Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
33
Favori
91.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guitarra.35

quote:

Orijinalden alıntı: coksuz

telefonumu ön kamerasının tozlanmasıyla ilgili servise göndermiştim. gönderirken içine yazdığım (üretim hatasından kaynaklı olduğu için kesinlikle değişim talep ediyorum) not kağıdı dikkate alınarak
    sanırsam değişim kararı almışlar. şimdi cihaz bekleniyor. az önce lenovayı (0212 912 01 34 ) aradım ne kadar daha beklerim sıkıntıdayım falan biraz ağladım :) bu hafta cumaya kadar sıfır cilatinde yeni
    cihazım gelmezse para iadesi talebi yapacaklarmış.

Servise ne zaman göndermiştiniz, bende aynı sorundan dolayı para iadesi kararı çıkmasını bekliyorum :)

hocam 19.06.2015 servis giriş tarihi. siz ne zamandır bekliyorsunuz :) bende kıyaslama yapayım çok daha beklermiyim diye...

• DororoZx kullanıcısına yanıt
    Eski yorumları okudun mu? Bence gözün kapalı alman gereken bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

quote:

Orijinalden alıntı: khazaddum35

arkadaşlar mrb...lg g3 alacakken bu telefon dikkatimi çekti..ülkemizde fiyat biraz pahalı ama kuzenim ağustosta Türkiye ye gelecek Almanya dan ve efox ta indirime girmiş telefon türk lirasıyla 970 tl civarı,pasaport kaydı vs..1100 tl gibi bir fiyat çıkar ortaya.ne dersiniz sizce tercih edilir mi yurtdışı cihazı??fiyat gerçekten çok uygun görünüyor ama garanti vs. aklımı kurcalıyor..fikir veren olursa sevinirim..

Ben kaçırma derim :) Avrupa cihazların Türkiye'de 1 yıl garantisi geçerli oluyor.

O fiyata güzel cihaz fakat bir bilgi hatası mevcut. Artık Türkiye'de garanti geçerli olmuyor. Türkiye'den satın alınmadı ise uluslararası garanti uygulanmıyor.

Lenovo da diğer firmalara benzedi maalesef.

Lenovo Türkiye'nin feysbuk sayfası evlere şenlik; kim yönetiyorsa :)

• quote:

quote:

quote:

telefonumu ön kamerasının tozlanmasıyla ilgili servise göndermiştim. gönderirken içine yazdığım (üretim hatasından kaynaklı olduğu için kesinlikle değişim talep ediyorum) not kağıdı dikkate alınarak
    sanırsam değişim kararı almışlar. şimdi cihaz bekleniyor. az önce lenovayı (0212 912 01 34 ) aradım ne kadar daha beklerim sıkıntıdayım falan biraz ağladım :) bu hafta cumaya kadar sıfır cilatinde yeni

Servise ne zaman göndermiştiniz, bende aynı sorundan dolayı para iadesi kararı çıkmasını bekliyorum :)

hocam 19.06.2015 servis giriş tarihi. siz ne zamandır bekliyorsunuz :) bende kıyaslama yapayım çok daha beklermiyim diye...

Benimki daha p.tesi günü gitti :) Ooo bende çok bekleyeceğim anlaşılan. Ben bu hafta çözülür diye düşünüyordum hayal kırıklığına uğradım şimdi :)
    Ama mailleşiyorum servisle peşini bırakmicam :) Bugün gelen cevap:

Merhaba Değerli Müşterimiz;
    Cihazınız 1 haftalık süreç içerisinde ise satın almış olduğunuz yer ile iade işlemi hakkında görüşme yapabilirsiniz.
    İyi Günler Dileriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki daha p.tesi günü gitti :) Ooo bende çok bekleyeceğim anlaşılan. Ben bu hafta çözülür diye düşünüyordum hayal kırıklığına uğradım şimdi :)

Cihazınız 1 haftalık süreç içerisinde ise satın almış olduğunuz yer ile iade işlemi hakkında görüşme yapabilirsiniz.
    İyi Günler Dileriz.

az önce yeni cihazımın geldiğini öğrendim hatta teleservisin sayfasında imei numarasını yayınlamışlar
    lenovayı aradım doğruladılar bir iki güne kargoya verilmiş olur dediler. yani bi 20 gün sürdü gibi. hayırlısı...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi Günler Dileriz.

az önce yeni cihazımın geldiğini öğrendim hatta teleservisin sayfasında imei numarasını yayınlamışlar
    lenovayı aradım doğruladılar bir iki güne kargoya verilmiş olur dediler. yani bi 20 gün sürdü gibi. hayırlısı...

Alıntıları Göster
    quote:

hadi hayırlısı, hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 8 Temmuz 2015; 16:22:42 >

• quote:

quote:

hadi hayırlısı, hayırlı olsun :)

teşekkürler hocam darısı başına :)
  • Micro sd kart takılıyo mu bu cihaza?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trh

Micro sd kart takılıyo mu bu cihaza?

Maalesef hayır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

quote:

Orijinalden alıntı: trh

Micro sd kart takılıyo mu bu cihaza?

Maalesef hayır hocam.

Hmm.. Teşekkür ederim..

• Nediyorsunuz alalım mı önerirmisiniz? Avrupa versiyonu alınır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonXXL

Nediyorsunuz alalım mı önerirmisiniz? Avrupa versiyonu alınır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

dostum geriye dönük sayfaları incelersen bence doğru kararı kendin vermiş olursun.bu arada ben kesinlikle almanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

quote:

Orijinalden alıntı: RonXXL

Nediyorsunuz alalım mı önerirmisiniz? Avrupa versiyonu alınır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

dostum geriye dönük sayfaları incelersen bence doğru kararı kendin vermiş olursun.bu arada ben kesinlikle almanı öneririm

Dostum bende Vivo Xplay 3s vardı, oda 6" onu sattım şuan telefonum yok bu telefona çok sıcak bakıyorum ve %90 almayı düşnüyorum ama kullanan arkadaşlarında fikirlerini almak isterim toz sorunu haricinde çok kronik sorunu varmı yazılımsal olarak ne durumda biraz aydınlatırmısınız beni :)
  • Telefonu çift hatlı olarak kullanmaya başladım, ne rahatlıkmış arkadaş. 2 telefon taşımak yerine tek telefon süper oldu..
  • RonXXL kullanıcısına yanıt
    nedendir bilmiyorum ama bu telefondan çok çabuk sıkıldım yaklaşık 15 gün sürdü sıkılmam :)

bence 6 inç düşünüyorsan ve çift hat kullanmak zorunda değilsen mate 7 al ben bu cihazdan mate 7 ye geçtim, arayüz olarak kesinlikle daha iyi ve bence daha taşınabilir , malzeme kalitesi de daha iyi mate 7 nin ayrıca kılıf aksesuar sıkıntısı da yaşamazsın,

xplay 3s nasıldı bende vivo xshot elite kullandım bir süre, ama osman denen adam! beni kandırdığı için iade ettim cihazı
  • Vivo Xplay 3s'de tip olarak neredeyse MAte 7 nin aynısı. Hoparlör sesi fln mükemmeldi ama bir kaç problem yaşadım soğudum o yüzden :)
    Lenovoyuda aldım ben ya değişiklik olsun beğenmezsek satarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RonXXL -- 10 Temmuz 2015; 10:04:24 >
  • elimde 2 adet jelatini üstünde radyolu avrupa versiyon K920 pro z2 var.fiyat 1200 TL dir.ime kaydı alıcıya aittir.fiyat sondur.
    Almak isteyen arkadaşlar p.m. atabilir.telefon ile görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim32 -- 10 Temmuz 2015; 11:24:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni stok gelmiştir, sıfır jelatinli kutu Avrupa cihazı imei tamiri dahil 1250tl'dir. Satın almak isteyenler dükkanımı inceleyip p.m ile iletişim kurabilir.
  • Toz konusu sansa kalmis bir sey herhalde. Iki ayi gecti alali, toz gorunmuyor. Bu arada un fabrikasinda calisiyorum. Isciler telefonlarini naylon posette tasiyorlar
  • Yurt dışı olarak alsam bu telefonu lenovo tr garantisi söz konusu mu 1 yıl. Kesin bilgisi olan var mı bu konuda

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.