Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba8555

Selam arkadaslar 1 hafta once aldgim z2 pro son iki gündür kendi kendine mavi ekran olup acilip kapaniyo nedir bu bilen biri beni aydinlatirsa sevinirim

Forumumuza hoş geldiniz sefalar getirdiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Yurt disi cihazlarda imei tamiri yapildiginda herhangibir sikinti oluyormu, bilgisi olan varmidir

" imei tamiri " nedir yaa, imei klonlamanin torpulenmis ifadesi mi ?
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    klonlamak suç olduğu için tamir kelimesi kullanılıyor :) komik ama böylece oturdu piyasaya :)
  • Hosbulduk teşekkür ederim :) @Tepecikli 43

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya iki bilgi alalım dedik aletten soğudum yahu. almasak mı ne. vibe x2 ye niyetlendik sorun var dediler, en üst seviye cihaza geçtik yine sorun.
  • Ya cihaz guzel hos is görür ama elektronik aletler birazda şans meselesi bence karar senin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantiye verip değiştiren arkadaşların hepsi tr garantili cihazlar mı yoksa yurt dışı ürünlerinde 1 sene garantisi var o şekilde değiştiren de oldu mu.?
  • hocam yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ben bahsedilen sorunlarla ilgili hiçbir sorun yaşamadım cihazım tr garantili
  • Telefonu yurtdışından aldım 2 gündür kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel tasarım, ses kalitesi(hoparlör ve ahize kalitesi muhteşem), kamerası, kullanım kolaylığı herşeyiyle çok hoşuma gitti, alacak arkadaşlar olumsuz yorumlara aldırmasın bence çünkü gerçekten birazda şans işi bende de şimdilik hiç bi problem yok 5.0.2(s246) son çıkan romu ile kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim şuana kadar gördüğüm tek eksisi custom rom olanağı şuana kadar yok ancak içindeki stock romlarda herkesin bahsettiği çok zayıf yazılımlardan değil..
  • Bu cihazda görüntülü konusma varmi 3g ile?

• tamam aldık diyelim ki alırsam forumdan yurt dışı almayı düşünüyorum. bu şekilde alıp sorun çıkınca garantiye veren oldu mu...
  • Servisten kapalı kutu olarak gelen telefonumu satmaktan vazgeçip kullanayım dedim, kutuyu açtım bir baktım bunun kamerası direk tozlu olarak geldi :D Aynı cihazı mı gönderdiler diye düşündüm ama bir öncekinden farklı seri no ve imei no. Bu 5.tel bende sorunlu çıkan bıktım ya akşam Vatan'a gidip biraz sıkıntı çıkarsam acaba iade alırlar mı, öyle şeyleri de çok yapamam ama :) Kurşun döktürme vakti geldi :D
  • Z2 pro kullanicilari 3g görüntülü arama yapan veya karsi tarfatan aranan oldumu varmi o ozellik acil cvp ??

• İmei tamiri görmüş z2 pro da ota üzerinden güncelleme gelirmi ?
  • Geliyor.

• 3 g yok.

• ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    Ozellikleri arasinda 3g ve görüntülü konusma var diye görmüştüm?

• uzun süre araştırdıktan sonra, vatanbilgisayarda da elime alıp yakından inceleyerek almaya karar verdim, bazı arkadaşların bazı sorunlardan bahsetmesi üzerine yurt dışımı yurt içimi alsam diye düşünürken n11 %5 indirimiyle riske girmeyip yurt içi siparişi verdim, telefonun kasa kalitesi, şekli, ekranı, ekran boyutu, çercevesi, hızı gerçekten çok iyi görünüyor, umarım uzun vade de memnun kalırım,
  • * Yurt dışı telefona türkiye yetkili servisi garanti kapsamında bakmıyor bilginiz olsun. Bizzat aradım toz sorunu üzerine (ki en ufak sıkıntısını yaşamıyorum) geçerli değil dediler.

* 3G görüntülü konuşma gsm hat üzerinden yok, tango, skype, wechat, facebook... vs. 3 ncü parti yazılımlar ile oluyor.

* Sürekli mavi ekran hatası için n basit çözüm türk usulü yapmak. Fabrika ayaları, kapat aç. :)

* Şu an rom olarak 4.4.2 / s143 e döndüm. Telefon ateş ediyo. Ne bi hata, ne bi sorun ! açılış süresi max. 30 sn.de pin kodu ekranı geliyor. Şarj herşey açık 1.5 gün. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 22 Temmuz 2015; 6:20:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

* Yurt dışı telefona türkiye yetkili servisi garanti kapsamında bakmıyor bilginiz olsun. Bizzat aradım toz sorunu üzerine (ki en ufak sıkıntısını yaşamıyorum) geçerli değil dediler.

* 3G görüntülü konuşma gsm hat üzerinden yok, tango, skype, wechat, facebook... vs. 3 ncü parti yazılımlar ile oluyor.

* Sürekli mavi ekran hatası için n basit çözüm türk usulü yapmak. Fabrika ayaları, kapat aç. :)

* Şu an rom olarak 4.4.2 / s143 e döndüm. Telefon ateş ediyo. Ne bi hata, ne bi sorun ! açılış süresi max. 30 sn.de pin kodu ekranı geliyor. Şarj herşey açık 1.5 gün. Tavsiye ederim.

Lenovonun tr sitesinde garanti kapsaminda gozukuyor ama

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.