Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
33
Favori
91.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ses açma kapama ust tuşu basmiyor ankara da bu cihazın teknik servisine kim bakıyor laptop teknik servisleri ile aynı yere mi gönderiliyor internetten baktım ama net birşey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba taksitli almak istiyorum taksitli fiyatı ve nasıl alacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim

• Dileyen olursa bende de 2 adet sıfır jelatinli kutuda mevcut arkadaşlar. 1250 Tl. İsteyen olursa da imei halledilip gönderilir.
    Düzeltme: Her iki telefonda satıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikaHakkinen -- 12 Temmuz 2015; 0:42:44 >
  • Arkadaşlar;
    k920pro için CyanogenMod rom çıkmış. Çıkış tarihi 10 Temmuz.
    Elimde telefon olmadığı için deneyemedim.
    Deneyip kurulumu hakkında bilgi verirseniz konuya ekleyebilirim.

konu buradan devam ederse memnun olurum. linkler bu sayfada...
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=103680074&p=9#107930860

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lollipop ile ilgili.

* sarjiniz %5 alti hatta son 30sn sayiminda iken sarja taktiniz, doldurdunuz. %100 bile olsa ilk kamera actiginizda %5 ten az sarj diyor kapaniyor, ikinci actiginizda sorunsuz aciliyor. Gozden kacan bi ayrinti !

• Ben uzun denemeler sonucunda 4.4.2 de karar kıldim.şarj ve ısınma sorunu yok 4.4.2 de.lolipop daha kararlı ama cihaz isiniyor ve şarj iyi değil. Arayüz ve temada bol bol var değişikliğe gerek yok.

• Merhaba arkadaşlar,

Daha bir haftalık telefonuma downgrade yaparken ekran yükleme sırasında write image kısmındayken %95'te takıldı. uzun süre bekledim hiç ilerleme olmadı. power off yaptım. Şuan telefonu açamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı :(

• Fbli arkadaşın konusunu incele. Unbrick ile açılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim32 -- 12 Temmuz 2015; 12:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theankh

Merhaba arkadaşlar,

Daha bir haftalık telefonuma downgrade yaparken ekran yükleme sırasında write image kısmındayken %95'te takıldı. uzun süre bekledim hiç ilerleme olmadı. power off yaptım. Şuan telefonu açamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı :(

%95 de uzun surdugunu soylemis olması lazımdı arkadaşın.

• Knock Code kullanıcısına yanıt
    Evet, yükleme %95 e geldiğinde uzun süre hiç ilerleme olmadı.
  • Arkadaşlar cihazlar satılmıştır.

• tamirci çiraği kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda servisle yazışmalarım var cihaz garanti kapsamında, bi arkadaş link vermişti o linkten kontrol edebilirsin imei leri girerek

• quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

nedendir bilmiyorum ama bu telefondan çok çabuk sıkıldım yaklaşık 15 gün sürdü sıkılmam :)

bence 6 inç düşünüyorsan ve çift hat kullanmak zorunda değilsen mate 7 al ben bu cihazdan mate 7 ye geçtim, arayüz olarak kesinlikle daha iyi ve bence daha taşınabilir , malzeme kalitesi de daha iyi mate 7 nin ayrıca kılıf aksesuar sıkıntısı da yaşamazsın,

xplay 3s nasıldı bende vivo xshot elite kullandım bir süre, ama osman denen adam! beni kandırdığı için iade ettim cihazı

osman kim yaaa ?

• arel.gr kullanıcısına yanıt
    osman bey nickli bir imeici var meşhur
  • Arkadaslar telefondan cok fazla sikayet var gibi. Toz sorunu yazlim sorunu. Tus takim sorunu mate 7 de daha az sikayet var saglamlik bakimindan hangitelefon daha iyi sarj kamerada arti eksiler neler

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Arkadaslar telefondan cok fazla sikayet var gibi. Toz sorunu yazlim sorunu. Tus takim sorunu mate 7 de daha az sikayet var saglamlik bakimindan hangitelefon daha iyi sarj kamerada arti eksiler neler

Bir daha Lenovo mu asla. Donanım olarak iyi gibi görünsede yazılım olarak sıfır bir cihaz, toz olayı çoğu seride var, yeğenimde de aynı telefondan var 2 aylık şimdi açma kapama tuşu içine kaçtı. 1 sene sonra büyük ihtimalle anca oturur Lenovo'nun yeni telefonları hem yazılım hem donanım olarak. Cihaz çok ısınıyor, kasası her ne kadar bu ısıyı emsede ileride ekran sararma sorunları baş gösterecektir. Ekran canlı ve net ama ekran kalitesini ekrana tırnağınızla tıkladığınızda çıkan sesten de anlayabilirsiniz. Samsung, sony vs. cihazlardaki dokunmatik hassasiyeti ve ekranı dokunarak kaydırma rahatlığı bu cihazda biraz eksik geldi bana. Yani cihaz güzel kötü demiyorum ama asla bu parayı hakeden bir cihaz değil, malzeme donanım iyi ama malzeme kalitesi kötü her yönden. Note 4 veya Samsung A7 almadığıma o kadar pişmanım ki anlatamam bu parayı buna verene kadar :)

Bunları bir çok marka/model akıllı telefonu aktif olarak kullanmış biri olarak ve yazılımcı olarak yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarra.35

quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Arkadaslar telefondan cok fazla sikayet var gibi. Toz sorunu yazlim sorunu. Tus takim sorunu mate 7 de daha az sikayet var saglamlik bakimindan hangitelefon daha iyi sarj kamerada arti eksiler neler

Bir daha Lenovo mu asla. Donanım olarak iyi gibi görünsede yazılım olarak sıfır bir cihaz, toz olayı çoğu seride var, yeğenimde de aynı telefondan var 2 aylık şimdi açma kapama tuşu içine kaçtı. 1 sene sonra büyük ihtimalle anca oturur Lenovo'nun yeni telefonları hem yazılım hem donanım olarak. Cihaz çok ısınıyor, kasası her ne kadar bu ısıyı emsede ileride ekran sararma sorunları baş gösterecektir. Ekran canlı ve net ama ekran kalitesini ekrana tırnağınızla tıkladığınızda çıkan sesten de anlayabilirsiniz. Samsung, sony vs. cihazlardaki dokunmatik hassasiyeti ve ekranı dokunarak kaydırma rahatlığı bu cihazda biraz eksik geldi bana. Yani cihaz güzel kötü demiyorum ama asla bu parayı hakeden bir cihaz değil, malzeme donanım iyi ama malzeme kalitesi kötü her yönden. Note 4 veya Samsung A7 almadığıma o kadar pişmanım ki anlatamam bu parayı buna verene kadar :)

Bunları bir çok marka/model akıllı telefonu aktif olarak kullanmış biri olarak ve yazılımcı olarak yazıyorum.

Ekran sararmasi oluyor kesinlikle arkadasta s860 var sararma oldu. Yazilim konusunda berbat su an jiayu g6 kullaniyorum. Sade ve akici hata vermiyor.tus olayi bir sorun gercekten toz olayida ama bence lenovada en buyuk sikinti. Yazilim tamam toz olayi sada k920 ye ozel bisey. Ve tus takim sorunu ben 2-3 tane lenovo kullandim sorun olmadi boyle ama yazilim olayi bu cihazdan sogutan oldu beni.. Yoksa kasa kalitesi malzeme kaliteli oluyor lenovoda.. Huaweiyi saglqmlik olarak ovuyorlar ve mate 7 daha az sorun cikartan bir cihaz forumdaki sikayetlere bakarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 15 Temmuz 2015; 13:28:26 >

• 2 ayrı sim card ayrı ayrı 3g çalıştırıyor mu
    zenfone 2 de sadece 1. de 3g var diğerinde yok
    1. simcardı mevcut 500dk ses 2gb data
    2. simcardı ise sadece 6gb data
    olarak kullanmak istiyorum boyle birşey mümkün mü
  • etyemez kullanıcısına yanıt
    1. sim 4g 2.sim 2g çoğu telefonda böyle kardeşim
  • Herkes tutturmuş yazılım diye.ne eksiği varsa markette o kadar çok alternatifi var.istediğinizi kurun.
    Kaldı ki Samsung custom romlarda Samsung uygulamaları çıkartılır ve sade verilir.

Yazılım lafina ifrit oluyorum custom ROM deseniz hak vereceğim ama cihaz f/p ürünüdür. malzeme kalitesi 10 üzerinden 10.
    Anlıyor gibi yazıyorlar olmamış şeyleri olacak gibi yazmayın. Ekran sararması bu cihazda kimde var resim eklesinde görelim. Başka lenovo modellerinde olabilir ama bunda yok cihaz 5.0.2 de isiniyor ama 4.4.2 de isinmiyor.5.1 ile de lolipopda ısınma sorunu bitecegine eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim32 -- 18 Temmuz 2015; 20:36:05 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.