Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim batarya 20 25'lerden direkt bitmeye başladı arkadaşlar. Batarya performansı düşen var mı?
  • Arkadaşlar cihazım brick oldu qfill sahara failbhatası veriyor tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gece bu telefondan almıştım ama son mesajları görünce korkup iptal ettim :)
    bir sürü sorundan bahsedilmiş ,ayrıca aynı telefonun 2 modelinden bahsediliyor,hangisi yeni bunu da sormak gerekiyor galiba (almadan önce)

en iyisi biraz daha bekleyeyim

bu fiyatlara daha iyi dediğiniz başka telefon var mı acaba ?
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Sizde hard reset atıp batarya kalibrasyonu yapmanız gerekiyor, sorun genellikle sistemden kaynaklanıyor

Batarya kalibrasyonu

Adım1: Öncelikle telefonumuzu şarja takıp tam dolana kadar şarj ediyoruz.
    Adım2: Bataryası tam dolan telefonumuzu şarjdan çıkartarak kapatıyoruz.
    Adım3: Telefon kapalıyken yeniden şarja takıyoruz ve şarj lambasının dolu rengini almasını bekliyoruz (bu renk genellikle yeşildir)
    Adım4: Bataryanın tam dolu olduğunu gösteren ışık rengini gördükten sonra telefonu yeniden şarjdan çıkartıp açıyoruz.
    Adım5: Telefon açıldıktan yaklaşık 30 saniye kadar bekledikten sonra pin kodunu giriyoruz ve telefonu başlatıyoruz.
    Adım6: 30 saniye bekleyip açtığımız telefonu, tekrar 30saniye kadar daha bekleyip kapatıyoruz.
    Adım7: Kapattığımız telefonu yeniden şarja takıp, yeniden batarya tam dolu ışığını görene kadar bekliyoruz.
    Adım8: Batarya tam dolu ışığını gördükten sonra telefonu şarjtan çıkartıp yeniden açıyoruz. İşlem Tamam.!

• arkadaşlar telefon 4g desteği olmasına rağmen Vodafone desteginiz yok diyor.Hal böyle olunca kampanya dan yararlanamıyorum buda yetmez gibi 4g kullanınca paket dışı veri kullanimindan ucret kesiyor.Bunu nasıl hallederiz?bir diğer sorun firil firil sarji bitiyor.Biriyle konuşurken kasa zirildiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Hard resette ne kaybederiz. Neleri yedeklemek lazım. Hard reseti nerden yaparız?

• sosyolok kullanıcısına yanıt
    4g desteği var 4.5g desteği yok. ayarlar>diğer>4g yi etkinleştir seçeneğinden 4g yi etkinleştirebilirsin.
  • Qfil sahara fail hatasının çözümü yok mu acaba?

• mrtvc666 M kullanıcısına yanıt
    Bunu xda developers forumuna sorun

• bozcan kullanıcısına yanıt
    cihazda kayıtlı olan bütün bilgileriniz silinir. Medya foto vs. rehber

• sosyolok kullanıcısına yanıt
    bende aynı cihazı kullanıyorum vodafone ile beraber , bendede destek olmamasına rağmen kampanya promosyonlardan yararlandım hattım daha öncesinde 4.5g ye açıktı iki aydır 5 er gb den 10 gb hediye ettiler :)

• mrtvc666 M kullanıcısına yanıt
    qfil in eski sürümünü kurup deneyin ve lenovo usb sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
  • arkadaşlar herkese merhaba. bende geçen hafta teknosadan k5 plus aldım. şuan whatsapp ile karşı tarafa video gönderdiğimde karşı taraf videoyu normalden daha hızlı izliyor seste sorun yok ses normal ama video hızlı akıyor diyolar. bunu yaşayan varmı varsa çözüm için yardımcı olursanız sevinirim
  • qabRiéL kullanıcısına yanıt
    Nasıl var kablo sağlam başka telde çalışıyor müşteri temsilcisi yok diyor sen neye dayanarak var diyorsun anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm

Nasıl var kablo sağlam başka telde çalışıyor müşteri temsilcisi yok diyor sen neye dayanarak var diyorsun anlamadım

Hangi mesaja attın bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

4g desteği var 4.5g desteği yok. ayarlar>diğer>4g yi etkinleştir seçeneğinden 4g yi etkinleştirebilirsin.

şu telefondan mı bahsediyor sunuz, burada 4,5G olduğu belirtilmiş.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-k5-lenovo-turkiye-garantili-271575429

• arkadaşlar bende bu telefondan sipariş vermeyi düşünüyorum.

eksik olduğunu düşündüğünüz, sevmediğiniz yanları nelerdir. Tavsiye eder misiniz
  • d.t.s. kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar siz dalga mı geçiyorsunuz?

4.5g ile 4g zaten aynı teknoloji.
  • d.t.s. kullanıcısına yanıt
    Alma kardeş alma Mİ4 al.
  • karmaşık K kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.