Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildirimleri açmak için , ayarlar, bildirim, uygulama bildirimleri, bildirimlerini almak istediğiniz programları tek tek tıklayın ve açılan (engelle, öncelik, Hassas) sayfadan, öncelik tıkla. Foto kalitesini arttırmak için camera MX yükleyin. Farkını göreceksiniz. Telefon ilk açılışta VIBEUI sistem olarak geliyor. Değiştirmek için sayfanın boş bir bölümüne uzun basın altta tercih tıklayın, varsayılan başlatıcı tıkla android olarak işaretleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şinasis

Bildirimleri açmak için , ayarlar, bildirim, uygulama bildirimleri, bildirimlerini almak istediğiniz programları tek tek tıklayın ve açılan (engelle, öncelik, Hassas) sayfadan, öncelik tıkla. Foto kalitesini arttırmak için camera MX yükleyin. Farkını göreceksiniz. Telefon ilk açılışta VIBEUI sistem olarak geliyor. Değiştirmek için sayfanın boş bir bölümüne uzun basın altta tercih tıklayın, varsayılan başlatıcı tıkla android olarak işaretleyin.

maalesef bazı uygulamalarda ne yaparsanız yapın bildirimler anca uygulamaya girdiğinizde yada uygulama arka planda açık ise geliyor.
  • ibrahim1004 İ kullanıcısına yanıt
    bazı uygulamalar derken hangileri hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

bazı uygulamalar derken hangileri hocam

uygulamalardan ayrıntısına baktığınızda başlatmayı sınırla seçeneği aktif olan her uygulama böyle. o seçeneği kaldırdığınızda dahi olmuyor. bazı uygulamalarda o seçenek başta aktif değil o uygulamalarda sorun olmuyor.
  • arkadaşlar ben yeni bir teledon alacağım,bu telefon konusunda sizden bilgi almak istiyorum. benim için pil önemli arkadaşlar günlük 20-25 dakika sadece internette takılıyorum onun dışında bir aktivitem olmuyor telefonla. Bu şartlarda telefonun şarjı 2 gün gider mi?Eğer pili giderse alacağım bu telefonu.
  • brhtn B kullanıcısına yanıt
    gitmez.
  • bu telefon için önerdiginiz kılıf var mı bendeki kilif kotu kenarlardan aciliyo ve tuslari hissetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brhtn B kullanıcısına yanıt
    ekran süresi 1 saat ama video izleme olarak kullanılıyor genelde
    internette nasıl olur bilmiyorum
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_i_t -- 24 Mart 2017; 23:12:20 >
  • Bu cihazı babama aldım. Önceki telefonum lenovo vibe x2 idi ve bir kaç sorundan ötürü satıp mi4'e geçip lenovo'ya tövbe etmiştim ama gerçekten fiyat performans gibi gözüktüğü için bir şans daha verip babama aldım.

Berbat, hiçbir özelliği olmayan bir arayüzü var. Resmen telefonun sistemini merdiven altında tasarlamışlar.

Ses kalitesi çok iyi. Onun dışında hiçbir artışı yok.

Babam çok memnunum diyor ama nasıl memnun ben de anlamadım 😂

Bir hata ettik bir daha hayatta elimi sürmem lenovo cihazlara. Şu memlekette telefonu alınmayacak 3 marka var: lg, lenovo, sony

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
    Neden sony?

• Konuşurken Ahize ses yüksekliği ve kalitesini arttirabilecek yöntem varmı? Hanımın J5 ahize ses kalitesi on kat daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Neden sony?

sony nin birçok modelinde sonradan kronik sorunlar çıkıyor, keza LG de öyle, Lenova da yazılım destek sıfır, yazılımsal sıkıntı cıktı mı guncellemesini unut.
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Telefonda Konuşurken ses + tuşuna basın.

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Neden sony?

sony nin birçok modelinde sonradan kronik sorunlar çıkıyor, keza LG de öyle, Lenova da yazılım destek sıfır, yazılımsal sıkıntı cıktı mı guncellemesini unut.

Unpop tam söyleyeceğim şeyleri söylemiş.

Eski bir sony fanıyım. Xperia Z, z1, z2 z1c, z3c, v, arc, arc s

kullandım. Bir çoğu kronik sorunluydu ama çok güzel göründükleri için uzun süre sony kullanmaya devam ettim.

Su geçirmez dediği telefonları hep su geçirdi millet perişan oldu.

Usb kapağı diye bir şey icat etti, her modelde koptu.

Çoğu modelinde kameranın açılmama sorunu var.

Şimdi de ısınma, kapanma sorunları olduğunu söylüyorlar.

Lg zaten kronik sorunda üstüne olmayan bir marka. Her yeni modelinde ayrı bir sorun.

Lenovo da yazılım bakımından bomboş bir marka. En iyi işlemci, kamera lensi olsa yine fayda etmez bu cihazlara.

Eskiden samsung'u hiç sevmezdim ama artık eskisi gibi bakmıyorum. Galaxy ace, gio gibi berbat modeller artık kalmadı. Şimdiki cihazlarının arayüzleri hızlı, donanımları güçlü ve uzun ömürler.

Şimdi soranlara önyargılarını kırabilirsem xiaomi tavsiye ediyorum. Yoksa huawei ve samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

Telefonda Konuşurken ses + tuşuna basın.

En yuksekte bilr iyi degil

• metintekin kullanıcısına yanıt
    ahize sesi çok yüksek değil tabi ama çok daha kötü olan telefonlar var orta seviye diyebiliriz. dış hoparlör sesi yüksek olunca ahize sesinde de beklenti oluşuyor tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,

Lenovo K5( A6020a40 ) telefon kullanmaktayım.
    Telefonun işlemcisi ; Qualcomm 415 Octa core processor )

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

Uzun zamandır üst sürüm güncellemesi, OTA olarak gelir diye bekledim. Ama Qualcomm 415 işlemcili modele üst sürüm gelmeyeceği resmen açıklandı.

İnternetten araştırdığım kadarıyla, bu modele "Android 7" sürümü yüklenebiliyor. Youtube'da çok sayıda video'lu anlatım da var.

Soruma gelince;

* Android 7 sürümünü Türkçe olarak yükleyen var mı ?

* Android 7'de stabilite ve hız nasıl ?

Sorularımın yanıtı olumlu ise, teamviewer ile bir arkadaş yardımcı olabilir mi ? Zira ben telefona yazılım yükleme işinde tecrübeye sahip değilim.

Saygılar, sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

ahize sesi çok yüksek değil tabi ama çok daha kötü olan telefonlar var orta seviye diyebiliriz. dış hoparlör sesi yüksek olunca ahize sesinde de beklenti oluşuyor tabi.

Samsung J5 ahize sesi çok hoşuma gitti. J7 ile takas yapabilirim

• nev_can46 kullanıcısına yanıt
    bendede var ,kamera lensimi oynuyor anlamadım :)+ olarak şarhı gece fulken sabaha %60 düşüyor wifi v.b. kapalı iken önceki sayfada arkadaşların dediğini yaptım ama yine aynı oluyor 2 aylık telefon
  • https://lenovomobilesupport.lenovo.com/tr/en/solutions/ht501098

K5 kullananlara kötü, k5+ kullananlara iyi haber. Mayısta 6.0 gelecekmiş. Sadece belli ülkeler denmiş ama biz bir şekilde yükleriz.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.