Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
30
Favori
95.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de geçen ay THH kararı ile iade etmiş ve paramı almıştım. Tebrikler size de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağolun

• Evet arkadaşlar aldık kullanıyoruz bayadır arkadaşında dediği gibi uncharted oynarken oldu bende de şimdi tv yi en sorunsuz şekilde kullanmak için hangi ayarları çağırmamız lazım acaba ?
  • Yaklasık 1 hafta önce 55 UH 770V modelini aldım.

Birkaç konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.

Öncelikle izlediğim kanallardan oluşan bir favori kanal düzenledim yalnız her kumandadan list tıkladıgımda tüm kanallar ekranın sağ köşesinde sıralanıyor favori kanallarım çıkmıyor kurcaladım bulamadım.

Favori kanalların orada devamlı çıkması için ne yapmam gerekiyor?

Spor ve Canlı kategorileri fazla ışıklı ve gözü rahatsız ediyor o yüzden şu an için standart seçeneğinde kullanıyorum.

Standartta şu ayarları yaparsan çok kaliteli yayın izlersin diyeceğiniz ayarlar varmıdır acaba ?

Şimdiden Tesekkürler ..

• 49 uh 770 v modelini nasıldır alınırmı
  • Merhaba arkadaşlar
    Benim TV gece kapatınca kendi kendine sesler çıkartıyor bu nasıl iş.
    Uyutmuyor beni
    Car cur çıt tak tik
    Diyor.
    Sebebi nedir.

Önceki TV de böyle sorun yoktu

• 2016da aldım. Çok memnunum. Görüntü ve ses kalitesi iyi. Webos işletim sistemi çok kullanışlı. Benim kumanda da mouse gibi ekranda imleç çıkartan türden ado ne bilmiyorum. Tvden çok uygulamalarını kullanıyorum zaten. İnternet tarayıcısından istediğin film dizi sitesini aç full hd kalitede izle, Youtube, spotify, netflix, google movie gibi uygulamalarla tv kanallarına gerek bile kalmıyor.

Yalnız şu var: ben 2016 da 2 yıl garanti + mediamarkt uzatmalı garanti şeklinde aldım. İyi ki uzatmışıö çünkü 2 yıl doşdu 2019da wifi kopmaya başladı hatta ileriki aşamada wifi açıkken tv donmaya kitlenmeye başladı. Mediamarketten servis çağırdım analart arızalanmış onu değiştirdiler. Şimdi düzeldi eskisi gibi sorunsuz çalışıyor. Garanti uzatmasan analkart 400+kdv işçilikle 500e patlardı. Bu da ek not olsun.

• Favori listesi oluşturma direk ana kanal listesini güncelle.

Tüm ayarlar - kanallar - kanal yöneticisi - tüm kanalları düzenle

• Selam arkadaşlar,
    Benim Samsung 55JS7200de de benzeri dalgalanma problemi vardı özellikle düz renklerde, normal görüntüde anlayamıyorsunuz. Ama maçlarda da belirgin hale geliyor kameranın yukarıdan hızlı sahayı gezdiği anlarda daha çok belli oluyor. Şimdi köşelerde kararma var. Bu sorun çözülebiliyor mu çünkü gözümü rahatsız etmeye başladı (Garantisi bitti)
     LG 49UH770V 4K Nasıldır ? LG 49UH770V 4K Nasıldır ? LG 49UH770V 4K Nasıldır ?

• Doğayıkoru kullanıcısına yanıt
    Bu tvnin kronik sorunlarından zaten.Panelle alakalı bi durummuş.Bende de bu tvden var sinir bozucu şekilde göz tırmalıyo maç izlerken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay_erman -- 18 Nisan 2020; 1:0:0 >
  • oktay_erman O kullanıcısına yanıt
    Yani düzeltilebilecek bişey değil mi
  • Doğayıkoru kullanıcısına yanıt
    Malesef.Kronik bi problem bu modelde ve bazı Lg modellerinde.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.