Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandiginiz/tavsiye edeceginiz kilif var mi? Ben pek bulamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trh kullanıcısına yanıt
    Ben n11.com'dan almıştım. silikon kılıf ve demperli cam ekran koruma. Bayağı uyguna da gelmişti. Şimdi o ürün stoklarında kalmamış.http://www.n11.com/lenovo-vibe-z2-pro-tempered-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P63345165
  • 1200 liraya almak isteyen varsa irtibata geçebilir arkadaşlar. Kapalı kutu, 1 yıl Türkiye garantili ve garanti belgeli cihaz. Fiyat sondur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Strongholt

Root gerekmiyorsa radyo.apk dosyasını paylasirmisiniz

Cihazı Vatan'a verdim ama servise gitmesi için.

Buradaki S143 Rom'unu yüklemiştim ama ondan sonra Radyo geldi.

K920_ROW_S143_1502111114 ultrazip.7z
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    cihaz pasaport kayıtlımı arkadaşım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

1200 liraya almak isteyen varsa irtibata geçebilir arkadaşlar. Kapalı kutu, 1 yıl Türkiye garantili ve garanti belgeli cihaz. Fiyat sondur :)

cihaz pasaport kayıtlımı arkadaşım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankenc

cihaz pasaport kayıtlımı arkadaşım....

Pasaport kaydı alacak arkadaşa ait hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bykalizan

Ben n11.com'dan almıştım. silikon kılıf ve demperli cam ekran koruma. Bayağı uyguna da gelmişti. Şimdi o ürün stoklarında kalmamış.http://www.n11.com/lenovo-vibe-z2-pro-tempered-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P63345165

Yani işe yarayacak birşey ben de bulamadim. Maalesef bu cihazla ilgili fazla secenrk yok bu tür ürünlerde..

• trh kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-lenovo-k920-clear-case-plastic-case-for-lenovo-k-920-high-quality-back-case/32283867783.html
    Bunun gibi ürünler 2 haftada geliyor. Üst ve Alt açık, yan ve arkalar kapalı ürünleri tercih edin. Tam korumalıları kullanmak bir işkence oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurfesel

quote:

Orijinalden alıntı: TheCruiser

quote:

Orijinalden alıntı: onurfesel

1.5 aylık telefonum shadow fighter 2 oynarken birden mavi ekran verdi ve kapandı...bir daha da açılmadı :(
    Servis'e gönderdim bakalım ne diyecekler....

Geçmiş olsun çok...

Bugün servisten aradılar, kendi stoklarında cihaz yokmuş ne zaman geleceğide belli olmadığı için para iadesi yapacaklarmış :(

Üzülme bence ve vazgeçme; N11'de 1799'a bir çok cihaz var. Haftalık indirimler oluyor %10 gibi, üzerine kartlara bonus para puan kampanyaları ile 1600'e kadar yakalayabilirsin. Daha ucuz düşünürsen sitede satan arkadaşlar var. Bu kadar iyi bir telefon bence alınmalı. Ben halâ "en iyisi" olduğunu düşünüyorum...

• Kitkat kullanirken sik kullanilanlar listesi otomatik olusuyordu. Lolipopta liste bos. Bir ayar mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapicie

Kitkat kullanirken sik kullanilanlar listesi otomatik olusuyordu. Lolipopta liste bos. Bir ayar mi gerekiyor?

dostum manuel ekliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCruiser

Merhaba
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-lenovo-k920-clear-case-plastic-case-for-lenovo-k-920-high-quality-back-case/32283867783.html
    Bunun gibi ürünler 2 haftada geliyor. Üst ve Alt açık, yan ve arkalar kapalı ürünleri tercih edin. Tam korumalıları kullanmak bir işkence oluyor.

Teşekkür ederim

• arkadaşlar mrb...lg g3 alacakken bu telefon dikkatimi çekti..ülkemizde fiyat biraz pahalı ama kuzenim ağustosta Türkiye ye gelecek Almanya dan ve efox ta indirime girmiş telefon türk lirasıyla 970 tl civarı,pasaport kaydı vs..1100 tl gibi bir fiyat çıkar ortaya.ne dersiniz sizce tercih edilir mi yurtdışı cihazı??fiyat gerçekten çok uygun görünüyor ama garanti vs. aklımı kurcalıyor..fikir veren olursa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khazaddum35

arkadaşlar mrb...lg g3 alacakken bu telefon dikkatimi çekti..ülkemizde fiyat biraz pahalı ama kuzenim ağustosta Türkiye ye gelecek Almanya dan ve efox ta indirime girmiş telefon türk lirasıyla 970 tl civarı,pasaport kaydı vs..1100 tl gibi bir fiyat çıkar ortaya.ne dersiniz sizce tercih edilir mi yurtdışı cihazı??fiyat gerçekten çok uygun görünüyor ama garanti vs. aklımı kurcalıyor..fikir veren olursa sevinirim..

Ben kaçırma derim :) Avrupa cihazların Türkiye'de 1 yıl garantisi geçerli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

quote:

Orijinalden alıntı: khazaddum35

arkadaşlar mrb...lg g3 alacakken bu telefon dikkatimi çekti..ülkemizde fiyat biraz pahalı ama kuzenim ağustosta Türkiye ye gelecek Almanya dan ve efox ta indirime girmiş telefon türk lirasıyla 970 tl civarı,pasaport kaydı vs..1100 tl gibi bir fiyat çıkar ortaya.ne dersiniz sizce tercih edilir mi yurtdışı cihazı??fiyat gerçekten çok uygun görünüyor ama garanti vs. aklımı kurcalıyor..fikir veren olursa sevinirim..

Ben kaçırma derim :) Avrupa cihazların Türkiye'de 1 yıl garantisi geçerli oluyor.

O fiyata güzel cihaz fakat bir bilgi hatası mevcut. Artık Türkiye'de garanti geçerli olmuyor. Türkiye'den satın alınmadı ise uluslararası garanti uygulanmıyor.

Lenovo da diğer firmalara benzedi maalesef.

• Arkadaşlar önümüzdeki ünlerde almayı düşünüyorum.Acaba bana Al yada alma şeklinde bi fikir verebilir misiniz? Yani gözüm kapalı almam gereken bi telefon mu?

• telefonumu ön kamerasının tozlanmasıyla ilgili servise göndermiştim. gönderirken içine yazdığım (üretim hatasından kaynaklı olduğu için kesinlikle değişim talep ediyorum) not kağıdı dikkate alınarak
    sanırsam değişim kararı almışlar. şimdi cihaz bekleniyor. az önce lenovayı (0212 912 01 34 ) aradım ne kadar daha beklerim sıkıntıdayım falan biraz ağladım :) bu hafta cumaya kadar sıfır cilatinde yeni
    cihazım gelmezse para iadesi talebi yapacaklarmış.
  • -YağmurAdam- - kullanıcısına yanıt
    hocam yukardaki mesajlarda bana verilen cevabı paylaşmıştım bakıyoruz dediler teknik servisten gelen mailde cevap olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coksuz

telefonumu ön kamerasının tozlanmasıyla ilgili servise göndermiştim. gönderirken içine yazdığım (üretim hatasından kaynaklı olduğu için kesinlikle değişim talep ediyorum) not kağıdı dikkate alınarak
    sanırsam değişim kararı almışlar. şimdi cihaz bekleniyor. az önce lenovayı (0212 912 01 34 ) aradım ne kadar daha beklerim sıkıntıdayım falan biraz ağladım :) bu hafta cumaya kadar sıfır cilatinde yeni
    cihazım gelmezse para iadesi talebi yapacaklarmış.

Servise ne zaman göndermiştiniz, bende aynı sorundan dolayı para iadesi kararı çıkmasını bekliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.