Şimdi Ara

Lenovo Vibe z2pro(k920pro) (28.05.2016) TR Modu / 4.5G / VR box video / CMrom / Unbrick / imei / root / radyo (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.176
Cevap
22
Favori
52.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Çin versiyonu K920 telefonumun anakartı bozulduğundan anakart değiştireceğim fakat Avrupa versiyonu buldum. Çin versiyonunda her iki SIM kart için aynı(tek) IMEI numarası var ve BTHK'da kayıtlı. Yeni taktığım Avrupa versiyonu anakartta 2 farklı IMEI numarası olacak bildiğim kadarıyla. Bu durumda Avrupa versiyondaki farklı iki IMEI numarasını, Hex editor ile kayıtlı olan tek IMEI numara olarak değiştirme şansım var mı yoksa problem mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkantut -- 4 Nisan 2017; 12:25:28 >
  • Arkadaşlar lenovo z2 pro ya muı8 rom yüklenir mi yüklersem sıkıntı olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam whatsapp gurubumuz var k920 kullanıcıları olarak katılmak isterseniz no gönderin.
    Frantisheq in yaptıgı miui 8 rom var ben daha önce yükledim pek stabil değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel mesaj attım
  • Arkadaşlar lenovo k920 pro telefonumun hoparlörü çalışmıyordu.cok ugrastim ama yapamadim.teknik servise götürdüm. Anakart üzerindeki ses entegresinin bozuk olduğunu söylediler. Malesef o entegre hiçbir yerde yok.elinizde eski ya da bozuk anakart varsa irtibat kurabilir misiniz. Ya da o entegreyi nasil temin edebilirim bir yol gösterebilir misiniz???

• arkadaşlar telefon bricked oldu ne ışık yanıyor nede pc bağlantısı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum
  • Arkadaslar bendeki z2 pro cin urunu ve wifi cekim kalitesi iyi degil. Kardesimde lenovo z2 pro var. Turkiye garantili. Onun telefonunun Wifi cekimi iyi. Acaba yazilim ile mi ilgili. Wifi cekim kalitesi icin ne yapabilirim.

• blntmsl kullanıcısına yanıt
    Bende lenovo p1 vardı acaba bu saatten sonra z2 pro ya geçiş yapilirmi malum piyasada okadar yeni telefon ciktiki hızlı şarj yok sanırım kaç saatte şarj oluyor bide acaba kaç saat ekran. Suresi alıyorsunuz hiç denedinizmi

• Merhaba arkadaşlar bende bugün vibe z2 pro alarak aranıza katıldım.Android sürümü 5.0.2.Önerebileceğiniz rom var mıdır cm gibi saf android olmayan mm veya nougat ?

• SIM 2 slotunda 3G bağlantısını nasıl yaparız, internette araştırdım ve forum sayfalarında her iki SIM slotunda da 3G/4G bağlantısını kullanabilenler varmış.
  • ozkantut O kullanıcısına yanıt
    avrupa versiyonunda da çin versiyonunda da böyle bir destek yok diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artkadaşlar, şanssızlığım devam etmekte. Telefon tepkisizdi ve dead brick olmuştu ben de internetten çalışır durumda fakat "sadece SIM 2 yuvası çalışan, kullanılmış bir anakart satın aldım. Anakartı telefona taktım fakat SIM 2 de çalışmıyor, Bootloader modunda hw test yaptım ve SIM: Fail yazıyor zaten. Bu durumda yeni aldığım anakarttaki EMMC'yi benim eski-ölü anakarta taktırsam eski anakartım çalışır mı? Yoksa bu tarz durumlarda (telefonu hiçbir bilgisayar görmüyor) sadece EMMC değişmek yeterli olmaz mı? Bu arada çalışmayan anakartım CN yeni aldığım anakart EU versiyon.
  • Arkadaşlar, unlock bootloader yapamıyorum, hata veriyor. Qfil ile bu konuda söylenenleri yapıyorum ama "Download Fail:Sahara FailDeğer null olamaz." şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum. Cihazı root yaptım, supersu otomatik yüklendi fakat dediğim gibi daha ileriye gidemedim. QFIL ile s288 rom yüklemek istediğimde de aynı hatayı alıyorum.
  • Telefon kendi kedine son görüşülen kişiyi arıyor kaç aydır ve youtube da video izlerken videoyu durduruyor bu gibi sorunlarla karşılaşan var mı?Bi ara factory reset attım düzeldi şuan tekrar sorun yaşıyorum.
  • erdem hocam, bülent hocam ikinci sim de 3g kullanıyor lineage os de
  • Modem flaşlarken permission denied hatası alıyorum.Cihaz rootlu ve LineageOs yüklü.
  • arkadaşlar linklerde ölü olanlar var mesela cm 13 yüklenişinde ki rom recovery vs dosyalara ulaşamıyorum. başka yerlerden de aradım bulamadım yardımcı olur musunuz ?
  • [ROM][7.1.2][OFFICIAL] LineageOS 14.1 Arkadaşlar bunu deniyen var mı youtube videosu burada baya iyi duruyor..
    https://youtu.be/Eg0uh36knLc

linkleri
    https://forum.xda-developers.com/k920

https://forum.xda-developers.com/k920/development/rom-cyanogenmod-14-1-t3488879

• RichesMen kullanıcısına yanıt
    Ben lineageos 14.1 kullanıyorum uzun zamandır.
    R.Remix,miui denemişliğimde var en iyisi lineage.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blntmsl kullanıcısına yanıt
    ben yüklemek istiyorum ama cesaret edemiyorum daha önce çok rom yükledim ama ne bileyim :)

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.