Şimdi Ara

Levent Gültekin Canlı Yayında Akp'li Gazeteciyi AdetaSamar oglanina Çevirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internethaberde yazardı 3 sene öncesine kadar siteyi takip ederdim.. hertarafını reklama boğup kralcı anlayışa sahip siteyi akroller işgal edince ayrılmak zorunda kaldık. Yazarda ayrılmış sonra galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 724SATINAL -- 6 Ağustos 2016; 17:01:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuna doğru iyi dinleyin eleştiriyi yiyince rahim er(akp'li) hemen sen niye kendi ülkene muğbersin(küskün) gibi bişey diyor resmen adamı zan altında bırakıyor.klasik şeçmen işte eleştiriye karşılık veremeyince hemen vatan hainliğine çekiyor beyinsiz. eleştiren adamın söylediği herşeyde doğru helal olsun lafını vermiş çomara
  • :D klasık osmanlıcılık hayallerı ıle yasayan rasım begggggggggggggggg
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle aynen

yaptıkları gerçekleri yüzlerine vurunca hemen sen hainsin sen teröristsin sen söylesin sen böylesin oluyor millette bunları desteklemek için uğraşıyor :D tam komedi
  • Aynı sitede şuna rastladım.
    http://sonkale.tv/allah-ile-aldatmak-38-saniyeden-donrasina-dikkat

Acı bize Mahmut hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 6 Ağustos 2016; 19:14:32 >

• adam çat çat sormuş sorulması gereken soruları iyi karşısındaki adam kandırıldık dememiş
  • çakma ahmet hakan
  • Tipik akpartili bir gazeteciyi izledik...

Gerçi bunlar Hilal Kaplan gibi " Türk bayrağı, Türkiye bayrağı denmesin, Demirtaş'ın dediği gibi Devlet bayrağı densin" diyenleri takip eden kişiler ne bekliyorsunuz...

Ama bakıyoruz şimdi onlardan Türkçü yok ortalıkta...

Şimdi de demokrat ve demokrasi bekçisi oldu arkadaşlar.. Lan arkadaş sen düne kadar şeriat güzellemeleri yapıyordun

Fb'li futbolcu diego bile bunlar kadar dönmüyor
  • Adam çok iyi konuşuyormuş. Kilit soru..

Ülkede ne olursa biz iktidarı sorumlu tutacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Adam çok iyi konuşuyormuş. Kilit soru..

Ülkede ne olursa biz iktidarı sorumlu tutacaz?

akpliye beyin.dll hatasi verdirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 724SATINAL

internethaberde yazardı 3 sene öncesine kadar siteyi takip ederdim.. hertarafını reklama boğup kralcı anlayışa sahip siteyi akroller işgal edince ayrılmak zorunda kaldık. Yazarda ayrılmış sonra galiba

Diken.org da yaziyor suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak su adama hicbir akpli cevap veremez. Bunlar tartismada cevap veremeyince de konuyu saptirirlar. Bir de milli gelirden bahsetmis. İstatistiklere bakin 2008 den beri azaliyor kisi basina dusen milli gelir. Yani onda da ovunulecek bir sey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada cnn e çıkıyor bazen dinliyorum şurda akpye karşı bizim yazdıklarımızdan farklı bir şey söylemiyor..Ciddi diyorum bak bu adamdan daha iyi kilit noktalara deyinen kişiler var bu forumda..Yalnız bizler normal vatandaş olunca kimse iplemiyor bunun gibi gazeticiler felan çıkınca aaaa adam çok doğru diyoruz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.