Şimdi Ara

Lenovo'nun akıllı telefonları Türkiye'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
11.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımlarında ahım şahım bişey yok. Fiyatları yüksek. Ayrıca bi sürü ürün var diyorlar ama ben işe yarar düzgün bir model göremedim. Gelmese de olurmuş. GM kadar heyecan yaratamadı koca lenovo yazık.

• Tr de vergiler sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovonun 2015 yılı için tanttığı yeni tablet modelleri var mı acaba?

• bi kazıkçı daha geldi hoş geldi.

• Bu telefonları teknolojiyi takip eden adam alacak hepimiz biliyoruz. Yaşlı amcamız teyzemiz yine gidecek zamzung,sony falan alacak. Eee teknolojiyi takip eden adam bu telefonlara para verir mi? Ben hangi kullanıcı kitlesine ulaşmaya çalıştıklarını anlamadım şahsen. Telefonları merak edenler az daha dizginlesin kendini, bu fiyatlar mutlaka inecek, indirmezse zaten getirdiği telefonlar ellerinde patlayacak. S810, S805 lerden bahsediyoruz adam S801 i elinde bekletmeyi göze alamaz bence

• Motorolayıda getirselermiş iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

quote:

Orijinalden alıntı: prisonerofazkaban

iyisin tabi

sen söyleyen ben dinleyen

Rahat tabi bir varmışım bir yokmuşum

Kadın şarkının içine de biraz serpiştirmiş herhalde ağızdan düşmüyor şarkı bağımlılık yaptı

• DAHA YAZILIM KONUSUNDA YEPYENİ BİR LAUNCHER LA GELEN LENOVO YERSENİZ DİYE SÖZDE AGRESİF FİYATLANDIRMA İLE GELİYORMUŞ.1899TL YE BUNLARDAN CİHAZ ALANA KADAR ALINACAK ÇOOOOOOOK CİHAZ VAR

• Yıllardır bilgisayar parçaları üzerinde çalışıyorum.Lenovo ve Asus marka çok bilgisayar tamir ettim.İnanın diğer modellerden hiç bir farkı yok hatta daha iyi diyebilirim.Lenovo nun telefonlardaki fiyat politikasını yüksek bulmama rağmen fiyatların çabut düşeceğini düşünüyorum.Asus a gelince Mesut bey denemiş olduğu Asus zenfone 2 yi çok merak ediyorum.Hem 22nm hemde 64 bitlik işlemci kullanak bu telefonun 4gb ramli modeli 250$(1000-1200 tl.Şu anda Mart'ta çıkacak bu telefonu bekliyorum.Çektiği resimler eğer efektifse fiyat performansı en iyi telefon Asus Zenfone 2 diyebilirim.
    Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

DONANIMHABER !!!

Bir
    "Video Otomatik Başlamasın"
    ve
    "İlk Yorum Üstte"

seçeneklerini ezberinde tutamayan , her 2 günde bir sıfırlayan site.

Para lazım anladık taaaa ,

Madem işe yaramıyor, her 2 günde bir gecenin 4 ünde bangır bangır ses açılabiliyor,

o butonları kaldırın, bitsin bu iş-ken-ce...(Resmen işkence)

ilk defa sana sonuna kadar katılıyorum
  • Videoyu şuan izleme fırsatı buldum maddeler halinde sırayalım isteklerimizi.
    1.Fiyatlar gerçekten yüksek.Lansman fiyatı vs diyelim 1 ay içinde revize edilmesi lazım.
    2.Servis kısmı gerçekten önemli söylenenler lafta kalmamalı.
    3.P90,K3 gibi modelleri en kısa zamanda piyasaya sürülsün ve F/P ürünü kategorisine konulsunki şuanki çok pahalı algısı kalksın.
    4.Motorola ürünlerini TR pazarına gelmesi için Selçuk beyden özel ilgi göstermesini rica eder Başarılarının devamını dilerim.

• 15 aydir Lenovo p780 kullaniyorum.Lenovo mükemmel bir marka gerek bilgisayarlari gerekse telefonlari

• Selçuk beyi dinledikten sonra Güldür Güldür aklıma geldi, Plaza dili diye bir bölüm oynamışlardı. Selçuk beyin konuşması aynı o, keşke video komple ingilizce olsaydı dedim bir an için
  • Oncelikle markanin kendini sevdirmesi ve alistirmasi icin ucuz modellerle piyasaya girmeliydi. Arayuze alisan, kalitesini goren kisiler ikinci telefon olarak ust modellerine yonelir.

• a850 ve şimdide a880 kullanacağım levono kaliteli ve işlemci mimarisine donanımına göre kasmaayan bir telefon (android illaki kasar uygulamalar arkada çalıştıkça) yani muadillerine göre mümkünse lenovo kullanıyorum son 2 yıldır ama ulaşmak zor oluyor yurtdısından gelecek bir yakını beklemek gibi

keşke daha uygun telefonları getirselerdi diyeceğim ama 200 usd lik telefonda getirselermiş 1200 çekerlerdi herhalde fiyatlar çok yüksek bence bu fiyat politikasıyla işleri çok zor
  • 1300-1400 TL civarında olsaydı düşünülebilirdi

• Aman Vestel duymasın arkadaşlar...

• gelmesede olurmuş dedirtiyor fiyatları. General Mobile bilinmeyen bir marka idi Discovery çıkardı uçtu. o sayede tanınırlığı arttı. Fakat bilen biri bu saatten sonra gm cihazı almaz.

• lenovo a536 579 ( MT6582 / 854*480 / 5 inç / 5 mp) in touch 4 594 (720 p 5 inç 410 işlemci 13 mp)
  • F/P olmamış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.