Binbaşı
22 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar şuan 49" tvlerde en güzeli stabil çalışanı,sorunsuz olanı hangi model markadır?

Ben 2 sene önce Philips 49PUS6501 almıştım,aradabi kendi kendine kapanıyor,birde tv listesi berbat onun haricinde sorunum yok.
Selamlar,

philps 49pus6501 tv sahibiyim.TRT 4K daha önce vardı ama son frekans değişiminde kanal yayını alamıyorum.

TKGS ile kanal aratıyorum ama TRT 4K kanalı 12615 v 3000 olrak geliyor ve tabi görüntü yok.

Philips de kanal frekans düzeltmede yok.Doğru frekansı ekliyorum ama bulunamadı diyor.Sinyal ve kalitem %100

Konu hakında yardım edebilecek varmı?
selamlar,

tv de video test yaptım.Forumda birinin paylaştığı videoyu oynattım flash bellekten.

video özellikle ekran da görüntü atlaması varmı diye yüzüklerin efendisi filminden alınmış olan askerlerin dizilişini sırayla gösteren bir sahne.

Bu sahne esnasında askerleri gösterirken görüntü çok fena atlayarak gidiyor. Tv de mi bir problem var neden böyle yaptı anlamadım.

yardımcı olabilecek varmı acaba?
Selam arkadaşlar,

3 gün önce aldığım tv beklentilerimi karşılamadı.Kanal geçişleri çok yavaş,görüntüde LG emsaline göre daha sönük kaldı.

TV i açtım o heyecanla etiketlerini çıkarttım,kutuları köpükleri duruyor.
Bu şekilde iade mümkünmüdür?
merhabalar,

sadece 5+1 ses sistemi olarak ne alabilirim.

Filmleri tv üzerinden usb ile izliyorum.

Sadece ses olarak beni tatmin edecek 500 TL kadar hangi sistemi alabiliriz.
Arkadaşlar yeni tv geldi kurdum,

yeni taşındığım evde uydu kablosunu taktım otomatik kanal taradı ve eutelsat e7 gibi bir uydu buldu ve kanallar geldi ama dijitürk olarak geldi.Benim binada normal turksat çanak yokmu acaba o yüzden mi direk bu uydu geldi.

Gelen kanalların kalitesini beğenmedim,HD yayınlar bile benim eski samsung tv de daha canlı.

Kalite bu çanak antenden dijitürk yayından fark eder mi?

Ne yapayım yardım edin,tv kendi uydusumu kaliteli değil?

Manuel uydu eklesem turksat çıkarmı?
Selamlar,

yeni smart tv aldım yeni evde uydu kablosunu taktım tv içindeki uydu alıcısı otomatik taradı ve Dijitürk Eulsat e7 gibi bir uydu buldu.Anahtar işareti olan bir sürü kanal çıktı.

Benim binada dijitürk çanak antenimi var acaba?

Turksat yayını izleyemezmiyim?

Bu uydu ile neleri izlerim mesela TRT 4K yayını izlenebilir mi?

TElevizyon 49pus6501 philips
arkadaşlar samsunglarda olduğu gibi hazır kanal listesini nerde bulabilirim.Bu kanal listesininde istediğimiz gibi sıralamak istiyorum,kanal editör varmı ?
arkadaşlar netten tv aldım kargo ile gelecek.KArgo gelince kutu açıp kırık var mı diye bakmalımıyım?

Kutu açıldığında garanti dışı kalır mı?

Tv geldiğinde testlerini nasıl yaparım?

philips 49pus6501
Arkadaşlar sonunda Philips 49PUS6501 da karar kıldım.Son bir şey söyleyen varmı?

Ya şimdi söylesin yada sonsuza kadar sussun :)
Hakkında
Meslek: Elektronik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.378
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 308.929 (Bu ay: 1.758)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.