Teğmen
09 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 157 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar kitaplar çok pahalı, bunların renkli pdflerni bulabileceğim bir fotokobici var mı acaba, örnek olarak Woelfel Dental Anatomi kitabı... diş hekimliği okuyan üst sınıf cengaverleri bekliyorum
Diş hekimliği dondurup hazırlanmayı düşünüyorum, okulu dondurmak kolay mıdır veya dondurma sonrası direkt kaldığımız yerden mi başlıyoruz bilgisi olan var mı acaba
Hayalim hep tıp veya Diş Hekimliği kazanmaktı, tıp biraz daha ağır basıyordu. Diş geliyor bu yıl. İlk yıl okuyup, ısınmaya çalışıp ısınamazsam, 2. Yıl dondurup çalışmak mantıklı mı yapıp da çok daha iyi sıralama yapam var mıdır acaba
İlk yıl 52k sıralama yaptım,
Bu yıl 28k sıralama yaptı, tamamen dikkatsizlikten dolayı 2 biyo sorusunu yanlış yere kodlamışım ederim kesinlikle bu değildi.Yorumlarınızı bekliyorum
Kontenjan artışlarını düşünürsek benim sırlamam 28073 Atatürk diş 27 bin küsürle almış oluru var mı?
Arkadaşlar sayısal şu sıralamaya bakın çıldırcam 95 obp yerleştirme biyo 2 soru fazladan yanlış gelmiş bir de
Ayt yi 5 6 defa kontrol etim ama tyt etmedim. Matı önce geo gibi saçma şekilde çözdüm ve korkuyorum kaydırma yapmaktan. Hele türkçeyi kaydırma korkusu beni benden alıyor var mı benden başka bunu yaşayan dertdaşlarım
83 85 arası tyt 73,75 veya 75 ayt obp 95,7 geçen yıl 8 9k arası gelmiş
Tyt netim 83 85 arası Ayt netim 73,75 - 75 obp 95,6 kaç k gelir hanımlar beyler(kötümseri de iyimseri çekimseri de yorum yapsın pls)
Kaç k gelir arkadaşlar
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.307
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 770)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.412 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.