Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
30
Favori
95.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler Gökhan, aslına bakarsan zevk ve renk meselesi bence, 3d bana göre evde izlenmiyor oldu ki aldın 3d tv yılda kaç defa izliyeceksin? küçük ekranda 3d filmin zevkini alamıyorum ve tercihimi 770v den tarafa kullandım, tabi bunlar şahsi görüşüm,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 17 Nisan 2016; 20:41:29 >
  • 770v mod3lini 3239 liraya nasil aldiniz tv nin fiyati teknosada 3500 gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basar123 -- 18 Nisan 2016; 11:09:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basar123 B kullanıcısına yanıt
    Tv sepete ekleyip ödeme kısmına gelince fiyat üzerinden %10 indirim kampanyası var bu şekilde aldım

• onur4008 O kullanıcısına yanıt
    Birde mağazadan teslim alsanız +150 tl indirim olurdu

• Mağazadan teslimatlı aldım ama öyle bir indirim olmadı

mağazayı aradım dediğiniz indirim varmış ancak HEMEN TESLİM ürünlerde geçerliymiş yani benim depodan kargolandığı için indirim olmuyormuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 18 Nisan 2016; 15:20:19 >
  • bugün yanyana 650v 770v ve 850v yi izledim mediamarkta 850v daha canlıydı 770 ve 650 birbirine yakındı goruntu olarak sanki 850v daha alınabılır gibi geldibutcei olanlar icin
  • Sonunda teslim alabildim tv yi görünüş olarak mükemmel diyebilirim çerceve yok gibi ama tv biraz daha inçe olabilirdi
     LG 49UH770V 4K Nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 20 Nisan 2016; 21:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur4008

Sonunda teslim alabildim tv yi görünüş olarak mükemmel diyebilirim çerceve yok gibi ama tv biraz daha inçe olabilirdi

Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz

• Merhaba.
    2 ay önce teknosa.com'dan 58UF830V almıştım, boyutu büyük geldiği için cayma hakkını kullanıp 2 gün sonra geri verdim ve 48"-49"-50" boyutlu TVlere bakmaya başladım.
    O günden beri pek çok modeli inceledim. SD, HD ve 4K videolar alıp showroomlarda denemeler yaptım.
    2015 model 49 inchlik TV'leri beğenmediğim için 2016 modellerini beklemeye karar verdim.

Nihayet 2016 modeller geldi ve 49UH770V'yi teknosa.com'dan satın aldım. Servis dün kurulumunu yaptı.
    Televizyonu oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.
    Hem futbol performansını, hem de altyazıların görünümünü paylaşmak için aşağıdaki kısa videoyu çektim.
    TVnin resim modlarını da göstermeye çalıştım.

https://youtu.be/GOshTMT9D2E

Şunu net olarak söyleyeyim TV'nin performansı video görünenden daha iyi.
    Herhangi bir atlama-titreme vb yok. Beğenerek kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydoganonur -- 21 Nisan 2016; 16:24:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydoganonur

Merhaba.
    2 ay önce teknosa.com'dan 58UF830V almıştım, boyutu büyük geldiği için cayma hakkını kullanıp 2 gün sonra geri verdim ve 48"-49"-50" boyutlu TVlere bakmaya başladım.
    O günden beri pek çok modeli inceledim. SD, HD ve 4K videolar alıp showroomlarda denemeler yaptım.
    2015 model 49 inchlik TV'leri beğenmediğim için 2016 modellerini beklemeye karar verdim.

Nihayet 2016 modeller geldi ve 49UH770V'yi teknosa.com'dan satın aldım. Servis dün kurulumunu yaptı.
    Hem futbol performansını, hem de altyazıların görünümünü paylaşmak için aşağıdaki kısa videoyu çektim.

Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın.
    İnternet browser üzerinden film açıyor mu ? Hızı Nasıl ?
    Daha ayrıntılı incelemelerinizi bekliyoruz.

• Güle güle kullanın. Evet daha detaylı incelemeler bekliyoruz mümkünse köşelerde kararma maçlarda ve hareketli görüntülerde bulutlanma banding falan oluyor mu acaba ?

Attığınız videoda çok belli olmuyor haliyle. Bir de videoda ekranınızın solt alt köşesi tam köşe değil gibi geldi orada başka bi cisim mi var acaba belli olmuyor da ?
  • Eline sağlık dostum bende bu tvyi almaya karar verdim kanal geçiş hızını ve internet i de bize video ile gösterip düşüncelerini paylaşırsan çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

quote:

Orijinalden alıntı: aydoganonur

Merhaba.

Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın.
    İnternet browser üzerinden film açıyor mu ? Hızı Nasıl ?
    Daha ayrıntılı incelemelerinizi bekliyoruz.

Oldukça hızlı hocam şu anki bilgisayarımdan bile hızlı diyebilirim, ayrıca donma ve sayfadan atma bile görmedim hiç 4k videoları bile usb2.0 dan takılma donma olmadan bile oynatıyor, sadece ekran siyah iken Mouse oynattığınızdaki imlecin bulunduğu yerdeki led ler canlı yanıyor ve buda dalgalanmaya sebep oluyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 22 Nisan 2016; 0:33:09 >

• Teknosa kdv indirimi+ mağazadan teslim 49uh770v 2.900 aldım nasıl fiyat sizce arkadaşlar ?

• ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Ağaza teslimde fiyat değişmiyor bende neden olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Fiyat kaç gözüküyor hocam ?

Sizin model düşüyor ben samsung un bir modelini seçtim hemen teslim olmasına rağmen düşmüyor fiyat. Birde 43uh650v için çok şişirmişler fiyatı saçmalık resmen.

Sistem bazen kafayı yiyo evet ama ben tüm modellerde denedim düştü 48ju6470 içinde bakmıştım , 770v şu anda 650v ye göre daha hesaplı

40ju6470 için baktım düşmüyor. Hayırlı olsun tv niz bence çok iyi fiyat

Teşekkür edeirm , sizin isteğinize baktım 2033 e düşüyor en son yarın arayıp telefondan yapın bazen nette sıkıntı oluyor . Eğer turuncu indirim olana mağazadan al indiirmi yok gibi bişey yoksa onlar halledecektir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.