.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam teşekkür ederim. Yarın bir arayayım en iyisi. Ama bu modeli araştırırken çok ucuza alanları gördüm fiyatlar neden bu kadar artmış bir fikriniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Güle güle kullanın. Evet daha detaylı incelemeler bekliyoruz mümkünse köşelerde kararma maçlarda ve hareketli görüntülerde bulutlanma banding falan oluyor mu acaba ?

Attığınız videoda çok belli olmuyor haliyle. Bir de videoda ekranınızın solt alt köşesi tam köşe değil gibi geldi orada başka bi cisim mi var acaba belli olmuyor da ?

Teşekkürler,

Köşelerde kararma, hareketli sahnelerde bulutlanma atlama vb gibi sıkıntılar yok.
    Altyazılarda, hızlı giden futbol topunda, hareketli sahnelerde problem görmedim.
    Henüz bir kaç gündür izliyoruz ve TV'de görebildiğim bir sıkıntı yok, bizi memnun etti.

-Videonun bir köşesinde tablo, diğer köşede biblo var, zaman bulabilirsem daha düzgün ve detaylı bir çekim yapacağım.

-Evde Kablo TV kullanıyoruz, o yüzden TV'nin kanal geçiş hızı için bir şey söyleyemeyeceğim.

-HD yayınlar çok iyi. Fakat SD yayınlarda da performansı beğendik.

-İnternetten film izlemedim, fakat youtube videoları gayet sorunsuz bir şekilde açılıyor.

-Screen mirroring özelliği çok iyi çalışıyor. Galaxy Note 4 telefonumdaki DigiturkPlay uygulamasını açıp, görüntüyü hiç sıkıntı olmaksızın TV'ye aktarabildim! Bu önemli bir konu :)

Size tavsiyem ürünü showroomlarda inceleyin, yanınızda test videoları götürün, deneyin ve öyle karar verin.
    İnceleme videoları yanıltıcı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydoganonur -- 22 Nisan 2016; 9:22:41 >

• Dün gece teknosa.com üzerinden 49uh770v tv siparişi verdim bugün almaya gideceğim , kuruluma çağırınca hangi testleri hangi videolarla yapmam lazım yardımcı olursanız kurulumdan sonra videolar çekebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosada 3900 mediamarkt te 3600 tl olmuş fiyatlar uçmuş bir gün içinde
  • Teknosada sabah 3599 lira olan 49uh770v ogleden sonra bir anda 3899 tl oldu. Onu gectim 49uh650v de 3899 tl. Ikiside ayni fiyat ama ozellik olarak daglar kadar fark var. Teknosa bu politikasiyla neyi hedefliyor anlamis degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: geburney

Teknosada sabah 3599 lira olan 49uh770v ogleden sonra bir anda 3899 tl oldu. Onu gectim 49uh650v de 3899 tl. Ikiside ayni fiyat ama ozellik olarak daglar kadar fark var. Teknosa bu politikasiyla neyi hedefliyor anlamis degilim.

Bir kaç gün önce 2.900 e alanlar var 1 hafta geçmeden 3900.
    Teknosa şaşırdı iyice kendini . Kime kaça satarsam hesabında mı bunlar. Bu kadar aptal satış politakası mı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 22 Nisan 2016; 15:32:16 >
  • Sanirim yaptiklari kdv indirimi kampanyasi cok talep gorunce kâr oranlari dustu. Onu tolere edebilmek icin (kampanyayi belirledikleri tarihten once bitiremeyecekleri icin) fiyatlari arttirdilar. Ne kadar dogru bir strateji yorumu size kalmis.

• bu modelin 43 ü çıkmayacak mı?
  • abovv, ne pahalanmış fiyatlar, 3200 aldığımız tv bak :) istanbulbilişimde hala 3499 tl bu arada
  • şimdiye kadar incelediklerimin en iyisi diyebilirim. ama 55" ile 49" arasında 1000tl fark var. 49" in fiyatı daha sıcak duruyor.
    sihirli kumanda da olması daha cazip kılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnckk -- 22 Nisan 2016; 16:45:30 >
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam en uygun şekilde sen aldın sanırım tv yi bana gelen çoçuklar sadece usb uydu kanallarını yüklediler başkada birşey yaptırmadım açıkcası kendin testlerini yapabilirsin bence ayrıca aşağıdaki linkteki ayarları dikkatlice yap mükemmel sonuç alıyorsun.

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh7700/settings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 22 Nisan 2016; 16:59:00 >
  • onur4008 O kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam sizinkide hayırlı olsun , ölü pixel ya da ışık sızması testi yapmadınız mı ?

• ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Sağolun testleri tabi ki de yapıldı, oldu ki gözümüzden kaçtı ve daha sonradan bulduk, ürünü internet üzerinden aldığımız için direk 14 içinde iade edebiliyoruz zaten :) garanti ile uğraşmam hocam
  • arkadaşlar teknosada bu ürün arzum dikey süpürge ile KDV indirimi sonucu 3400 şu anda.

Bakan arkadaşların bilgisine. (49")
  • Teknosa'dan 150TL mağazadan teslim indirimi + Sepette Kdv indirimiyle 3100 TL gibi bi fiyata siparişi verdik, tvnin kurulumu falan yapıldıktan sonra gerekli testleri yapıp izlenimlerimi herkesle paylaşırım
  • İyi günler. Dün Mediamarktan 3.599 TL satın aldım. Çarşamba günü kurulum yapılacak. Hangi testlerin yapılması lazım yardımcı olurmusunuz. tv alan arkadaşlara hayırlısı olsun.

• Herkese iyi aksamlar ben de bugun 55uh770v aldim sali kuracaklar alan arkadaslardan olumlu olumsuz yorumlarini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aydoganonur

quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Güle güle kullanın. Evet daha detaylı incelemeler bekliyoruz mümkünse köşelerde kararma maçlarda ve hareketli görüntülerde bulutlanma banding falan oluyor mu acaba ?

Attığınız videoda çok belli olmuyor haliyle. Bir de videoda ekranınızın solt alt köşesi tam köşe değil gibi geldi orada başka bi cisim mi var acaba belli olmuyor da ?

Teşekkürler,

Köşelerde kararma, hareketli sahnelerde bulutlanma atlama vb gibi sıkıntılar yok.
    Altyazılarda, hızlı giden futbol topunda, hareketli sahnelerde problem görmedim.
    Henüz bir kaç gündür izliyoruz ve TV'de görebildiğim bir sıkıntı yok, bizi memnun etti.

-Videonun bir köşesinde tablo, diğer köşede biblo var, zaman bulabilirsem daha düzgün ve detaylı bir çekim yapacağım.

-Evde Kablo TV kullanıyoruz, o yüzden TV'nin kanal geçiş hızı için bir şey söyleyemeyeceğim.

-HD yayınlar çok iyi. Fakat SD yayınlarda da performansı beğendik.

-İnternetten film izlemedim, fakat youtube videoları gayet sorunsuz bir şekilde açılıyor.

-Screen mirroring özelliği çok iyi çalışıyor. Galaxy Note 4 telefonumdaki DigiturkPlay uygulamasını açıp, görüntüyü hiç sıkıntı olmaksızın TV'ye aktarabildim! Bu önemli bir konu :)

Size tavsiyem ürünü showroomlarda inceleyin, yanınızda test videoları götürün, deneyin ve öyle karar verin.
    İnceleme videoları yanıltıcı olabiliyor.

Hocam tv niz hayırlı olsun... Mutlu gunlerde kullanin insallah

Bundan önce ne kullaniyordunuz paylasabilir misiniz

Benim cok merak ettigim kullandigim 8 yillik plazmadan sonra goruntulerin donuk silik gelip gelmeyecegi urunu satin aldim ama sonra pisman olmak istemiyorum acikcasi

• Gectigimiz cumartesi ben de 49uh770v aldim. Dugunum temmuzda oldugu icin bir muddet ben kutuya bakicam kutu bana bakicak heyecanla bekliycem tv nin kurulumunu:) Kullanan arkadaslar yorumlarini bizimle paylasirlarsa merakimiz biraz da olsa azalir. Beklemedeyiz

• mağazadan 49uh770v paneline baktım.
    Alttarafları baya baya ısınmışş. İleriye dönük sıkıntı olur muu?
    650v nin kilerde hiç ısınma yok...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.