Şimdi Ara

Lenovo Vibe z2pro(k920pro) (28.05.2016) TR Modu / 4.5G / VR box video / CMrom / Unbrick / imei / root / radyo (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
22
Favori
52.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak bende zuk z1 var bootladeri açarken soft brick oldu twrpyi yüklemeyi başardım şu ana twrp yüklü şarz da almaya başladı android yazısında kalıyor oylecene hareket yok twrp ye donebiliyorum nasıl rom atabilirim cihazıma yeterli anlatım bulamadım maalesef ,veya bu cihaza uygun otg bulursam Otg den rom kurabilirmiyim yani twrp görür mu usb pc,ye takılı otg işaretini koyamıyorum cihaza ,,bana bir yardımcı olun lütfen...ingilie bulduklarım da bana yardımcı olamıyor burada mukemmel anlatımlar var ama benim cihaz başka ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 6 Ocak 2017; 22:27:46 >
  • sahanemir kullanıcısına yanıt
    Hemen idareden cm romlarindan indir otg ile flashla.
    Tekin hafızasına dokunmadan yap.
    Dalvik, Cache, sistem ve data işaretle flashla sonra kaldığın yerden devam edersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Usb ile pc'ye bağlı iken otg'ye tik koyulmaz zaten. Benim bildiğim pc'den rom yüklemek için twrp değil bootloader menüsünü açmak gerekiyor. O da telefon kapalıyken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak açılan bir menü.

Pc varsa ve telefonu pc'ye göstermeyi başarırsan otg dönüştürücü araman gerekmeyecek. Ve otg desteklediğini düşünüyorum. Lenovo p1 ile pek farkı yoktur diye yazdım
    Lenovo zuk 1 için stabil sürüm bunu kutunuz indirip.

https://forum.xda-developers.com/zuk-z1/development/rom-miui-v8-heavenke-t3487820

• Teşekkür e ederim arkadaşlar evet bootlader menusune gelebiliyorum. Pc.den cihaz içine giremiyorum ama enteresan olan mesela twrp flaşlayabiliyorum içine girsem bir rom atsam yetecek zaten acaba başka cihazlarla mı denesem !
  • K920_288_160224_row
    Batarya test sonuclarim. Daha iyisini alan varsa mesaj bekliyorum.

Şarj yüzde 5 kaldı.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu yaptım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda çok teşekkür ederim bana üşenmeden verdiğiniz bilgiler için...
    Rica ederiz.

• Baska bir usb,den pcden denedim cihazın içini gördü rom yükledim ve açıldı cihaz ama tabii,ki twrp,gitti bootlader de kapandı açmak lazım gene 🙂
    Hocam zuk 1 konusuna bakın. Elimde öyle bı tel olmadığı için, pek yardımcı olamıyorum.

• Zuk z1 konusu olsa 😊:)
  • Evet an itibari ile rom,ları deniyorum alakanız için herkese teşekkür ederim sağolun...

• Miui8 rom stabil şuan için sadece gapps installer apk kuracaksınız flash atmamaniz lazım.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.
    Şuan cm 14.1 kullanıyorum üzerine nasıl yüklemem lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 8 ( Android 6.0.1)
    Linkler Aşağıda

Bootloader açık ve twrp yüklü olması gerek

Ana sayfaya eklenirse güzel olur.

Wipe'leri yapıp Romu flaşlayın açılış 10 dk kadar sürüyor.
    Sim kilit şifreniz yoksa romu flaşlamadan önce şifre koyun yoksa sim kart bulunamadı hatası veriyor.

Gapps için ikinci linkteki installeri normal apk olarak kurup yeşil butona basın toplam 5 adet apk kuracak ve en sonunda google playi anasayfaya atacak.

Rom oldukça stabildir henüz hatayla karşılaşmadım ve oldukça hızlı.

miui rom sevenler veya farklı bir şeyler arayanlar kaçırmasın.

Rom linki:https://mega.nz/#!wIRnCSBQ!Fg35MuXKlfq_7_czDX8Ilf-9otVbF8RKlKB1wKwbrAE
    Google Play İnstaller :https://www.androidfilehost.com/?fid=24499762636004910

@

• quote:

Orijinalden alıntı: blntmsl

Merhaba hocam.
    Şuan cm 14.1 kullanıyorum üzerine nasıl yüklemem lazım?

Yönergeleri bir önceki mesajımda yazdım normal flaşlayın cm 14 de olmanız farketmez sadece sime şifre koyun flaşlamadan önce. Herhangi bir hata falan alırsanız özel mesajla ulaşın.
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık.

• Evet şuan miui 8 ile aldığım ekran süresi yoğun kullanım hiç ekranı kapatmadan oyun oynadım sosyal ağlar ve internet.
    4.50 dakika ve yüzde 2 kalan şarj..
    En iyi rom hatasız rom budur.
    Miui seçmenin sepebleri
    1 arayüz çok iyi
    2 sınma YOK
    3 Sarj oldukça iyi 4.50 dakika (YOGUN KULLANİMDA)
    4 EN STABİL ROM OLMUS.
    5 HİZLİ SARJ OZELLİGİ VAR.
    6 EKRAN DPİ AYARİ MENUDE VAR. İSİNİZİ GOREBİLİR EN İDEAL ALT LİMİT 440 DPİ DİR.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.