Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun nihayet Exxen’de yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leyla ile Mecnun nihayet Exxen’de yayında

Türk dizi tarihinin en iyi yapımlarından birisi olarak gösterilen Leyla ile Mecnun yeniden ekranlara döndü. Exxen projesi olarak başlayan dizinin ilk bölümü dün itibariyle erişime açıldı. 

Leyla ile Mecnun huzurlarınızda

Yönetmenliğini Onur Ünlü, senaristliğini ise Burak Aksak’ın yaptığı Leyla ile Mecnun son olaylardan sekiz sene sonrasını anlatıyor. Erdal Bakkal’ın kapanması ile dağılan mahalleyi kendi çölünde kaybolan Mecnun yeniden toparlamaya çalışacak.

Ayrıca Bkz.Google ve Microsoft'tan siber güvenliğe 30 milyar dolarlık yatırım

Dizi tam kadro olarak dönüyor ancak yeni Leyla karakterini Deniz Işın canlandırıyor. Dün itibariyle birinci bölüm yayınlanmış durumda. Diğer platformların aksine her Cuma günü bir bölüm ekranlara gelecek. 

• Bu güne kadar 4 dizinin mizahına güldüm. Avrupa yakası, Kardeş Payı, İşler Güçler ve Leyla ile Mecnun. Bunlar Türk dizi tarihinin en iyileri. Aralarından açık ara fakla en iyisi LM. Bu yüzden dizinin fanları eğer devam etmesini istiyorsa hemen exxenden izleyin.

İlk bölümde dizinin ortalama kalitesini yakalayamadığını düşünüyorum ama yeni bölümleriyle düzelecektir.

Acun bir de Burhan Altıntop dizisi yapsa tadından yenmez.

Sırf bunun için aldım üyeliği, özlemişim. Sonra 2 gün sonra ağlıyorlar niye bitiyor bu dizi diye. Desteklemek istiyorsanız alacaksınız arkadaş. Yeni Leylayıda beğendim. "Çok sevdiğiniz" diğer platformlar sevilen diziler için kılını kıpırdatmadı, bide bu açıda düşünün. En azından çaba gösteren bir platform.

Leyla ile mecnun kitlesini anlamak mümkün değil. Diğer platformlara abonelikleri olan koyu fanları bile kaçak göçek izleme peşinde. Çok sevdiğiniz diğer platformlar yaptırsaymış o zaman diziyi. 1 yıl sonraya abonelik alırım diyenler olmuş, o zamana dizi biter.

• Hiç izlemedimciler damlar birazdan :)

• Hiç izlemedim :D

• Hiç izlemedim. İzler miyim bilmem

• 30 Bölüm olsun exxen üyeliği alıp tek seferde izleyeceğim. :))
    Sanırım 2022 Haziran gibi izlerim

• Tüm bölümlerini izledim, ayrı bir kafası var tamam ama fanlarının abarttığı kadar saran bir dizi değil. Leyla ile mecnun'un gereksiz bir kitlesi var anlamak mümkün değil. İlk bölüm diye sanırım fazla abartmadan girmişler. İleriki bölümlerde absürtlük dozu artarsa izlerim.

• Bu güne kadar 4 dizinin mizahına güldüm. Avrupa yakası, Kardeş Payı, İşler Güçler ve Leyla ile Mecnun. Bunlar Türk dizi tarihinin en iyileri. Aralarından açık ara fakla en iyisi LM. Bu yüzden dizinin fanları eğer devam etmesini istiyorsa hemen exxenden izleyin.

İlk bölümde dizinin ortalama kalitesini yakalayamadığını düşünüyorum ama yeni bölümleriyle düzelecektir.

Acun bir de Burhan Altıntop dizisi yapsa tadından yenmez.

• bu diziyi izleyip sarmadı diyen adam ile dostluk arkadaşlık hatta akrabalık bağlarınızı dahi siliniz. ytd

• Exxen değer mi ya kaçak izlenirse ne güzel olur. O aptal platformu almak istemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Leyle ile mecnun ile bence herkesin hayalini gerçekleştirdi exxen. İçerde konuşanlar, gibi, tolga show gibi eğlenceli içerikler ve avrupa maçlarıda varmış. Şiddetle tavsiye edeerim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ctntas C kullanıcısına yanıt
    O zaman gene Selçuk Aydemir işi olan "Üsküdara giderken" dizisini öneririm. sana.https://www.youtube.com/watch?v=iPFDdN8mAcg

• Acuna dolaylı yoldan youtuber çoluk çocuğa esere vs. para kaptırmam.

• Yalnız acun özellikle Leyla İle Mecnun dizisinde telif sinyallerini epey bi genişletti :) torrent e bile 12 saat içinde telif attı :)

• Çok izlemek istememe rağmen Acun a bir kuruş bile vermem korsan da izlemek istemiyorum yani izlemeyeceğim artık.

• Exxen'e para vermem diyenler Netflix'te lbgt ve feminizm propagandalarına maruz kalmayı sürdürebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 4 Eylül 2021; 23:19:6 >
  • veteriner69 kullanıcısına yanıt
    geniş aileyi unutmamak lazım oda güzeldi...

• Sırf bunun için aldım üyeliği, özlemişim. Sonra 2 gün sonra ağlıyorlar niye bitiyor bu dizi diye. Desteklemek istiyorsanız alacaksınız arkadaş. Yeni Leylayıda beğendim. "Çok sevdiğiniz" diğer platformlar sevilen diziler için kılını kıpırdatmadı, bide bu açıda düşünün. En azından çaba gösteren bir platform.

Leyla ile mecnun kitlesini anlamak mümkün değil. Diğer platformlara abonelikleri olan koyu fanları bile kaçak göçek izleme peşinde. Çok sevdiğiniz diğer platformlar yaptırsaymış o zaman diziyi. 1 yıl sonraya abonelik alırım diyenler olmuş, o zamana dizi biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 5 Eylül 2021; 2:49:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millet sevdiği diziyi bile korsan izleme peşinde sonra yeni sezonu gelmeyince ağlarsınız. Blutv de sanırım behzat ç yi yeniden çekmişti ama devamı gelmemişti. Herhalde istenilen etkiyi yaratmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.