Şimdi Ara

Lenovo'nun akıllı telefonları Türkiye'de (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
11.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Salih Temiz

vibe x2 8 çekirdek, 13 mp arka 5 mp ön kamerası var, neyini pahalı buluyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar :D

kasası nasıl kalitesi bi de görüntü kalitesi tatmin edici düzeyde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elif Esra

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z2-pro-akilli-telefon-black.html

1899 tl ile vatanda satılmaya başlamış:

başka nerelerde satışı var

ben sadece ümraniye vatanda gördüm. internet sitesindede vardı.
  • quote:

quote:

vibe x2 8 çekirdek, 13 mp arka 5 mp ön kamerası var, neyini pahalı buluyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar :D

kasası zaten en güzel yanı, renkleri çok iyi. görüntü kalitesine gelince o fiyata bu kalite fazla bile. ben baya kurcaladım bi de inanılmaz hafif
  • quote:

quote:

O 8 çekirdek apple'ın 2 çekirdeği kadar iş yapamıyor onu napcaz, kanmayın şu ucuz pazarlama taktiklerine arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdi iyiden iyiye şimardı el cepte durma şekli nedir ya sen kamuya hizmet veriyosun babanın dükkanında video çekmiyorsun büyük saygısızlık örneği

• Lenovanın bilgisayarını kullanıyorum bilgisayarda fena değiller fakat...

Sen henüz yeni girdiğin bir pazara öyle saçma fiyatlarla giriyorsunki birde üstüne ulaşılabilicek fiyatlar diyorsun evet Türkiyede telefon kılıfına 24taksit telefon bedava gördük var böyle şeyler fakat kusura bakmayında;

vibe z2 ve x2 gibi telefonları 1500 civarı bir fiyata sokmak yakında tekrar bilgisayar satmaya devam ediceğiniz anlamına gelir....

• quote:

Orijinalden alıntı: cemokacan

Lenovanın bilgisayarını kullanıyorum bilgisayarda fena değiller fakat...

Sen henüz yeni girdiğin bir pazara öyle saçma fiyatlarla giriyorsunki birde üstüne ulaşılabilicek fiyatlar diyorsun evet Türkiyede telefon kılıfına 24taksit telefon bedava gördük var böyle şeyler fakat kusura bakmayında;

vibe z2 ve x2 gibi telefonları 1500 civarı bir fiyata sokmak yakında tekrar bilgisayar satmaya devam ediceğiniz anlamına gelir....

Videoyu işlemedim ama ben şuan lenovonun s850 modelini kullanıyorum 800 liraya alınabilecek gayet güzel bir telefon yapmışlar herhalde f\p derken bu sınıfı kast etmişlerdir yoksa 1800 liralik telefona FP demek akil kari değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çok ön yargılı konuşmuşlar vatana gittim telefonu inceledim
    bir kere tasarım mükemmel niye bütün samsunglar birbirine benziyor hangisinin ne model olduğunu anlamak çok zor yani adam bana s4 dese inanırım hepsi aynı
    işlemcisi kötü değil şuan lg g3 ile aynı olan 810 işlemci var ama şuan lglerde ısınma problemi varmış şuan 810 yeni bir işlemci
    801 de sıkıntı yok
    kasa metal insana sağlamlık hissi veriyor
    batarya 4000 amber şarjı fazla oyun oynamazsanız iki gün gider
    bence fiyatını hak ediyor
  • Leonou başlarda pc sektorunde sonrasi pcleri vistayla batirmasi ama sonra yeniden canavar yapmasi.. İlk leoyu gordugumde canavar gibiydi off dedim boyle pclermi varmis. (Asusa kafa tutar ) ama sonra pc hantalladi 3-4 ayda kitlenmeler falanlar hersey bitmis format atiyosun bu sefer bi bakiyosun pcde eski hiz yok o eskiseriligi ucup gitmis..

• valla ben aldımım çok memnunum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkıyede ve dunyada elınıze geccebılecek en ıyı telefon tam 3 aydır kullanıyorum bataryası konusunda hıc tereddut etmeyın 1 gun rahat gıdıyor sureklı guncelleme alıyorum. ınternet hızı ınanılmaz daha tıklar tıklamaz sıtenın ıcın de ve fotolarını bıle acıyor lenovo saglamlık tada 1 numara antutu testınden 48600 alıyorum ve note 4 ve s6 nın ustune cıkıyor dusunmeden alın

• S580 modelini kullaniyorum cok memnunum verdigim para her kurusuna kadar helal olsun

• https://www.youtube.com/watch?v=u0EBPcXYLHA Lenovo S860 Türkçe inceleme

• 5 ayda x2 fiyatı yüzde 30 eridi.
    kur bazında yüzde 40 sayılır.
    iyi kar ederiz zannediyorlardı ellerinde patladı

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

5 ayda x2 fiyatı yüzde 30 eridi.
    kur bazında yüzde 40 sayılır.
    iyi kar ederiz zannediyorlardı ellerinde patladı

Hala pahali.Yurtdisindan kargo vergi dahil 200dolara alinabliyordu.tabii getirebilene...

• lenovo vibe z2 kullanıyorum. her açıdan çok memnunum. sadece operatorden görüntülü konuşma olmaması üzücü.

• cok pahali burda not4 parasinla basabas oldugu icin tercih edilmez...ama yurtdisindan ucuza yari fiyata getittiriliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • P1 arka sim kapağını nerden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

S580 modelini kullaniyorum cok memnunum verdigim para her kurusuna kadar helal olsun

S580'den Vibe P1 mini'ye geçiş yaptım ustteki dusuncelerim halen devam ediyo
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.