Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
30
Favori
95.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsnckk

hb de 3199 tl. alınır mı?

Bu fiyata hepsiburada satmıyor , hepsiburadanın fiyati 3599 TL, bahsettiğiniz fiyat hepsiburada da dükkanı olan "ekonomik reyon" adlı satıcı veriyor.
    Açıklama kısmına baktım lg türkiye garantili yazıyor.
  • Tekrar merhaba,

Bir süredir browser'dan dizi izliyoruz, hiç sorun yaşamadık.
    Hatta net söyleyeyim, hdfilmcehennemi ve dizimag üzerinden sorunsuz şekilde 1080P Vikings ve Game of Thrones izliyoruz.
    Internet hızınınızda sıkıntı yoksa TV problem çıkarmıyor.
  • pvnrt P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkür ederim.
    TV'ler konusunda uzman değilim, bir önceki televizyonum 6 sene önce aldığım samsung'un full hd bir modeliydi. ondan sonra bu TV şahane geldi.
    Bence en önemlisi, gidip TV'leri yerinde deneyin. Flash belleğe bir kaç HD, SD ve maç videosu örneği atın, showroomdaki tvlerde deneyip kararı öyle verin.
  • CANBABA34 C kullanıcısına yanıt
    Yanıltıcı olmasın UF830'u pek kullanmadan iade ettik, onunla kıyaslamam mümkün değil.
    Fakat UH770V için deneyimlediğim bir olumsuzluk olmadı. Hatta aynısından kardeşime de aldık. Memnunuz.
  • Bende bugun aldim yarin kurulum yapilacak deneyimlerimi paylasirim cihazin gercek paneli 200hz diye duydum dogru mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

Bende bugun aldim yarin kurulum yapilacak deneyimlerimi paylasirim cihazin gercek paneli 200hz diye duydum dogru mu acaba?

Ne kadara aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DjSerkanK

quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

Bende bugun aldim yarin kurulum yapilacak deneyimlerimi paylasirim cihazin gercek paneli 200hz diye duydum dogru mu acaba?

Ne kadara aldınız?

3150 ye pesin nurs diye bir magazadan lg garantili yeri bayrampasa tek merkez avmde sahibindende ilanlari var.

• N11'de şu an tık hızında 200 TL indirim ile 2949 TL'ye geliyor. Worldcard'ı olanlara da 50 TL puan hediye. Ben şu an TV'ye yürüyorum

Düzenleme: Satışmatik satıcısından aldım. ilanda aynı gün kargolanır yazıyor ve satıcı yorumları gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motherannorthe -- 18 Mayıs 2016; 11:40:23 >
  • Bende N11'den şu an tık hızında 200 TL indirim ile 2949 TL'ye aldım.
    n11 de satışmatik adlı kullanıcıdan sipariş verdim 16 gibi ve kargoya verildi bugün.
    Aldıktan sonra gördümki satıcı oturduğum yerdeki avm içinde kocaman bir lg mağazası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 18 Mayıs 2016; 20:46:50 >
  • merhabalar n11 kampanyasından bugün satın aldım bu modeli,cihaz geldiğin de yada servis kurulumu yaparken dikkat etmemiz gereken bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjSerkanK

Bende N11'den şu an tık hızında 200 TL indirim ile 2949 TL'ye aldım.
    n11 de satışmatik adlı kullanıcıdan sipariş verdim 16 gibi ve kargoya verildi bugün.
    Aldıktan sonra gördümki satıcı oturduğum yerdeki avm içinde kocaman bir lg mağazası.

200 TL indirim nedir acaba n11 den pek alışveriş yapmadım da bu televizyonu almak istiyorum ben de aynı satıcıdan :)
  • Up

• Bence iyi ama

• Ürün hakkında hem görsellikle (fotoğraf,video vs.) hem de açıklayıcı bir yazıyla bilgi verebilecek hayırseverler var mıdır acaba ?

*Günlük kanallardaki görüntü nasıldır?

**HD olmayan Ntv Spor yayınındaki maçı düşündüğümüzde değişim ne kadar etkilidir ?

***Extra bir soru olarak 4K uydu alıcı fiyatları bu kadar pahalıyken ilerde d-smart, digiturk vs. bunları çok çok daha pahalıya satmayacak mı nasıl başa çıkacağız bunlarla?
  • candas19 C kullanıcısına yanıt
    O gün n11 de bir kampanya vardi, sadece o gun geçerli 3bin tl lik alışverişler de 200 tl indirim vardı.
    Bu yüzden 2949 tl ye alabildik.
    Satıcı kesinlikle güvenilir resmi lg yetkilisi.
    Diğer saticilar ile karıştırmayın.

• Anladım teşekkürler. Acaba haberli mi oluyor habersiz mi bu indirimler sürekli takip etmek mi lazım? Ayrıca sizin görüşleriniz nedir TV hakkında?

• candas19 C kullanıcısına yanıt
    Her gün siteye girip bakmalısınız.Bu tutarda olmasada sürekli kampanya yapıyorlar.
    Tv cok guzel memnunum ama detaylı inceleyemedim henüz.

• Epey internet sitesinde özelliklere bakınca bazı dosya formatları yok mesela mkv desteklemiyor alan arkadaşlar bu şekilde birşeyle karşılaştımi gelen güncellemeyle bu giderilmisde olabilir bilmiyorum bilen var bu konu hakkında bilgisi olan

• cok az video formati destegi ile altyazı destegi var. mkv video deneyen oldu mu?

• Arkadaşlar,
    Tv kurulumu yapıldı ancak servis ayarlarla ilgili bir şey yapmadı.
    Evde diğitürk aboneliğim var , hdmı dan bağladım.
    Resim modu hangi ayarlarda kalmalı ? ( Standart mı? Canlı mı ? Eco mu? )
    Bu seçimi yaptıktan sonra özelleştirmede bir çok seçenek var, onlar sizde nasıl ? ( Arka ışık 100 , kontrast 95,parlaklık,vb ayarlar )
    Sonra resim modu ayarlarında Trumotion ayarı ( berrak mı olmalı ? prüssüz mü ? )

Bu ayarlar sanırım her hdmı da farklı oluyor.
    Sizler hangi resim modunu kullanıyorsunuz ve ayarları paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.