Şimdi Ara

Lenovo'nun akıllı telefonları Türkiye'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
11.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus gibi F/P ürünleri olmamış kesinlikle...

Zenfone2 ya da Zenfone Zoom beklemeye devam ...

• Ben aksesuarlara bayildim. Pil istiyorsan bataryali kilif muzik diyorsan ona gore kilif cok basarili...bence aksesuarlari uygun fiyatla on plana cikartirlarsa bence satis rekoru kırar. Cunku ayni sekmenli bir suru tel var...

• Vibe x2 güzelmiş ama fiyatlar hakket pahalı.. Lenovo asus gibi "düşük fiyattan girip tutunalım" dememiş belli ki. Yani satarsak satarız demiş. Keşke biraz daha iyi bir fiyat politikası izleselerdi çünkü öyle bekliyordum açıkcası lenovadan ki lenovo açısı olacaktım. a850 - a850+ gibi modelleri keşke getirselerdi. Düşük segmentte getirdikleri telefon hiç iyi değil.
  • s410 lu 650 lira seviyelerinde şık bir cihazla giriş yapmalılar bence.

ayrıca tasarımda o köşeleri ovalleştirmeliler.bkz: i6

gmd nin tek espirisi fiyatıydı.aşırı kalitesiz malzeme kullanmışlardı.tam çin işi idi.lakin benzer çin işi samsungların yanında kral oldu fiyatıyla.
  • Akıllı telefonların temel sorunu şarj süreleri hem güçlü işlemci ve sayre olsun hemde şarjı uzun olsun o zamanı görebilecekmiyiz? bilmiyorum.Şahsen ne olursa olsun akıllı telefona yüksek paralar vermem.

• Arkadaş bide motorolanın türkiye için akibetini sorsaydınız hazır adamları yakalamışsınız nolacak yeni modeller gelecekmi bekliyoruz. Aldılar güzelim motorola yı basamak yapıyorlar ama lenovo bi motorola olamaz bence lenovo pc de devam etmeli motorola telefon ayağı olarak kalmalı şimdi türkiye ye bi moto x 2014 ver. bir droid turbo bi moto g 2014 ver. gelse fenamı olur ? Agresif fiyatlardan girseler ki uygun fiyatları zaten motorola nın süpürür giderler piyasayı ama bu firmaların başlarına kimleri koyuyorlar anlamıyorum ki bu kadar alenen görünen şeyleri görmeyip büyük hatalar yapıyorlar. Ben sizde şimdiden diyeyim bu ürünler motorola nın ürün gamının yanından bile geçemez ve bunu göremiyorlar patlar giderler bizim piyasadan

• bunlar ne içmişler lenova türkiye olarak anlayamadım. 1399 tl vibe x2 ye vereceğime gider ona on basan lg g3 alırım. işlemci olarak daha üstün. ekran olarak daha üstün. pil olarak daha üstün. ve ikinci el olarakta hemen elden çıkarılabilecek bir marka. bunlar piyasayı araştırmamışlar galiba.

• Biz moto g cilere yarar bu haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    2.5 sene içinde 5 kere lenovo laptop kullandım. ilk pc bozuldu teknik servis yapamadı yenisini verdiler çek verdiler onlarda bozuldu yapamadılar falan filan derken 2.5 senede 5 bilgisiyar kullandım lenovonun. Valla açıkcası kötü izlenim bıraktı bende :D
  • Gelsin gelsin, rekabet iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmamış

• lenovo baya ucmus senin 1900 tl ye sattıgın telefonu kimse almaz.
    1400 liraya sattıgın telefonuda kimse almaz. o kadar ürün müdürünüz var bilmem neyiniz var. bir bakın etrafınıza sony , lg , samsung su markaların bir telefon fiyatlarına bir bakında ondan sonra fiyat belirleyin.

• gerçek 8 çekirdekli işlemci ve 5 mp ön kamera deniyor. bence iyi bir donanıma sahip vibe x2
  • O fiyatın hemen 1500 falan olması lazım

• Daha İyi performanslı ve aynı işlemciye sahip meizu mx4 gelcek 1000Tl siz 1400 bravo müşteriyi yolmaya çalışın siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogubaba28

2.5 sene içinde 5 kere lenovo laptop kullandım. ilk pc bozuldu teknik servis yapamadı yenisini verdiler çek verdiler onlarda bozuldu yapamadılar falan filan derken 2.5 senede 5 bilgisiyar kullandım lenovonun. Valla açıkcası kötü izlenim bıraktı bende :D

Benim Y550P 5 senedir canavar gibi çalışıyo

• Geçmiş olsun lenovo ürün müdürün işine hakim değil ,tezgahtar kıvamında daha...

• quote:

Orijinalden alıntı: mskblt

Daha İyi performanslı ve aynı işlemciye sahip meizu mx4 gelcek 1000Tl siz 1400 bravo müşteriyi yolmaya çalışın siz.

Lenovo'da Direct wifi özelliği yok diye bir bilgi okumuştum, doğru mu? 4 sene kadar evvel meizu'nun mp3 player'ını kullanmıştım, çok iyi ses kalitesi vardı. Telefonunu da satın alacağım kısmetse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 17 Ocak 2015; 8:11:48 >
  • Operatörden görüntülü görüşme bile yok, note 4 bazı yerlerde 2000'e satılırken kim alsın senin telefonunu, samsung'un bütün telefonlarında görüntülü operatörden görüşme var, diğerleri internetten görüş diyor. iyide operatörlerin internet hızı ile görüntülü görüşme sağlıklı değil kesiliyor buzlanma oluyor. oysa operatörler konuşmanın içinde ekstra para ödemeden görüntülü görüşmeye olanak vermişken, neden samsung gibi diğer telefon markaları bunu yazılımı koymaz. çünkü lisans parası ödemek istemiyorlar ama kazık kazık millete satmaya çalışıyorlar.. ben diyorum ki bu FİYATLARA naaah satarsınız.

• O paralara almam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.