Şimdi Ara

Lenovo Vibe z2pro(k920pro) (28.05.2016) TR Modu / 4.5G / VR box video / CMrom / Unbrick / imei / root / radyo (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.176
Cevap
22
Favori
52.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stabilizasyon konusunda oldukça iyi.
    Bir de ilk yüklemeden sonra Ayarlar-Stock setting-LiveDisplay altinda Display modu kapatılırsa daha iyi olur. Diğer türlü sarımtırak bir renk hakim oluyor. Özellikle gündüzleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    Yonergeleri aynen yaptim ama romu flashlayinca hata veriyor.
    Reboot ediyorum boot ekranindan ileri gitmiyor.
    Sorun ne olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blntmsl kullanıcısına yanıt
    Flash ekranında nasıl bir hata veriyor hatırlıyor musun kırmızı renk mıydı hata. hatayi yüklemeye başlayınca hemen mı verdi yoksa ortalarda mı. bir de Bot ekranı 10 dk kadar sürüyor beklediniz mı.

Cm den geçtiniz sanırım. Eğer öyle ise otg hariç tüm wipeleri temizleyin manuel.olarak yapın bunu, twrp ekranında. sonra twrp ekranında iken teli PC y bağlayınca PC hafızayı görecek miui romu tele atıp teli PC den çekip öyle flaslayin. Büyük ihtimal ile sistemi wipe yapmadığınız için hata aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 8 Ocak 2017; 5:53:7 >
    evet aldığım hata kırmızı renk.
    dalvik
    system
    data
    cache
    bu dördüne tik atıp yaptım.
    zip ile alakalı bir hata sanırım.
    dosyayı bozukmu indirdim acaba deyip romu 2. kez indirdim yine aynı.

Hocam twrp kaç yüklü sizde?

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    3.0.2.2 yüklü hocam.

• https://yadi.sk/d/V7AHKNjNtJiR2

Burada 2.8.7.7 kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: blntmsl

3.0.2.2 yüklü hocam.

Hocam dediğim gibi otg yi bırakacak şekilde wipe yapın sonra sd kartı da wipe yapın daha sonra twrp ekranında cihazı pc ye bağlayın hafızayı görecek o şekilde romu içine atıp flaşlayın..

Eğer olmazsa baştan row 288 kurup bootloaderi açıp twrp yükle daha sonra miui flaşla.
    Fakat ben cm den de stock romdan da miui ye geçtim sıkıntı olmamıştı.
    Sizin twrp sürüm kaç hocam

Ben 2.7 ile de yaptım 3.0 ile de sorun çıkmadı.

• Lenovo Vibe WhatsApp app grubu için lütfen mesaj atınız.
    Malum az kişiyiz en azından online yardımlaşma romlar foto şarj vs konuşuyoruz.

• kardes benim tlf lenovo k920 pro sistem cöktü cynegmod rom yükledim fakat orjinali gibi olmadı adres bilgilerinizle size kargo etsem orjinal rom yükleyebilirmisiniz
  • Arkadaşlar ben telefonu 2. el aldım üzerinde 4.4.2 var ve supersu yüklü. Ben telefonu 1 senedir kullanıyorum baya yavaşladı sarj süresi azaldı yeniden başlatıyor arada sırada kendini.

Ben bütün konuyu okudum fakat hangi adımları gerçekleştireceğimi anlamadım bir sürü şart ve yönerge var.
    Mesela ben telefonumda twrp,recovery, kilit açık/kapalı. Vs hiçbir şey bilmiyorum. Telefonumun hangi durumadır bunu bilmiyorum. Hangi yönergeyi yada nerden başlayacağımı hiç anlamadım. Amacım telefonumu son güncel sürümde tutmak ve yazılımı yenilemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suheylbas

Arkadaşlar ben telefonu 2. el aldım üzerinde 4.4.2 var ve supersu yüklü. Ben telefonu 1 senedir kullanıyorum baya yavaşladı sarj süresi azaldı yeniden başlatıyor arada sırada kendini.

Ben bütün konuyu okudum fakat hangi adımları gerçekleştireceğimi anlamadım bir sürü şart ve yönerge var.
    Mesela ben telefonumda twrp,recovery, kilit açık/kapalı. Vs hiçbir şey bilmiyorum. Telefonumun hangi durumadır bunu bilmiyorum. Hangi yönergeyi yada nerden başlayacağımı hiç anlamadım. Amacım telefonumu son güncel sürümde tutmak ve yazılımı yenilemek.

öncelikle qsb ile rom yüklemeyi dene. cihaz desteklemezse miflash veya qfil ile rom yükleme adımlarından biri ile rom yükle.

cihazın tamamen türkçe olur ve son sürüm rom yüklersen son sürümde olursun. şuan ki son versiyon s288

sonrasında cihazın çin versiyonsa şebeke gelmez, modeme adımını yaparsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlgilenenler için satış yada alış ilanim. http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-lenovo-vibe-z2-pro-aciklamalara-bakiniz-396970087/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizci535 kullanıcısına yanıt
    özel mesaj gönderdim size
  • Lenovo K920 için anakart bulabilir miyiz arkadaşlar? (kullanılmış çalışır durumda da olabilir) Elimdeki cihaz "Çin" versiyonu.. "Avrupa" versiyonu uyarsa o da olur.
  • Arkadaşlar,

MOTO Z aldığımdan telefonum satılıktır

-Vatan bilgisayardan alınma 2017 sonuna kadar garantili,
    -Full kutulu
    -faturalı
    -kutu içeriği kulaklık harici tam, ki kutudan çıkan kulaklık berbat
    -kırılmaz ekran koruyucu ile kullanıldı,
    -kılıfsız kullanıldığı için çizikler vardır, makul seviyede olduğunu düşünüyorum çiziklerin

telefonumu satıyorum,

yakında sahibinden ilan linkini de eklerim, cihaz kozmetik olarak 8/10 seviyesindedir,

Nakit düşündüğüm fiyat 1050 liradır, takaslara da açığım
  • Arkadaşlar, Avrupa ve Çin versiyonlarının anakartları birbiriyle uyumlu mu, bilen var mı? Yani Çin versiyonuna Avrupa versiyon anakart takılabilir mi?
  • lenovo z2 çinden geldi aslında z2w imiş yarı türkçe ve 3g 4g çekmiyor 2g çekiyor.
    alttaki linkten z2 row kurdum tam türkçe oldu ama 3g 4g çalışmıyor bilgisi olan varmıdır.
    https://forum.donanimhaber.com/lenovo-vibe-z2w-z2t-turkce-row--114926705
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.