Şimdi Ara

Lenovo'nun akıllı telefonları Türkiye'de (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
11.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar inecektir. Lenovo türkiyede en çok satılan pc markası şuan. İlk tr'ye girdiklerindede laptop fiyatları fazlaydı millet toshiba, sony, samsung, dell varken lenovo alınırmı bu fiyata diyodu şuan satış lideri oldular. Telefondada vardır bi politikaları beklemek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon 801 işlemcili VE 64 bitbile değil fiyat 1.900 kimse almaz Lenova bişa Girmişiniz türkiyeye Xiaomi Red mi Not PRO gelsin ülkeye siz görün bu çöp telefonları .

• 1900 TL nedir ya niye riske gireyim ki pazara yeni girmiş bir cihaza o kadar para verip? Bi' General Mobile bi' ASUS fiyat politikasında olsa "Ulan adamlar Lenovo yaa yıllardır bilgisayardan ekmeğini yiyorum bunu da yapmışlardır" deyip alırım ama bu fiyatları veremem. Pazara yeni giren cihazlarda hep bir sorun çıkıyor, bunu diğer firmalarda gördük. Canla kanla izledim videoyu sonunda geldiler diye ama moral bozukluğu ile terk ediyorum burayı.
    Bunu yapmamalıydın Lenovo, üzdün bizi :/

• quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

1900 TL nedir ya niye riske gireyim ki pazara yeni girmiş bir cihaza o kadar para verip? Bi' General Mobile bi' ASUS fiyat politikasında olsa "Ulan adamlar Lenovo yaa yıllardır bilgisayardan ekmeğini yiyorum bunu da yapmışlardır" deyip alırım ama bu fiyatları veremem. Pazara yeni giren cihazlarda hep bir sorun çıkıyor, bunu diğer firmalarda gördük. Canla kanla izledim videoyu sonunda geldiler diye ama moral bozukluğu ile terk ediyorum burayı.
    Bunu yapmamalıydın Lenovo, üzdün bizi :/

risk yok ki arkadaşım, lenovo tr pazarına yeni girdi sadece ondan önce globalde peynir ekmek gibi sattı bu telefonları. fiyatlar iner mi bilmem ama donanımlarına göz attığımda kesinlikle fiyatın karşılığını verecektir diye düşünüyorum ben.
  • Lenovo VIBE Z2
    23 ocakta satışta...1499,00 TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145933/lenovo-vibe-z2-gray.aspx
    bunlar neyin kafasını yaşıyorlar...ederi 1100 tl bu ne lan...pro modeli bu fiyat olmalı...
    gelsin diye bekliyoruz dumura uğruyoruz...
    gelme kardeşim geri git bu fiyatlarla olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 20 Ocak 2015; 22:41:38 >
  • ELLER CEPTE RÖPORTAJ MI YAPILIR ? ÇOK İLGİNÇ !

• is yapmaz bu fiyatlandırmayla
  • Satma niyeti yok adamların.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. O parayı hakedecek bir ürün olduğuna ne kadar da inanmışlar

2. Elleri cebinde, sunuşu sallamaz röportaj ikisininde işine olan saygısını gösteriyor.

• f/p hiç zannetmiyorum
  • neden olmamış anlamadım sony z3 2300 tl ile cıkınca kimse birsey denmedi ama konu lenovo olunca herkes bagırıyor. akılı olmak gerek lenovo gercekten buyuk bir marka kıyaslamanızı çinliler ile degil sony htc gibi devler ile yaparsanız gerçegi görürsünüz

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yeni piyasa girmiş bir teli niye o kadardan çıkarıyor asusta ozaman 1.6 den çıkarsaydı zenfoneyi fanboy alert
  • O fiyata verilecek cevap

• Lenovo A6000 Hindistan’da iki saniye içinde tam 10.000 adet sattı.
    http://www.haberleriz.com/teknoloji/lenovo-a6000-rekor-kirdi-h11401.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sayfaya düştük ama olsun
  • Motorola ürünlerini de getirirlerse belki kendilerinden elektrik almaya baslayabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı girerse piyasaya karlı çıkamaz.

• vibe x2 8 çekirdek, 13 mp arka 5 mp ön kamerası var, neyini pahalı buluyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z2-pro-akilli-telefon-black.html

1899 tl ile vatanda satılmaya başlamış:

başka nerelerde satışı var
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.