Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de aynısı olmuştu ve bu yüzden QFIL programının eski versiyonunu bulup kurdum. Bu şekilde TWRP veya stock rom yükleyebilirsiniz, zaten anlatımdaki versiyon ile eski versiyondaki seçilen yerler aynı.
  • Selam arkadaşlar lenovo vibe k5 cihazım full brick oldu. Ne açılıyor ne de download moda alınıyor. İnternnette biraz araştırdım jtag yöntemi ile sorun çözülüyormuş. İzmirde tanıdığınız bildiğiniz bi yer var mı yardım ederseniz çok sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikrofon girişinde toz birikmiş olabilir kullandığı operatör zayıf çektiği için seste bozulma olabilir. üfleme işe yaramaz mikrofon girişinden vakumlayarak tozları uzaklaştırmayı dene. başka odaya geçip dene ses normal geliyorsa operatördendir.
  • Arkadaşlar, benim k5'de wifi problemi var. Çok felaket yavaş çalışıyor. Her ayara baktım ama çözüm bulamadım varmı bilginiz.
    Modemden yana başka bir nednei yok telefonla iligli bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Arkadaşlar, benim k5'de wifi problemi var. Çok felaket yavaş çalışıyor. Her ayara baktım ama çözüm bulamadım varmı bilginiz.

Başka WiFi ile test ettiniz mi? Yada modemin WiFi kanallarını değiştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Arkadaşlar, benim k5'de wifi problemi var. Çok felaket yavaş çalışıyor. Her ayara baktım ama çözüm bulamadım varmı bilginiz.

Başka Wifi ile denedim hepsinde aynı. Cihazdan kaynaklanan bir sorun bu. SEbebi yada çözümü ne olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Başka Wifi ile denedim hepsinde aynı. Cihazdan kaynaklanan bir sorun bu. SEbebi yada çözümü ne olabilir

Format. Yine olmuyorsa servis.

• BATARYA GÖSTERGESİNİ yüzdeli şekilde göstermesini ayarlayabiliyor muyuz
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    ayarlar- pil - pil yüzdesini göster
  • servis teli yapmış gönderdi bugün 7 gün sürmedi vay anasını lenovoya güvenim arttı şu an 1 aylık telin dokunmatiği bozulmuştu. Hemen yapıp gönderdiler 2 güne gelecek

• ALAlı bir hafta oldu saat 11 de kapanıp 6 da açıilması özelliğini sectim sabahları açılırken beyaz açılış ekranı sabit kalıyor bataryayı çıkarıncaya kadar kesinlikle açılmıyor telefon bu neden oluyor başına gelen var mı gelecekte çıkacak sorunların habercisi midir?
  • Telefona teleservice mi bakıyor arkadaşlar? Ben aradım İstanbula yollayın gibisinden bişey dediler ama baktığımda izmirde teleservice bayisi var.Gidip buraya elden versem sıkıntı olur mu?

• ürünü yaklaşık 20 gün önce aldım ama şarj sorunu var gibi,akşam full şarj bırakıyorum sabaha kadar %50 civarına iniyor,
    wifi v.b. arka planda çalışan bir şey de yok,sizce ne yapmalıyım
  • selimcu S kullanıcısına yanıt
    cihazı sıfırlayıp birde öyle deneyin , cihazı kapatın açarken güç ve ses açma tuşuna basın , açıldığında güç tuşundan parmağınızı çekip menü gelene kadar ses açma tuşuna basın, çıkan menüden recovery e girin oaradan wipe cache partition yapın, daha sonra cihazı iyice şarj edip doldurduktran sonra kullanın
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bunu deneyecem peki mantığı nedir ?neden yaptığını biliyormusunuz?
  • selimcu S kullanıcısına yanıt
    android kaynak tüketimi sorun yaratıyor olabilir

• 616 ise o k5 plus olur.

Urun kodu A6020a46 olmali
  • benim k5 a41 sd 616 versiyon vatandan almıştım

• bakıp haber edeyim hocam

• Kutuda lenovo etiketi var hocam

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.