Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun nihayet Exxen’de yayında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiç izlemeyenler için büyük kayıp. Başta bir iki bölüm bu ne saçmalık dersin ama ritme ayak uydurca keyifle izlenecek harika bir yapımdır. Umarım yeni sezon aynı ruha sahiptir. Ama bizler 8 sene öncesinin kafasına sahip değiliz bakıp gorelimmm. Leyla ile Mecnun ekibine başarılar dilerim....

• Exxen in fiyatı yıllık 10 TL olsa alırım yalan yok. Yıllık 10 TL nin üzeri ise benim için çok pahalı. Bazı kişiler ise para vermemek için internetten kaçak izliyorlar. Burdan kaçak izleyen kişileri kınıyorum. öyle şeyler ayıp.

• tamam acunu ben de sevmem ama düşman gibi de bakmayın ya exxen de bu ülkenin malıdır sonuçta. beğendiğiniz içerik varsa alın yoksa almayın niye böyle "acun kitlesi" diyip yeriyorsunuz insanları anlamıyorum. bu acun size ne etti :)

• Netflixden bile bazı zamanlar sıkılan ben Exxeni indireceğimi hiç sanmıyorum.

• Hiç izlememiştim yeni bşaladım izlemeye 40lardayım sanırım. Türk tarihinin en iyi komedi dizisi diyebilirm. Yok avrupa yakası yok kardeş payı diyenlere kafam girsin diyorum.Bu çok ayrı bi seviye.Ek olarak şeymaya nafaka verme niyetim yok diyenler varsa bana ulaşsın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romedon -- 6 Eylül 2021; 14:6:28 >
  • hiç izlemedim gerekte duymuyorum. espriler hiç komik degil zorlama

• Bi Kaygısızlar değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar korsan izleyerek leyla ve mecnuna destek yerine kostek oluyorsunuz. Siz ne kadar resmi olarak sitesinden izlerseniz dizi o kadar uzun sure cekilir

• Aylık 10tl veremeyecekleri anlarım ama vermeyenleri anlamam. Tabi sözüm L&M sevenleri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

hiç izlemedim gerekte duymuyorum. espriler hiç komik degil zorlama

Aynen birader sen de zorlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezon güzeldi sonra sarmamıştı esasen beni

benzer diziler çıkıyor onlara bakın

-dünya hali

-tutunamayanlar(kaldırıldı mı bitti mi karıştı koronadan)

• Hadi Hayırlısı

• İlk bölümü izledim iyi olmasada fena değildi.Gözlüklü çocuk hiç olmamış.Antipatik Z kuşağı genci gibi.
    Kubilayda aşırı sinirliydi sevimli tarafı yoktu.
    Biraz düzeltmelerle daha iyi bölümler gelecektir diye umut ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • romedon kullanıcısına yanıt
    Nafaka mı tövbe vermem usta

• Hem L&M isteriz hem de ayda 10 TL vermem ....

Kardeş o zaman ağlamayacaksın L&M ,Behzat Ç diye.

Korsan izlersen adam niye o kadar para harcasın.Sakız olmuş 10 TL

• Exxen alıp LM yi izledim. Bi sigara parası. Hatta değil bile lan. 10 tl ye sigara mi var kaldi :Ddd

• Leyla ile Mecnun için bende üye oldum. Birçok platform üyesi olduğum için birde Exxen almam diyordum ama Leyla ile Mecnun hatırına üye oldum. Leyla ile Mecnun devam ettiği sürece aboneliğimde devam eder. Aylık 5 lira bir şey değil, bir otobüse minibüse biniyoruz kısa mesafe bile gitsek 4-5 lira ödüyoruz.

Reklamdan şikayetçiyim ama, izleme esnasında çok fazla reklam çıkıyor. Reklamı biraz azaltırlarsa çok iyi olur, tam en komik anında pat diye 20-30 saniyelik reklam giriyor ve atlama imkanı verilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.